سس ماکارونی کدو سبز با کره بهترین راه برای خوردن سبزیجات در صبحانه است


تصویر مقاله ای با عنوان بهترین روش خوردن کدو سبز در صبحانه

عکس: کلر لاور

من جادوگر نیستم ، بنابراین نمی دانم تابستان به طور رسمی کی به پایان می رسد ، اما برای من ، فصل همیشه کامل به نظر می رسد بعد از تولدم این تابستان واقعاً پرواز کرد و جالب ترین کاری که من “انجام دادم” این بود که واقعاً عاشق کدو سبز بودم. قبلا فکر می کردم به کدو سبز اهمیتی نمی دهم. من الان او را دوست دارم. مردم می توانند تغییر کنند.

او شروع به پرورش کدو سبز کرد. از آنجا که من کاملاً با خودم درگیر هستم ، به احتمال زیاد به چیزهایی علاقه مند هستم من وقت و تلاش و غیره را گذاشتم او شروع به احساس واقعی کرد تمایل به این کدو سبز بزرگ ، گلهای آنها و زنبورهای کوچکی که گرده افشانی کرده اند. (من قبلاً از زنبورها می ترسیدم! حالا آنها را دوست دارم! مردم می توانند تغییر کنند!)

اما مهمترین عامل تکامل من است از زولبیا متحمل به کدو حلوایی بود اسپاگتی کدو سبز Smitten Kitchenبه این دستور غذا مرا آزار داد و باعث شد به بزرگترین اشتباه خود با کدو بطور کلی پی ببرم: من فقط آن را به اندازه کافی نپختم.

ساخت سس ماکارونی کدو سبز با کره بسیار ساده است. کافیست یک عدد کدو سبز را بردارید و آنها را در کره و نمک (و شاید کمی سیر) بجوشانید تا به حجم مربا تبدیل شود ، کمی کارامل شده ، فرنی قابل پخش – به عنوان مثالفرنی عالی که موارد استفاده در این راه وجود دارد فراتر از خمیر

یکی از لحظات مورد علاقه من آشکار شدن فرنی کدو سبز روشن است صبحانه من فرنی را درست می کنم (گاهی گوجه گیلاسی اضافه می کنم) ، آن را به نان تست برش می دهم ، سپس یک تخم مرغ سرخ شده را روی فرنی می گذارم. اگر امروز صبح چند گل کدو سبز چیدم ، آنها را می دهم تفت دهید و روی تخم مرغ بگذاریدبه نان کدو سبز تست شده چیزی زیباست و بهترین راه برای خوردن سبزیجات برای صبحانه. برای انجام این کار ، شما نیاز دارید:

  • حدود یک فنجان کدو سبز رنده شده
  • 2 قاشق غذاخوری کره نمک زده
  • 1/4 فنجان گوجه فرنگی گیلاس (اختیاری)
  • 2 پیمانه بزرگ نمک دریا
  • 1 عدد تخم مرغ (یا 2 عدد در صورت تپق زدن)
  • مقداری نان
  • 2 (یا بیشتر!) گلدهی

کره را روی حرارت متوسط ​​در یک ماهیتابه متوسط ​​گرم کنید و کدو سبز ، گوجه فرنگی (در صورت استفاده) و نمک را به آن اضافه کنید. حدود نیم ساعت بگذارید تا بپزد. آب زیادی آزاد می کند ، که از چسبیدن آن به تابه جلوگیری می کند ، اما گاهی اوقات آن را برای اطمینان بیشتر هم بزنید. از این بر می آید:

تصویر مقاله ای با عنوان بهترین روش خوردن کدو سبز در صبحانه

عکس: کلر لاور

به این:

تصویر مقاله ای با عنوان بهترین روش خوردن کدو سبز در صبحانه

عکس: کلر لاور

و سرانجام ، به این:

چیزهای خوب.

چیزهای خوب.
عکس: کلر لاور

این آشفتگی است – چیزهای خوب. در حالی که فرنی در حال له شدن است ، پیش بروید و نان مورد علاقه خود را تست کنید و تخم مرغ خود را بجوشانید. سرخ شده ، آرد ، هم زده – همه چیز خوب است ، اما امروز احساس کاهش کردم و با یک رفت تخم مرغ خامه ای کارامل شدهبه

با یک چنگال یا قاشق ، فرنی را از طرح بردارید ، مراقب باشید کمی روغن در تابه بماند. فرنی را روی نان تست خود پخش کنید ، تخم مرغ خود را روی فرنی بریزید و کدو سبز خود را به سرعت در فرنی باقیمانده تفت دهید تا پژمرده گل های روی تخم مرغ خود را تزئین کنید و بلافاصله بخورید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes