[ad_1]

لطفاً درباره دست خط وحشتناک من اظهار نظر نکنید.  من نمی توانم مثل یک انسان قلم در دست بگیرم.

لطفاً درباره دست خط وحشتناک من اظهار نظر نکنید. من نمی توانم مثل یک انسان قلم در دست بگیرم.
عکس: کلر لاور

اگر شما Instant Pot – یا “One Pot” ، به قول نامادری من دوست دارید – احتمالاً متوجه شده اید که اینترنت دارای گرافیک و تقلب های Instant Pot است. این جداول نسبت زمان و آب در ورقه های چند لایه ، آهن ربا و چاپهای ساده ارائه می شوند ، اما اغلب با یکدیگر مغایرت دارند و اکثر سرآشپزها موارد دلخواه خود را دارند.

من هیچ کدام از این تقلب ها را ندارم ، اما چند دستور العمل مورد علاقه برای Instant Pot دارم که همیشه فراموش می کنم و باید دوباره در گوگل سرچ کنم. صرفه جویی در آنها یک راه حل آسان خواهد بود ، اما من در از دست دادن تکه های کاغذ (لمینت شده یا نه!) بسیار خوب بودم ، بنابراین تصمیم گرفتم این نسبت ها و زمان ها را مستقیماً در One Pot با نشانگر پاک کردن خشک ذخیره کنم. (من می دانم که این از نظر فنی درست نیست ، اما فکر می کنم نام نامادری ام برای این دستگاه واقعاً منطقی تر است.)

من تازه شروع به انجام این کار کردم – وقتی در جنگل نشسته بودم و منتظر موش هایی بودم که هرگز نیامدند ، به این موضوع فکر کردم و تا کنون زمان ها و نسبت های مورد علاقه خود را برای تخم مرغ و برنج نوشته ام. حداکثر – مستقیماً روی دستگاه. اگر بتوانم آنها را به خاطر بسپارم ، نشانگر را به سادگی حذف می کنم و زمان ها و نسبت های جدیدی را برای غذاهای دیگر که هنوز به خاطر خواهم آورد ، می نویسم. (اگرچه به احتمال زیاد فقط به لیست زمان ها و نسبت ها اضافه می شود تا زمانی که فلز براق شبیه یک ملوان در یک مراسم خال کوبی باشد. من هرگز در حفظ اعداد مهارت نداشتم.)

اگر می خواهید از متن من استفاده کنید ، دریغ نکنید. “HP” و “LP” به معنی “فشار بالا” است“و” فشار کم “، در حالی که” NR “و” MR “به معنای” انتشار طبیعی “و” رهاسازی دستی “است. من همچنین “H₂O” را برای “آب” می نویسم. من باید از این درجه در شیمی استفاده کنم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir