[ad_1]

تصویری برای مقاله ای با عنوان سابقه اجاره شما می تواند به شما در واجد شرایط شدن برای وام مسکن فانی مای کمک کند

عکس: sirtravelalot (Shutterstock)

فانی می شامل سابقه پرداخت اجاره خواهد بود به عنوان بخشی از فرایند امضای آنها ، که شرایط وام گیرندگان را برای وام مسکن آسان تر می کند – از 18 سپتامبربه با تغییر قانون ، 17 b از وام گیرندگان که قبلاً رد شده بودند ، تنها بر اساس سابقه اجاره خود تأیید می شوند. در اینجا چگونه است شما می تواند رتبه بندی شود

چرا سابقه اجاره شما مهم است

رتبه اعتباری شما عامل مهمی در واجد شرایط بودن شما برای وام مسکن است و این نتیجه بر اساس سابقه اعتباری شما است ، همانطور که توسط Equifax ، TransUnion گزارش شده است. و تجربه با استفاده از این گزارش ها ، وام دهندگان دوست دارند سابقه طولانی پرداخت های پی در پی را برای قراردادهای سرویس و نصب ببینند.وام ها را بپردازید زیرا نشان می دهد که احتمالاً یک وام گیرنده مسئول هستید.

با وجود این ، اجاره معمولاً بیشترین هزینه برای مستاجر است.s بودجه ماهانه ، مالکان گزارش پرداخت فقط به سه دفتر اعتباری بزرگ 5 درصد مواقعبه این یک خطر است شرم آور ، مانند یک یک مطالعه اخیر Experian دریافتند که تقریباً 75 of از شرکت کنندگانی که اجاره خود را به عنوان بخشی از گزارش در نظر گرفته اند ، مشاهده کرده اند که نمرات اعتباری آنها بین 11 تا 29 امتیاز بهبود یافته است.

این افزایش بالقوه در رتبه اعتباری شما دلیل وجود دارد به عنوان مثال ، خدماتی که صرفاً برای پرداخت هزینه اجاره شما در این دفاتر وجود دارد پلاستیک و مولا را استخدام کنیدبه با این حال ، این خدمات شخص ثالث معمولاً برای هر پرداخت 2-3 reduce کاهش می یابد ، که برای پرداخت های هزاران دلار در سال بسیار زیاد است.

قوانین جدید Fannie Mae چگونه به شما در واجد شرایط بودن برای وام مسکن کمک می کند

اما تا 18 سپتامبر سیستم امضای Fannie Mae به طور خودکار پرداخت اجاره بهای یک نامزد را مشخص می کند. “s بانک اطلاعات پروفایل و در حالی که فانی می به تنهایی با وام سر و کار ندارد ، سیستم آنها اساساً یک نامزد برای وام دهندگان خصوصی را از پیش تأیید می کند. به گفته این شرکت ، خبر خوب برای وام گیرندگان این است که پرداخت های از دست رفته به عنوان بخشی از ارزیابی جریمه نمی شوند.

بر اساس تجزیه و تحلیل خود Fannie Mae ، 17٪ از وام گیرندگان که قبلاً وام مسکن را از دست داده بودند ، رتبه بندی می شوند.

اگر بخواهم برای وام مسکن اقدام کنم مراحل بعدی من چیست؟

اگر اکنون در بازار خانه جدید هستید ، جonzider در انتظار درخواست دادن برای وام مسکن بعد از تغییرات از ماه سپتامبر اعمال می شود. اگر درخواست وام مسکن شما زودتر رد شد ، این بار می تواند تأیید شودزیرا پرداخت اجاره شما هزینه قابل توجهی است که می تواند به طلبکاران نشان دهد که شما واقعاً هستید وام گیرنده قابل اعتماد

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir