زمان پرداخت Clear Over TSA PreCheck


تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: یعقوب لوند (Shutterstock)

از آنجا که فرودگاهها مملو از مسافر هستند ، ممکن است بخواهید برای یک برنامه امنیتی سریع فرودگاه ثبت نام کنید. TSA PreCheck. اما چه باید گفت پاک کردن، یک سرویس خصوصی خط خصوصی مدیریت شده؟ گرانتر است و کمی متفاوت عمل می کند ، اما شما را سریعتر ترجمه می کند. در واقع ثبت نام برای هر دو از این خدمات اضافی بهترین گزینه برای رد خطوط است – به خصوص اگر اغلب اوقات سفر می کنید و می خواهید هزینه کنید پول

نحوه کار TSA PreCheck

TSA PreCheck یک خط جداگانه و کوتاهتر از طریق امنیت فرودگاه (معمولاً پنج دقیقه یا کمتر) ارائه می دهد که توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده اداره می شود. برای استفاده از این خط ، به صورت آنلاین و حضوری درخواست می دهید تا به عنوان “سفر مورد اعتماد” ثبت نام کنیدler ”، که برای امنیت سریعتر به شما پیش تایید می دهد. علاوه بر خط کوتاه تر ، با عضویت در PreCheck نیازی نیست کفش یا کمربند ، لپ تاپ یا مایعات مورد تایید TSA را از چمدان دستی خود بردارید. هزینه TSA PreCheck در 200 فرودگاه محلی موجود است ، 85 دلار هزینه دارد و وضعیت ثبت نام TSA PreCheck شما به مدت پنج سال معتبر است.

چگونه روشن کار می کند

Clear مانند TSA PreCheck ، یک خط جداگانه و کوتاهتر را از طریق امنیت فرودگاه ارائه می دهد ، اگرچه برای رویدادها در استادیوم ها یا دیگر مکان های کنسرت یا ورزشی نیز کار می کند و توانایی اشتراک گذاری COVID-19 شما را دارد. وضعیت واکسیناسیون اگرچه این سرویس خصوصی مدیریت می شود ، اما با تأیید وزارت امنیت داخلی اجرا می شود. مانند برنامه TSA PreCheck ، ثبت نام یک فرایند دو قسمتی است که بصورت آنلاین و حضوری انجام می شود ، اگرچه Clear نیاز به چشم ، صورت ، و اثر انگشت

مزیت استفاده از این داده های بیومتریک این است که می توانید هویت خود را در غرفه ای در ابتدای خط تأیید کنید ، به این معنی که نماینده TSA نیازی به بررسی کارت سوار شدن و شناسه عکس شما ندارد. Clear در بیش از بیش در دسترس است 50 فرودگاه و مکانهای دیگر در ایالات متحدهو هزینه اشتراک سالانه 179 دلار در سال یا 15 دلار در ماه برای شما هزینه دارد – بسیار گرانتر از PreCheck.

کدام سرویس خط خط بهتر است؟

As Clear و TSA PreCلعنتی ، آنها دو خط جداگانه برای انتخاب ارائه می دهند ، این موضوع بیشتر به “بهتر” نیست ، بلکه به iدر مورد انعطاف پذیری است PreCheck دارای 10 میلیون عضو در مقایسه با 1.5 میلیون عضو Clear است ، به این معنی که PreCheck بیشتر احتمال دارد خطوط طولانی تری داشته باشد (این اتفاق می افتد ، به ویژه در ساعات اوج سفر). این بدان معناست که اگر TSA PreCheck مشغول باشد یا در دسترس نباشد ، Clear می تواند یک گزینه پشتیبان خوب باشد و بالعکس.

گفته می شود ، 15 دلار برای هر نفر ماه ، Clear بسیار گرانتر از PreCheck است ، اگرچه مزایای دیگری نیز دارد:

  • قابل استفاده برای جاهای دیگر.
  • بر خلاف PreCheck ، شما به طور تصادفی برای غربالگری امنیتی اضافی انتخاب نخواهید شد.
  • برخلاف PreCHell، Clear برای همه خطوط هوایی کار می کند ، در صورت ارائه در فرودگاه موجود است

ردیف پایین

در این مورد ، دو سرویس بهتر از یکی است – آیا 15 دلار اضافی در ماه برای هزینه های Clear ، بستگی به بیزاری شما از خطوط و تعداد دفعات سفر شما دارد. اگر اغلب سفر نمی کنید ، اما هنوز می خواهید صف ها را رد کنید ، ممکن است بخواهید برای TSA PreCheck ثبت نام کنید اولینزیرا بسیار ارزان تر است و در فرودگاه های بیشتری در دسترس است.

قبل از ثبت نام در Clear یا PreCheck ، مطمئن شوید که آنها واقعاً در فرودگاه محلی شما در دسترس هستند (اینجا و اینجا، به ترتیب) ، زیرا این امر بر ارزش این برنامه برای شما تأثیر می گذارد. همچنین پرداخت این خدمات از طریق پاداش کارت اعتباری مسافرتی موجود را در نظر بگیرید ، زیرا بسیاری از آنها عضویت رایگان TSA PreCheck و تا حدودی Clear را ارائه می دهند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes