[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان سگ ها می توانند از گرمازدگی و سایر مواردی که برای خنک نگه داشتن حیوان خانگی در تابستان باید بدانید رنج می برند

عکس: نمورگولان (شاتر استوک)

وقتی آنها نفس نفس زدن، پرسه زدن در اطراف سایه و سرانجام آنها سرسختانه دروغ می گویند پایین و شکست برای راه رفتن ، سگ شما چیزی به شما می گوید و شما برای درک آن نیازی به نجوا سگ ندارید: این دوست سگ شماست داغ، و من به شما می گویم در راهی جذاب که فقط سگها می توانند.

اگرچه نمی توانید رطوبت را کنترل کنید یا ظلم بی رحمانه را اهلی کند خورشید تابستانی، تو میتونی برداری گام های فعال برای راحت تر نگه داشتن دوست خزدار خود در گرمترین ماههای سال است. از آنجا که لباس پوشیدن آنها دقیقاً یک گزینه نیست – کمی بیشتر در مورد مزایای دکوراسیون تابستانی –بیشتر نکات شامل کمک به آنها برای جلوگیری از ریسک است و تشخیص علائم هشدار دهنده توله سگ بیش از حد گرم شده است.

چگونه از سگ خود در برابر گرما محافظت کنیم

احتمالاً بدیهی است ، اما آنچه در مورد انسان ها صدق می کند در مورد سگ ها نیز صدق می کند: وقتی هوا گرم است، هیدراته ماندن کلیدی است سگها دوست دارند با دوستان خزدارشان بدوند و دوقلو شوند و حتی اگر بیرون گرم باشد می توانند این کار را بکنند –اما آنها دقیقاً نمی توانند از شما نوشیدنی بخواهند. بنابراین wباتا ابد تو و سگت یک روز گرم برو با خود آب سرد ببرید و با خود ببرید یک کاسه تاشو یا چیز دیگری که به راحتی قابل لغزش باشد از جانب. مصرف آب متفاوت خواهد بود بر اساس به اندازه سگ شما و آنها سطح فعالیت، اما باید به آنها فرصت دهید تا اغلب بنوشند. چند وقت؟ حیوان خانگی سلامتی شبکه توصیه به انجام این کار هر 15-20 دقایق.

سگ شما چه مقدار آب باید بنوشد؟

برعکس ، سگ شما ممکن است یک باره بیش از حد آب بنوشد ، بنابراین شما می خواهید آب گرم کنیدبین دیگراندر برابر ریزش آنها (هر چند نادر ، مسمومیت با آب یک خطر است). آرلی رینولدز ، مانندenior research nاستبداد گر و veterinar s شرکت غذای حیوانات خانگی پورینا دستورالعمل هایی برای محاسبه ارائه می دهد جیره سالم آب به وزن:

برای یک سگ چهل و پنج تا پنجاه و پنج پوندی به آنها اجازه ندهید همزمان بیش از چهار تا هشت اونس آب بنوشند. هنگامی که وقت هضم آن را گرفتند و آن را از معده بیرون آوردند ، ده پانزده دقیقه دیگر به آنها فرصت دهید.

فعالیت سگ خود را در روزهای گرم محدود کنید

گرما همچنین به این معنی است که شما مجبورید محدودیت هایی را برای سگ خود اعمال کنید زیرا آنها این کار را می کند آنها قادر به خنک شدن مانند انسان نیستند و به همان اندازه مایل به جلوگیری از فشار بیش از حد طبیعی نیستند. تیاو انجمن انسانی آمریکایی توصیه شده صبح و عصر با سگ خود فعال باشید ، که معمولاً خنک ترین قسمت های روز هستند و فعالیت بیرونی خود را در گرمای ظهر محدود می کنند.

به سگ خود یک هدیه تابستانی بدهید مدل مو آنرا نمی برد

دیدن نفس نفس زدن موهای بلند در گرما می تواند شما را لرز دهد (تصور کنید درد و ناراحتی پوشیدن خز کامل در تابستان!)اما نگران نباش اصلاح برای کاهش (بدون جناس) احتمالی آنها نان تست خواهند کرد. مطابق با انجمن آمریکایی پیشگیری از ظلم به حیوانات، کتهای بلند دیگر واقعاً کمک می کنند سگها دمای داخلی خود را تنظیم می کنند وقتی گرم است شاید شما هم بیشتر از این که به آنها ضرر برسد به آنها آسیب می رسانید سگ ها می توانند آفتاب سوختگی پیدا کنند، همچنین ، به ویژه در مناطقی که پوشش خز کمتری دارند.

هرگز تماشا نکن سگ خود را در یک ماشین پارک شده است

این یکی عقل سلیم است، و اشاره دارد به هر موجود زنده ای که با پایین آوردن پنجره ها یا روشن کردن کولر گازی نمی تواند خنک شود. ماشین پارک شده شما وقتی گرم شود به اجاق تبدیل می شود (در بعضی مناطق ، این می تواند در تمام طول سال اتفاق بیفتد)، حتی زمانی که سرعت احساس می شود دلپذیر و سبک هنگام رانندگی یا قدم زدن در بیرون.

تصور نکنید که شکستن پنجره کافی است: انجمن دامپزشکی آمریکا به دو مورد اشاره می کند مطالعات، هر دو نشان دادند دمای خودروهای پارک شده در روزهای گرم تقریباً نمایی افزایش می یابد ، حتی اگر پنجره ها پایین باشد. یکی از مطالعات “او دریافت كه از دما در یك سدان تیره و همچنین یك مینی ون به رنگ خاکستری روشن كه در یك روز گرم اما نیمه ابری پارک شده بود ، بیش از حد است. [125 degrees Fahrenheit] ظرف 20 دقیقه “، می نویسد AVMA.

این نیز یک گروه انتخابی از داده ها نیست: تیهشت کشور در حال حاضر قوانینی برای کتاب وجود دارد که ترک را جرم تلقی می کند سگها به تنهایی در اتومبیل های پارک شده.

شما می دانید تیاو علائم هشدار دهنده برای سگ است گرمازدگی

بدترین نتیجه ممکن این است که سگ شما آن را تجربه کند گرمازدگی ، تعریف شده به عنوان ، “دمای بدن بالاتر از 104 درجه فارنهایت” ، دامپزشکی امروز می نویسد. مطابق با جامعه انسانی آمریکایی ، علائم این تهدید کننده زندگی شامل، “تنگی نفس بیش از حد ، زبان و لثه های قرمز تیره یا روشن ، بی حالی ، لکنت ، تشنج ، اسهال خونی و استفراغ.”

اگر شک دارید که سگ شما دچار گرمازدگی شده است ، بلافاصله با دامپزشک مشورت کنید. در این میان ، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای آرامش و خنک شدن انجام دهید سگ خود را در صورت لزوم ، از جمله آنها را در آب ولرم غوطه ور کنید یا آنها را با یک حوله یا اسفنج سرد و مرطوب بمالید. مهم نیست چه اتفاقی می افتد –و حتی اگر به نظر می رسد یک بار از گرما خارج می شوندبا این حال ، شما باید سگ خود را به دامپزشک ببرید ، زیرا نارسایی عضو یکی از عواقب ناخوشایند شدید است گرمازدگی

در حالی که تماشای سگ خود در هنگام راه رفتن و وزوز بسیار خوب است ماههای گرم سال، به خود شما بستگی دارد فهمیدن چگونه فعالیت های آنها به طور بالقوه می تواند به آنها آسیب برساند. شما برای او صاحب سگ بهتری خواهید شد ، و احتمالاً آن را دوست خواهید داشت در نتیجه عشق بیشتری نسبت به دوستان خزدار خود دارید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir