سبزیجات دودی شما ناامیدانه مقداری چربی می خواهند


تصویر مقاله ای با عنوان سبزیجات دودی شما از چربی کم ناامید هستند

عکس: JeniFoto (شاتر استوک)

ما در یک دوره طلایی از محصولات گوشتی تقلبی زندگی می کنیم. غذاهای فاقد گوشت بدون گوشت بازار را فرا گرفته است و یافتن سویس در فروشگاه های مواد غذایی یا یک برگر غیر ممکن در Burger King را بیش از هر زمان دیگری آسان کرده است. این محصولات چیزی به گیاهخواران و گیاهخواران می دهد که کباب کردن آنها آسان باشد در کباب کردن ، اما این بدان معنا نیست که ما باید سبزیجات را به طور کامل کنار بگذاریم.

اتکا زیاد به این جایگزین های گوشت تولید انبوه ، “صرفه جویی در محیط زیست” نخواهد بود ، مهم نیست که غول های غذای جعلی گوشت به شما می گویند – ببینید آلیشیا کندی برای این بار در مورد روند شستشوی سبز – اما مهمتر از همه: سبزیجات خوب هستند و درست مثل طعم گوشت و تخم مرغ عالی هستند وقتی درست تهیه می شود ، اما در صورت پخت و پز بدون مراقبت و تصور شایسته ، خیلی خوب نیست.

کلمات “سگ هویج” می تواند پدر متوسط ​​شما را به یک کباب پز بفرستد ، اما هویج کبابی ، که با کمی چربی تمام شود ، فقط یک جایگزین عجیب و غریب برای هات داگ نیست ، بلکه یک روش بسیار معطر برای لذت بردن از هویج است. (من هویج کبابی را دوست دارم و هوس باز را دوست دارم ، بنابراین اصطلاح “سگ هویج” برایم مهم نیست.استیک نان،” با این حال.)

و در حالی که یک رستوران خاص با ستاره میشلن به تنهایی رسید مطبوعات حنایی برای حذف گوشت ، ماهی و محصولات لبنی از فهرست آن ، سرآشپز آماندا کوهن از سال 2008 در رستوران Dirt Candy خود سبزیجات را به طرز باورنکردنی خلاقانه و خوشمزه ای می پزد و سرو می کند. کلم بروکلی سگ یکی از شاخص ترین غذاها است ، اما سایر سبزیجات (مانند هویج ، چغندر و قارچ) سگ ها و همچنین درمان هایی را دریافت کرده اند. از پاسترامی و قطعاً درمان پیچیده با موس.

به طور خلاصه – سرآشپز کوهن در مورد سگ های گیاهخوار (و به طور کلی سبزیجات) خیلی طولانی تر و بسیار شدیدتر از من فکر می کند ، بنابراین من صحبت کردم تا ببینم آیا او در مورد تهیه سبزیجات دودی ، چه هویج ، کلم بروکلی یا کلم ، توصیه ای داشته است؟ ، طعم شگفت انگیزی دارند (اسپویلر: روی چربی و سطح آن پایین می آید.)

سرآشپز کوهن در یک ایمیل توضیح داد: “نکته ای که در مورد سیگار کشیدن در مقابل سیگار کشیدن یک قطعه پروتئین حیوانی وجود دارد این است که سبزیجات منبع چربی خود را ندارند.” “وقتی شما پروتئین حیوانی سیگار می کشید ، دود را جذب می کند و با چربی ها مخلوط می شود و این محصول کاملاً خوشمزه و مست کننده به دست شما می رسد. وقتی سبزی می کشید ، متخلخل نیست. دود را جذب نمی کند. و خود دود فقط به بیرون متصل می شود. شما می خواهید یک سطح بزرگ عالی داشته باشید تا در بیشتر مکان ها طعم و مزه خود را بدست آورید. اما باید پخت آن را روی چربی نیز تمام کنید. شما باید چربی را به سبزیجات اضافه کنید – همانطور که قبلاً وجود داشته اید یک قطعه پروتئین حیوانی – برای آن بسیار خوشمزه است. “

هویج دودی ممکن است به چند مرحله دیگر لب به گوشت خوک نیاز داشته باشد ، اما این مراحل آسان است که حتی آشپزهای خانگی تازه کار نیز قادر به دستیابی به آنها هستند. سگ های هویج گرم کوهن در نشویل با روش های مختلفی تهیه می شوند تا به اثر خوشمزه دلخواه برسند.

وی توضیح داد: “ما فقط آنها را می پزیم تا کمی نرمتر و شکل آنها راحت تر شود.” “خوردن یک سگ هویج روی نان اگر انتهای آن نوک تیز باشد ، سرگرم کننده نیست. ما می خواهیم همه چیز به یک اندازه باشد و شما باید بتوانید آن را شکل دهید. و از کارهایی که با آن انجام می دهیم می دانیم که وقتی دود شود به اندازه کافی پخته نمی شود و باید مانند یک هویج کامل مدت زیادی سرخ شود. بنابراین من باید این روند را شروع کنم و آن را حرکت دهم. بنابراین ما می خواهیم آن را بجوشانیم تا به اندازه کافی نرم شود و سپس آن را دود کنیم ، و سپس آن را در خمیر فرو می کنیم و سرخ می کنیم و با روغن گرم آن را پر می کنیم ، زیرا این یک سگ هویج در نشویل است. “

اگر سیگار می کشید و سرخ کردنی عمیق برای کباب پز در حیاط خانه بسیار وقت گیر است ، نگران نباشید. به کوهن دستور العمل برای کلم بروکلی سگ برای یک آشپز خانگی متوسط ​​کمی مقرون به صرفه تر است ، اما شما همچنین می توانید این اصول را در تمام فعالیت های کباب کردن و سیگار کشیدن گیاهخواری خود اعمال کنید.

سبزیجات بزرگ را به قطعات تقسیم کنید تا سطح آنها افزایش یابد ، محصولات سالم تری مانند هویج بپزید و طعم دهنده ها را از طریق انواع روش های پخت و پز ، مانند سیگار کشیدن و سپس کباب کردن ، بدست آورید تا آن قطعه زغال سنگ اضافی بدست آورید. و – شاید از همه مهمتر – همیشه سبزیجات خود را با کمی چربی تمام کنید با دادن یک تفت دادن سریع ، آنها را آغشته یا در روغن یا مقداری روغن معطر دیگر بریزید. ممکن است به راحتی انداختن یک همبرگر غیرممکن روی منقل ، آسان نباشد ، اما فکر کردن و پختن سبزیجات به این روش ، بدون توجه به رژیم غذایی ، شما را به یک آشپز بهتر تبدیل می کند.

به ‘البته لازم به ذکر است که سرآشپز کوهن با یک محصول تصادفی غیرممکن یا فراتر از آن مخالف نیست ، خصوصاً اگر آنها را در یک مسیر دشوار گیاهخواری هدایت کند. “آنها گوشت کمتری می خورند زیرا این نوع محصولات مختلف را امتحان می کنند ، که امیدوارم منجر به تاریک شدن بیشتر سبزیجات شود ، چیزی که من در مورد آنها هستم.”
منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes