روی کیک های خود تاجین بپاشید


سگ لاغر سودای انبه ای است که با تاجین ادویه دار شده باشد.

او هوس پاپ می کند.
عکس: کلر پایین

من نمی دانم شما چطور با جدیدترین و بهترین اخبار پاپ به روز هستید ، اما Outshine اکنون میله های انبه یخ زده ای را تهیه می کند که ادویه دار هستند تاجین. درست است: بهترین فروشگاه مواد غذایی تولید انبوه حتی بهتر شده است زیرا اکنون در ترکیبی فوق العاده از پودر چیلی ، نمک و آهک متبلور غوطه ور شده است.

چاشنی پودر میوه چیلی اقدام جدیدی نیست – شما می توانید انبه ، آناناس و بسیاری دیگر از میوه های چاشنی شده را به این ترتیب در مکزیک ، تایلند و ویتنام پیدا کنید ، به نام چند مورد. اما اگر در ایالات متحده (یا هرجای دیگر) در جیب سفید زندگی می کنید ، احتمالاً قبلاً چنین ترکیبی روبرو نشده اید. (قبلاً فکر می کردم که واقعاً باهوش هستم که خربزه ام را با نمک چاشنی کردم ، سپس به لس آنجلس نقل مکان کردم و بلافاصله توسط پودر چیلی انبه تحقیر شدم.)

این همه این است که بگوییم چاشنی میوه ای با یک چیز خوش طعم ایده خوبی است و اگر سیگنال های خود را از Outshine بگیرید و یخ خود را چاشنی کنید ، کیک های شما (و تابستان) بسیار بهتر می شوند. تضاد میوه های شیرین ، پودر چیلی دودی ، آهک تند و نمک طعم دهان شما را ایجاد می کند و همه دعوت می شوند. من تاجیین را روی میله های انبه ، آناناس و توت فرنگی Outshine پاشیدم و خیلی خوب شد. (اگر می توانید پالت های مکزیکی پیدا کنید – یا درست کنید ، از آنها استفاده کنید.)

یافتن تاجین بسیار آسان است ، اما تقریباً هر مخلوطی از نمک چیلی م workثر است. شما همچنین می توانید (بسیار آسان) انجام دادن مال شما مال خود. علاوه بر نمک چیلی ، ادویه جامائیکا نیز به همان اندازه خوشمزه خواهد بود این نمک رم فوق العاده پایدار از Vaughn Stafford Grey خودمان.

وارد کابینت ادویه خود شوید و کمی مزه یخ بزنید. از آن لذت ببرید! بنابراین ، متوجه شدم که نمک حاصل از سس ماهی Red Boat کاملا بر هندوانه (و هندوانه واقعی) ضربه خورده است. اگر این خیلی وحشی به نظر می رسد ، با نمک ساده (مانند مالدون یا کندوی رنده شده) شروع کنید. نمک تقریباً همه چیز – از جمله هویج – را بسیار خوشمزه تر می کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes