[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان سریعترین راه برای پاک کردن سابقه مرور اخیر در هر مرورگری

عکس: پریماکوف (Shutterstock)

گوش کنید ، ما اینجا نیستیم که قضاوت کنیم یا س askال کنیم. شما باید سابقه مرور اخیر خود را پاک کنید –و سریع. البرای شما بد است ، ما می توانیم کمک کنیمبه چه از Chrome ، Edge ، Firefox یا Brave استفاده می کنید ، یک میانبر صفحه کلید برای کمک وجود دارد حذف در صورت نیاز به دلایلی که وظیفه ما نیست ، آخرین سابقه وب خود را در اسرع وقت انجام دهید.

صفحه را پاک کنیدساعت فوق العاده ای از تاریخ مرورگرهای اصلی وب

اکثر مرورگرهای وب به شما امکان می دهند آخرین ساعت مرور وب را حذف کنید. این معمولاً بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند آنچه را که جستجو کرده اند حذف کنند ، اما نه داده های قدیمی تر از آن. اگر به دنبال چیزی با مدت زمان حتی باریک تری هستید ، بعداً راه حلی برای شما داریم.

میانبرهای صفحه کلید زیر برای Google Chrome ، Firefox ، Microsoft Edge ، Brave و Opera کار خواهند کرد:

  • پنجره ها: Ctrl + Shift + Delete
  • مک: Command + Shift + Delete
  • Chromebook: Ctrl + Shift + Backspace

پس از استفاده از این میانبر با مرورگر وب ، به مدیر سابقه وب خود منتقل می شوید. بسته به مرورگر شما ، حذف آخرین ساعت سابقه اینترنت ممکن است به طور پیش فرض باشد ، اما اگر نه ، فقط گزینه محدوده زمانی را بیابید ، روی آن کلیک کنید و انتخاب کنید کدام یک از گزینه ها p را حذف کندزمان موج سواری

صفحه را پاک کنیدساعت فوق العاده ای از تاریخ از صفری

اگر از Safari در Mac خود استفاده می کنید ، ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا ما در این مقاله از مرورگر شما نام نبردیم. بنا به دلایلی ، اپل یکی از تنها مرورگرهای اصلی را ایجاد می کند نه شما یک میانبر صفحه کلید برای پاک کردن سابقه وب خود دارید.

خوشبختانه macOS تنظیم میانبر صفحه کلید را تقریباً برای هر برنامه ای آسان می کند. فقط بازش کن تنظیمات سیستم > صفحه کلید،، کلیک میانبرها ، سپس میانبر برنامه، و سپس روی (+) کلیک کنید.

ترجیحات سیستم خواهد شد ابزار میانبر را باز کنید روی “کلیک کنیدهمه برنامه های کاربردی، سپس “را انتخاب کنیدسافاریبه “نوع”تاریخ ناب …”(با بیضی) در کادر متن عنوان منو ، سپس هر میانبر صفحه کلید را وارد کنید. به دلایلی macOS میانبر استاندارد “Command + Shift + Delete” را رد می کند ، بنابراین من با “Command + Shift + Return” رفتم.

تصویر مقاله با عنوان سریعترین راه برای پاک کردن سابقه مرور اخیر در هر مرورگری

اسکرین شات: جیک پترسون

پس از کلیک بر روی “اضافه کردن“میانبر شما آماده استفاده است. زبه سافاری برگردید ، آن را امتحان کنید و صفحه خود را پاک کنیدساعت فوق العاده ای برای مرور داستان

15 دقیقه آخر سابقه Google را پاک کنید

در حالی که در اینجا بر روی مرورگرهای وب دسکتاپ تمرکز می کنیم ، اشتباه می کنیم که ویژگی جدید Google Delete “Delete Last 15 Minutes” را حذف نکنیم. همانطور که از نامش پیداست ، وقتی از برنامه Google در تلفن خود استفاده می کنید ، می توانید بلافاصله 15 دقیقه آخر فعالیت مرور را پاک کنید. از آنجا که اکثر مرورگرها فقط به شما اجازه می دهند تا آخرین ساعت تاریخ را حذف کنید ، این ویژگی قابل توجه است.

برای استفاده از آن ، روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید صفحه اصلی برنامه Googleبه اگر دارید سابقه مرور اخیر ، خواهید دید “15 دقیقه آخر را حذف کنید“در این پنجره ظاهر می شود. تییکبار آن را اعمال کنید و Google شروع به حذف سابقه شما می کند. شما می توانید با ضربه زدن روی “مدت کوتاهی از تصمیم خود خارج شوید”لغو شد”، که در پایین صفحه ظاهر می شود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir