شغل رویایی شما یک مضحکه است (و اینکه چگونه بدون “Enmeshment” در کار شاد باشید)


تصویر مقاله ای با عنوان شغل رویایی شما مسخره است (و اینکه چگونه بدون & # 39؛ Enmeshment & # 39؛ در کار شاد باشید)

عکس: استودیوی آفریقایی (شاتر استوک)

وجود دارد مفهوم بودن فروخته و جاودانه شد ، مانند ما محل کار به طور فزاینده ای با ما درگیر شده اند هویت شخصی: ایده این است که work خیلی ابزار نیست پایان (برای پرداخت قبض ، قرار دادن غذا روی میز ، و زندگی ما را تأمین مالی می کند) ، بلکه روشی برای تجربه کردن است احساسات و آگاهی ما رویاهای ما بیش از 40 ساعت در هفته است. این پدیده ای است که روانشناسان “گرفتاری، “و شامل مرزهای فزاینده ای بین خود ، کار و هویت شخصی است.

این مفهوم پررنگ است از ایده “شغل رویایی” که می توانید ببینید در آگهی های شکار غاصبانه مشکوک ، لیست ها، و بازتاب سخنرانان انگیزشی. این ایده بدون شک یک دام است – نحوه کار کردن ، صرف نظر از آنچه که انجام می دهید ، پذیرفتن خصوصیاتی است که مثر نیستند من حسش میکنم به عنوان یک شغل؟ – اما این مفهوم همچنان تثبیت کننده ای برای کارگرانی است که تلاش می کنند ادعای قطعی داشته باشند احساس برای عملکرد شغلی آنها

آیا شغل رویایی وجود دارد؟

اگر شما مشاور سازمان بهداشت جهانی وعده ها برای کمک به کارگران ناراضی تماس کامل خود را پیدا کنند ، مطمئناً مشاغل رویایی واقعی هستند. این مربیان شغلی و رهبران محل کار این ایده را ادامه می دهند زیرا زنده نگه داشتن رویا سودآور یا حداقل سودآور است.

در جامعه جاه طلبانه ای که مدیران عامل ستاره های راک را جشن می گیرد ، تعجب آور نیست بسیاری از آمریکایی ها آرزوی شغل های رویایی خود را دارند در آنچه در نهایت جستجوی بیهوده برای دستیابی به چیزی است که لزوماً وجود ندارد. مطمئناً ، با چنین انتظارات بالایی ، می توانید کارگران را برای یک سقوط چشمگیر آماده کنید ، وقتی واقعیت به وجود می آید.

از نظر سوفی براون ، روزنامه نگار جوانی که در سال 2018 توسط بی بی سی مصاحبه کرد ، نسخه ایده آل این شغل با ساعتها و الزامات اولین موفقیت وی در صنعت مطابقت نداشت.

او گفت: انتشار:

من از کار متنفر بودم و از مردم آنجا متنفر بودم … شبهای آخر ، صبح زود و آخر هفته … من و شریک زندگی ام مثل این بود که شب ها از کشتی عبور می کنیم ، سالها بود که هیچ وقت را با خانواده نگذرانده بودم و فهمیدم که این شغل رویایی که داشتم خیلی سخت کار کرده بودم ، در واقع این چیزی نبود که می خواستم.

درست است که شما می توانید (و احتمالاً باید) سعی کنید احساس رضایت و رضایت از کار خود را بدست آورید. اما وقتی قرار می دهید تأکید بیش از حد بر شغل شما شدن یا با به دست آوردن رضایت شخصی از آن ، یک بحران وجودی را به خطر می اندازید.

چگونه شادتر باشیم سر کار

برای راس مک کامن ، نویسنده راهنمای آداب و رسوم شرکتی با دیگران به خوبی کار می کند، کلید یافتن سرانجام بنیان عاطفی شما در محل کار شامل تمرکز کمتر بر روی کار و بیشتر برای پیشرفت شخصی و شغلی شما. “همه ما باید برای یک رشته خاص یا حتی یک موقعیت خاص تلاش کنیم ، اما برای یک کار خاص؟ به نظر اشتباه است. ”

وی از مردم می خواهد که درک واقع بینانه تری از محل کار داشته باشند و به Lifehacker گفت: «کار کاری است که شما انجام می دهید و افرادی که با آنها کار می کنید و فرهنگ مکانی که در آن کار می کنید. بخشی از آن را می توانید جستجو کنید ، بخشی را می توانید کنترل کنید ، اما بسیاری از آن فقط به صورت ارگانیک اتفاق می افتد. ”

یک رویا می تواند یک ابزار انگیزشی برای کمک به شما در انتخاب راهی باشد که ممکن است دوست داشته باشید ، بهنگام به روزرسانی رویا یا رسیدن به کمال مک کمان گفت: “شما یک نیروی محرکه حرفه ای خواهید شد ،” شما هرگز به آنجا نخواهید رسید.

درعوض ، بر پیشرفت شغلی و شخصی که در طول زندگی حرفه ای خود تجربه خواهید کرد تمرکز کنید – و از این پیروزی ها لذت ببرید

“متغیرهای بسیار زیادی” در هر حرفه وجود دارد که نمی تواند مفاهیم ذهنی خواب را منعکس کند. اما ، همانطور که مک کامن می گوید ، “این کار شما را بسیار جالب و سرگرم کننده و سرگرم کننده می کند – به طوری که می توانید به گذشته نگاه کنید و ببینید چطور دید خود را تطبیق داده اید تا از تمام فرصت هایی که هرگز انتظار ندارید استفاده کنید.”

علاوه بر این ، مهمترین نکته این است که درک کنیم همه مشاغل از یکنواختی و سردردهای خود رنج می برند.. اگر این کار را انجام دهید ، این به خصوص دلهره آور است کاری را انجام دهید که دوست دارید زندگی کنید و دریابید که اشتیاق سوزان شما اکنون چیزی بیش از یک حرفه مملو از ایمیل ، قرارهای بزرگنمایی ، و مهلت روزانه

این بدان معنا نیست که شما نباید اجازه دهید اشتیاق کار شما را حکم کند ، بلکه یاد بگیرید چگونه شغل تمام وقت خود را از شغل خود جدا کنید. نیاز انسان به تحقق در طول زندگی حرفه ای شما به خوبی خدمت خواهد کرد. شما انسان هستید ، نه یک شغل.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes