[ad_1]

تصویری برای مقاله با عنوان ساده ترین راه برای پاک کردن اسلحه از دنباله درب کشویی

عکس: CapturePB (شاتر استوک)

اگر در خانه خود درب کشویی دارید ، احتمالاً با خاک و آلودگی که باعث از بین رفتن مسیر می شود آشنا هستید. تمیز کردن این مسیر ممکن است یک اولویت منظم نباشد ، اما وقتی شروع به کند کردن درب می کند (یا آن را کاملاً می چسباند) ، وقت آن است که به کار خود بپردازید. خوشبختانه ، این یک کار نسبتاً آسان است – در اینجا کارهایی است که باید انجام دهید.

آنچه برای پاکسازی مسیر با درب کشویی نیاز دارید

برای قرار گرفتن در بین ریل های فلزی درب کشویی خود نیازی به ابزار خاص یا پاک کننده گران قیمت ندارید. در عوض ، TikToker آقای باغبان از پراکسید هیدروژن و جوش شیرین برای بلند کردن خاک و تمیز کردن مسیر بدون مالش استفاده می کند. عناصر لازم عبارتند از:

  • آب اکسیژنه
  • جوش شیرین
  • تمیز کردن حوله یا حوله های کاغذی
  • جارو برقی

مراحل تمیز کردن راهرو فلزی درب کشویی

ابتدا جاروبرقی دستی خود را بردارید (یا جاروبرقی را با اتصال شیلنگ جاروبرقی کنید) و هرگونه آلودگی قابل مشاهده را بیرون بکشید. سپس جوش شیرین خود را برداشته و یک لایه ظریف پودر بپاشید تا مسیر را به خوبی بپوشاند. سپس پراکسید هیدروژن خود را بگیرید و آن را روی راهرو فلزی بریزید و بگذارید پنج تا 10 دقیقه بماند. ترکیبی از جوش شیرین و پراکسید هیدروژن واکنشی ایجاد می کند که گرد و غبار قابل مشاهده (و نامرئی) را به سمت بالا می برد.

پس از بلند شدن خاک ، یک دستمال تمیز یا حوله کاغذی برداشته و مسیر را پاک کنید. در صورت لزوم می توانید کمی آب برای شستشو و از بین بردن آوار استفاده کنید. هر زمان که درب شروع به چسبیدن کرد یا احساس ناهمواری یا ناهمواری هنگام کشیدن آن کردید ، این روند را تکرار کنید. TikTok آقای باغبان را تماشا کنید برای گام به گام دستورالعمل های تصویری.

چگونه عمیق درهای کشویی را تمیز کنید

اگر برای این کار غفلت کردید خیلی طولانی ، gفروشگاه برای مراقبت و تعمیر دختران دکتر شیشه دستورالعمل های دقیق برای عمیق تمیز کردن مسیر درب کشویی شما. این فرآیند شامل می شود در را بردارید خارج از مسیر و با استفاده از نصف آب ، نصف محلول سرکه برای پاک کردن آن. آنها همچنین بر پاک کردن غلطک های روی ریل به عنوان کثیفی تأکید می کنند و سایر قطعات چرخ می توانند کمک کرد به درهای کند حرکت می کنند. همین که شدی تمام شده ، درها را تعویض کنید و آنها مانند جدید بلغزانند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir