[ad_1]

برای اکثر سگها ، غذای انسان آخرین میوه ممنوعه است که فصل کباب کردن حیاط خانه را برای صاحبان آنها دشوار می کند. اگر روز چهارم ژوئیه با توله سگ خود به مهمانی می روید ، احتمالاً از قبل می دانید آنها را از سالاد میوه (انگور) و تزیینات همبرگر دور نگه دارید) اما خطرات دیگری نیز وجود دارد که ممکن است در خارج از کباب با آنها روبرو نشوید و باید بدانید که چیست.

استخوان ، سیخ و سایر خطرات خفگی

بزرگترین خطر سگ هنگام پخت و پز مسمومیت ندارد – خفگی است. طبق ASPCA، دنده ها و بال مرغ ، لپه ذرت و سیخ های چوبی دور ریخته شده دقیقاً اندازه و شکل مناسبی دارند تا مشکلات جدی ایجاد کنند. آنها همچنین چیزهایی هستند که مردم بدون فکر فکر می کنند. برای کوچولوهای کنجکاو ، بشقاب های رها شده ، پر از استخوان ، چوب و ذرت ، به نظر می رسد بوفه ای است که می توانید بخورید ، بنابراین غذای خود را از ضایعات غذا دور نگه دارید.

نمک و چربی زیاد است

سگها نمیتوانند به اندازه انسان نمک و چربی را تحمل کنند، که بیشتر منوی آشپزی را از مرز خارج می کند:

  • چیپس ، چوب شور و سایر میان وعده های خوش طعم سدیم زیادی دارند
  • کباب پز ، بشقاب و ظروف کبابی (که سگها فقط دوست دارند لیس بزنند) پر از چربی است.
  • هات داگ خیلی شور ، خیلی چرب هستند ، و خطر بالقوه خفگی.

مقدار تهدید واقعی در اینجا است. چند چیپس یا یک لقمه هات داگ بلافاصله سگ شما را بیمار نمی کند ، اما اگر شیرین و بی شرمانه باشد ، می تواند به راحتی التماس کند که مقادیر خطرناک نمک و چربی را از مهمانی های خوش فکر مصرف کند.

خود گریل

شبکه ها و ظروف چربی تنها بخشی از کوره نیست که برای سگ ها خطرناک باشد. خطر سوختگی واضح است و بریکت های ذغال سنگ و مایعات سبک تر نیز در صورت بلعیدن بسیار سمی هستند. (ممکن است به اندازه غذای واقعی وسوسه انگیز نباشد – یا یک گودال چربی سفت شده – اما سگها قبلاً چیزهای عجیب و غریب دیگری خورده اند). بعلاوه ، اگر سگ کمی بد شود هم آنها که علاقه مند به گریل هستند ، می توانند با ارسال مستقیم ذغال سنگ داغ روی چمن ، آن را زمین بزنند.

کافئین و الکل

این واضح است ، اما به ویژه برای تعطیلات با الکل مانند 4 ژوئیه تکرار می شود: داروهای قانونی مورد علاقه همه تقریباً به هر میزان برای سگ ها مضر است. کافئین و الکل بسته به سگ و میزان نوشیدن آن ، می توانند از استفراغ تا تشنج باعث ایجاد همه چیز شوند.. اجازه ندهید سگ شما دور میز برای آبجو یا قوطی های نوشابه خالی راه برود و قطعاً جرعه ای از آب به او ندهید – هیچ چیز سرگرم کننده ای در سگ بیمار وجود ندارد.

به هر حال ، تنها راه نگه داشتن سگ در کباب تماشای آنها مانند یک شاهین است. حتی اگر سگ های خوشمزه نیز در آن گنجانده شود ، سگ های کاملاً آموزش دیده می توانند ذهن خود را از دست بدهند. تصور نکنید که هنگامی که با بوی بد اغوا کننده روبرو شدید فرشته کامل شما به همین ترتیب باقی خواهد ماند. برخی از لقمه ها و خوراکی ها را به همراه داشته باشید ، همیشه آنها را در معرض دید خود قرار دهید و اگر همه چیز بیش از حد است آماده ترک زودهنگام باشید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir