زمان کیف پول به پایان رسیده است


تصویر آیفون در کیف کیف که گواهینامه رانندگی ، کارت ترانزیت ، کارت کتابخانه و کارت اعتباری را نشان می دهد

عکس: جوئل کانینگهام

آخرین باری که از آپارتمانم با کیفی در جیبم خارج شدم ، 11 مارس 2020 بود (حدس بزنید چرا). من دیگر کیف نمی پوشم زیرا کیف پول مزخرف است و شما باید استفاده از آن را متوقف کنید ، هم. (اگر از افرادی هستید که ترجیح می دهید کیف بپوشید ، احتمالاً همان توصیه به طور گسترده ای صدق می کند – مگر اینکه بچه داشته باشید ، در این صورت قطعاً به جایی نیاز دارید که میان وعده ها و پانسمان کافی را ذخیره کنید..)

من ابتدا کیف را با کالج شروع کردم ، با وجود این واقعیت که او معمولاً گواهینامه رانندگی من را داشت (من در محوطه دانشگاه ماشین نداشتم) و در نهایت یک کارت اعتباری داشتم. مانند همه بچه های باحال ، کارت دانشجویی و کلیدهای اتاقم را روی بند روی گردنم می انداختم. با این حال ، در دهه های بعد ، من به آرامی شروع به جمع آوری آشغال های بیشتری برای ماندن در آنجا کردم – کارت های اعتباری اضافی ، کارت های اعتباری فروشگاه ، کارت های هدیه ، کارت های پانچ قهوه ، عکس گربه من ، تصاویر فرزندانم و یک درخت کوچک با ارزش رسیدها (بسیاری از رسیدها) – تا زمانی که به اندازه مثبت جورج کوستانزان افزایش یابد.

مینیمالیستی شدن تنها نیمی از راه است

من خیلی چیزها را آنجا نگه داشتم ، هنگام نشستن دچار درد کمر و باسن شدم – بنابراین قبل از نشستن آن را بیرون می آورم ، که به گفته کارشناسان بهترین راه برای از دست دادن کیف پول است (کاری که اغلب انجام می دادم). وقتی کیف های مینیمالیستی مد شدند ، هر چند سال یکبار یک مدل جدید را امتحان می کردم ، معمولاً فقط آن را نگه می داشتم تا زمانی که بتوانم آن را از ظرفیت پر کنم یا آن را بشکنم ، یا Kickstarter بعدی را پیدا کنم و قول می دهم جیب پشت راست خود را برای بهتر تغییر دهم.

اما نه بیشتر. همه گیری همه چیز زیادی از من گرفت ، اما به من این آزادی را داد که هرجا که می رفتم آجر را در جیبم حمل کنم. نشستن بدون مغازه ها برای رفتن یا کافه پانچ کارت به من کمک کرد بفهمم که در واقع به جی نمی روم.خدمه اغلب به اندازه کافی برای توجیه پوشیدن مداوم جی.درجه سانتی گرادکارت rew وقتی همیشه از یک کارت اعتباری استفاده می کنم ، مجبور نیستم پنج کارت اعتباری معمولی حمل کنم. آخرین باری که به نسخه های فیزیکی عکس بچه های فرزندانم نگاه کردم کی بود؟ هرگز. پول نقد؟ من به ندرت از آن استفاده می کنم و معمولاً فراموش می کنم به دستگاه خودپرداز بروم.

کیف کیف تلفن تنها چیزی است که شما نیاز دارید

تنها چیزی که باید با خود داشته باشم ، یک کارت شناسایی ، یک کارت اعتباری ، یک کارت بدهی و یک بلیط ترانزیت است. داشتن هر چیز دیگری در بهترین حالت خوشایند است و ارزش انجام آن را ندارد. و همه اینها در کیف کیف جا می شود ، که به من کمک می کند از تلفن خود در برابر افتادن محافظت کنم (alاگرچه من آن را در عکس بالا توصیه نمی کنم ؛ اگر خاک یا ماسه بخورد ، پوشش رنگی زیبا iPhone را خراش می دهد).

تیکت او “فقط آنچه را که نیاز دارید دریافت کنید” در مورد کیف های مینیمالیستی نیز صدق می کند ، اما حتی باریک ترین کیف پول ها نیز پوششی اضافی هستند. و مانند همه ما با اعتیاد های طاقت فرسای اینترنتی ، من مطمئناً بدون تلفن خود به جایی نمی روم و شانس آن بسیار کم است ، آن را از دست می دهم یا فراموش می کنم (و اگر انجام دهم ، پیگیری آسان– حتی اگر به تازگی در کوسن های مبل افتاده باشد).

گوشی خود را است کیف پولتان

حقیقت سخت تر – حقیقتی که من هنوز روی آن کار می کنم تا آن را بپذیرم – این است که احتمالاً دیگر حتی به کیف کیفم احتیاج ندارم. این سال 2021 است. تلفن من اساساً کیف پول من است.

از سال 2012 ، اپل در تلاش است تا آیفون را از طریق Apple Wallet ، مرکزی برای همه کارت های اعتباری شما ، تبدیل کند فقط در طول سالها پیچیده تر می شودبه دستگاه های Android دارای ویژگی های مشابه هستندبه

این روزها ، هر کارت اعتباری که در اختیار دارم می تواند به صورت دیجیتالی در فضای مجازی بازسازی شود ، همراه با هر چیز دیگری که در کیف پول خود بگذارم ، از کارت های سوار هواپیما گرفته تا اثبات بیمه ماشین ، تا کارت من. کارت واکسیناسیون کوویدبه MTA به زودی شروع به پرداخت پرداخت های صفحه لمسی گوشی های هوشمند کردبه با انتشار iOS 15 ، حتی مجبور نیستم بیشتر اوقات گواهینامه رانندگی خود را حمل کنم – به شرط اینکه کشور شما در برنامه شرکت کند ، می توانید از چیز واقعی عکس بگیرید و به صورت دیجیتالی ذخیره کنیدبه

همه چیز دیگر در همراه جیبی ثابت سابق من ، که اکنون در کشوی اتاق خواب من زندگی می کند ، قرار دارد؟ احتمالاً با تلفن من یا می تواند باشد: کارت کتابخانه ، کارت بیمه درمانی ، کارت تناسب اندام و غیره. و من مطمئناً هرگز کیفی نداشتم که حاوی 60،000 عکس از فرزندانم باشد. Altراستش من هرگز آنها را تماشا نمی کنم


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes