گل دارو از مطرح ترین برندهای تولیدکننده طب سنتی می باشد که یکی از محصولات شاخص آن که قرص تاخیری می باشد و در عطاری ها یافت می شود قرص آفرودیت گل دارو می باشد. یکی از این موضوعات بحث استفاده از خمیر دندان برای تاخیر در انزال می باشد.

اخیرا یک ویدئو در یوتیوب پخش شده بود که فردی ادعا کرده بود که خمیر دندان می تواند انزال زودرس را درمان کند و تا سی دقیقه می تواند انزال را به تاخیر بیندازد. فروشگاه اینترنتی عطارمارت از سال 96 آغاز به کار کرده است و تاکنون توانسته است مشتریان وفادار و راضی زیادی را گرد خود جمع آوری کند. عطاری اینترنتی چگونه است و چه محصولاتی در آنها ارائه میشود؟ عطاری اینترنتی که به عنوان فروشگاه اینترنتی عطاری شناخته می شوند نسل جدیدی از مراکز فروش در کشور هستند.

در این گام نظرات فعالان حوزه عطاری را جویا و آن را با شما به اشتراک می گذاریم. در بخش مدل کسب و کار ما شما را با تمامی مواردی که برای راه اندازی عطاری نیاز دارید آشنا می کنیم. تحصیلات آکادمیک در رشته هایی مثل طب سنتی یا گیاهان دارویی یا دوره های خصوصی که شما را با کارکرد گیاهان دارویی آشنا می کنند. به منظور بهره بردن از خواص تاخیری این گیاه دارویی باید آن را آسیاب کرده و یک ساعت قبل از رابطه جنسی به اندازه یک قاشق مرباخوری میل کنید.

کراویا که اسم های دیگر آن شاه زیره یا زیره رومی می باشد در طب سنتی به داروی تاخیری مشهور شده است. از زیره کمی تیره تر است. البته این تاخیری طبیعی کراویا ترکیبی از 10 ماده است اما بخش عمده آن همین شاه زیره می باشد. اما کراویا، ایرسا و حتی شاه دانه جلوی تولید آب منی را گرفته و عمل انزال به تاخیر می افتد. اما طبق بررسی های ما و مطالعه متخصصان امر که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد، متوجه شدیم این مسئله نه تنها واقعیت ندارد بلکه می تواند عوارض جدی را برای فرد و همسرش باقی بگذارد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد عطاری سجادی فر لطفا از صفحه ما بخواهید.