[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان شما باید در این دوره های رایگان مالی شخصی شرکت کنید

عکس: لودمیلا سولوویوا (شاتر استوک)

هیچ رازی نیست که سواد مالی در ایالات متحده یک مشکل است.اس، مانند کمتر از یک سوم بزرگسالان تا چهل سالگی مباحث اساسی سواد مالی را درک می کنند. اما همچنین برای رسیدگی به آن نیازی به متخصص بودن نیست زیرا دانستن برخی اصول می تواند کمک زیادی به شما کند. خوشبختانه دوره های آنلاین زیادی وجود دارد که مباحث مالی شخصی را پوشش می دهند و شما حتی نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید. در اینجا نگاهی به موارد رایگان می اندازیم:

مبانی مالی که همه باید بدانند

این LinkedIکلاس n یک راه آسان برای شروع است ، زیرا کمی بیش از یک ساعت طول می کشد و اصول بانک ها ، امتیازات اعتباری ، بورس ، بیمه و پس انداز بازنشستگی را توضیح می دهد. با LinkedI 30 روزه رایگان استn یک نمونه مطالعه ، پس از آن 29.99 دلار در ماه یا 19.99 دلار در ماه با اشتراک سالانه پرداخت می کنید (فقط اگر فقط به این دوره واحد علاقه دارید ، حتماً نمونه خود را لغو کنید). برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

دوره سواد مالی Alison.com

این یک دوره کوتاه مالی است که شش تا 10 ساعت طول می کشد. این سایت دست و پا گیر است ، اما دوره کار خوبی در پوشش موضوعات مالی شخصی مانند بودجه بندی ، اجتناب از بدهی و برنامه ریزی بازنشستگی انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برنامه ریزی مالی برای بزرگسالان جوان

از جانب بستر آموزشی آنلاین Coursera ، این دوره شامل تعیین هدف مالی ، بودجه ، وام ، وام ، پس انداز ، و سرمایه گذاری یک ماژول نهایی برای تبدیل شدن به یک برنامه ریز مالی وجود دارد که ممکن است مورد توجه همه نباشد ، اما بقیه مطالب همه اصول را پوشش می دهد. اگر هر هفته 5-7 ساعت وقت بگذارید ، این دوره چهار هفته است. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

امور مالی برای همه: ابزارهای هوشمند تصمیم گیری

این دوره شش هفته ای در دانشگاه میشیگان برای کمک به شما در درک اصول مالی طراحی شده است ، بنابراین می توانید انتخاب های مالی هوشمند ، اعم از اجاره یا خرید ، ارزش گذاری وام خودرو ، خانه و دانشجویی را انجام دهید یا تصمیم بگیرید که آیا به دانشگاه بروید . برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

مالی برای متخصصان غیر مالی

دانشگاه رایس پنج پیشنهاد دارد-یک دوره هفتگی طراحی شده است تا اولین گام برای هر کس کنجکاو در درک بازارهای سهام ، ارزیابی یا مالی شرکت ها باشد. این درسها در مورد چگونگی تصمیم گیری خوب درمورد هزینه ها بر اساس انضباط مالی مناسب متمرکز است و شما را از طریق تمام ابزارها و تجزیه و تحلیل کمی که متخصصان مالی برای ارزیابی سرمایه گذاری استفاده می کنند ، راهنمایی می کند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

بازارهای مالی

دوره رایگان دانشگاه ییل کمی بیشتر به موضوعات خرد و کلان اقتصادی می پردازد ، زیرا این موضوعات به نحوه کار بازارهای مالی مربوط می شوند. شما در مورد اوراق بهادار ، بیمه و صنعت بانکداری به دلیل ارتباط با رویدادهای گذشته اخیر ، از جمله رکود اقتصادی ، حباب ، بحران وام مسکن و مشکلات نظارتی ، اطلاعاتی کسب خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir