[ad_1]

سوپ میسو گرم و آماده خوردن است.

عکس: استودیو AS Food (Shutterstock)

بسته های کوچک سوپ میسو فوری به همان اندازه که راحت هستند خوشمزه هستند. من برای صبحانه سوپ میسو می خورم (s تخم مرغ با مایکروویو) ، اما مفید بودن آن بسیار فراتر از اولین وعده غذایی روز است ، به ویژه اگر در حال پرواز ، مسافرت در جاده ، کمپینگ یا مسافرت در مسیر.

به نظر من سوپ میسو فوری یکی از بهترین است-چشیدن سوپ های فوری و راحت ترین آنها برای بسته بندی. رشته فرنگی وجود ندارد که بطور تصادفی خرد شود و بسته های کوچک فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. تنها چیزی که نیاز دارید آب گرم است و غذاهای خوشمزه و شور دارید و یک صبحانه آرامش بخش (یا اگر از دو بسته استفاده می کنید)

کافی است یک فنجان یا لیوان عایق شده بردارید و بسته ها را داخل آن قرار دهید. آن را در کیف ، کوله پشتی یا کیف خود بیندازید و به هر ماجراجویی که برای آن روز برنامه ریزی کرده اید بروید. هنگام گرسنگی ، محتویات بسته (ها) را داخل لیوان یا فنجان عایق ریخته و آب گرم اضافه کنید. شما قبلاً غذای خوش طعمی دارید.

آیا در سرما به شکار می روید؟ قبل از خروج مقداری آب بجوشانید ، سوپ خود را در قمقمه درست کنید ، سپس در حالی که منتظر انتهای جنگل هستید ، جرعه جرعه میل کنید ، بگذارید سوپ گرم شود و شما را ادامه دهد. در فرودگاه با گزینه های شام غم انگیز قرار گرفته اید؟ یک دستگاه پخش آب گرم پیدا کنید و برای خود یک غذای خوشمزه درست کنید. جاده-آیا در یک صحرای غذایی واقعی ، جایی که تنها گزینه هات داگ در یک پمپ بنزین است ، سفر می کنید؟ یک هات داگ بخورید ، اما هنگام رانندگی مقداری سوپ نیز بنوشید. (باز هم ، فنجان یا قمقمه عایق بندی شده کلیدی است – اکنون سوپ درست کنید و در صورت نیاز ساعت ها بعد از آن لذت ببرید!)

اگر نگران هستید دریافت “از سوپ miso خسته شده اید ، من از شما می خواهم که برسید ، اما من همچنین به شما توصیه می کنم که یک غذا بخورید انواع مختلف سوپکه اغلب حاوی تغییرات بسیار خوشمزه در موضوع هستند ، مانند توفو سرخ شده ، پیاز سبز ، اسفناج و جلبک دریایی. (به راحتی می توانید چنین بسته هایی را به صورت آنلاین پیدا کنید ، اما بازار محلی آسیا را بررسی کنید. گنجینه های واقعی آنجاست.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir