سرانجام نحوه تغییر صدای الکسا در Amazon Echo


سرانجام تصویر مقاله ای با عنوان چگونه صدای الکسا را ​​در Amazon Echo تغییر دهیم

عکس: Panthere Noire (شاتر استوک)

آمازون اکو از بدو تأسیس ، صدایی زنانه و تیتر دار دارد بورس تحصیلیمن هویتی که همه ما داریم با دستیار صوتی تماس بگیرید. بعد از این همه سال ، سرانجام آمازون به کاربران اجازه می دهد تا صدای جدید و مردانه ای را امتحان کنند. حتی می توانید صدای افراد مشهوری مانند ساموئل ال جکسون ، شکیل اونیل و ملیسا مک کارتی را امتحان کنید (اما این مبلغ با پرداخت 5 دلار همراه است).

می توانید صدا را با استفاده از خود دستگاه Echo یا استفاده از برنامه الکسا همراه برای تغییر دهید آیفون و اندروید (انجام این کار با کمک برنامه قابل اطمینان تر است).

نحوه تغییر صدای الکسا در دستگاه های اکو

می توانید صدای Alexa را مستقیماً از Amazon Echo یا تغییر دهید اکو شو دستگاه فقط بگو، “الکسا صدای شما را تغییر داد.” اگر شما بیش از یک دستگاه دارید ، الکسا از شما می خواهد که دستگاهی را مشخص کنید.

سپس الکسا با صدای جدید پاسخ خواهد داد (فقط یک صدای جدید وجود دارد ، بنابراین منوی انتخابی وجود ندارد). اگر می خواهید برای همیشه به آن بروید ، فقط با صدای خود تأیید کنید.

اگر Amazon Echo شما از این ویژگی پشتیبانی نمی کند ، الکسا چیزی مانند “متاسفم ، دستگاه شما از این پشتیبانی نمی کند” می گوید. اگر چندین دستگاه دارید ، این فرایند را تکرار کنید تا صدای همه دستگاه های شما تغییر کند.

چگونه صدای Alexa را با استفاده از برنامه iPhone یا Android تغییر دهیم

همچنین می توانید صدا را با استفاده از برنامه الکسا برای iOS و Android تغییر دهید.

  1. برنامه الکسا را ​​باز کنید و به “برویددستگاهها“بخش.
  2. انتخاب کنید “اکو و الکسادکمه در گوشه بالا سمت چپ.
  3. دستگاهی را که می خواهید صدا را روی آن تغییر دهید انتخاب کنید.
  4. ضربه زدن تنظیمات (نماد چرخ دنده) در گوشه بالا سمت راست.
  5. انتخاب کنید “صدای الکساو رفتن به “جدیدگزینه ای برای فعال کردن صدای جدید مردانه.

چگونه می توان به صدای مشهور روی آورد

همچنین می توانید صدای یک فرد مشهور را در Amazon Echo امتحان کنید. این آرا به تمام س allالات شما پاسخ نمی دهد ، اما آنها برای پاسخ به سوالات انتخاب شده مانند هشدارها ، تایمرها ، جوک ها و گزارش های هوا طراحی شده اند. هر رای افراد مشهور 5 دلار هزینه دارد و همینطور که می نویسید می توانید از بین ساموئل ال جکسون ، شکیل اونیل و ملیسا مک کارتی یکی را انتخاب کنید.

  1. با گفتن جمله ای از این جمله شروع کنید ، “الکسا من را معرفی کرد [celebrity name]. “
  2. الکسا به صدای مشهور می رود و شما را در تمام کارهایی که می تواند انجام دهد راهنمایی می کند. وی همچنین از شما می پرسد که آیا می خواهید رای را بخرید.
  3. پس از تأیید ، باید پردازش پرداخت را با استفاده از حساب آمازون انجام دهید.
  4. اکنون که صدای افراد مشهور فعال شده است ، می توانید الکسا را ​​با گفتن: “سلام ، بیدار کنید [celebrity name]”(مانند” هی ، ملیسا ”). استفاده از عبارت “Hey Alexa” صدای ساده ای به شما می دهد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes