شما باید بهترین پنیر را برای پیاده روی خود انتخاب کنید


تصویر برای مقاله ای با عنوان شما باید بهترین پنیر را برای پیاده روی خود انتخاب کنید

عکس: بالی فیلم (شاتر استوک)

پنیر فسادپذیر است ، اما اکثر مردم با آن ارزش زیادی دارند. بله ، این شامل محصولات لبنی است – یا بهتر است بگوییم است محصولات لبنی و در صورت طولانی ماندن در یخچال مستعد رشد و فساد باکتری ها است. اما بسته به پنیر ، این پنجره به اندازه کافی بزرگ است که می تواند کمی پیاده روی ، پیاده روی یا گردش در صحرای سوخت پنیر را فراهم کند. (من از شما چیزی نمی دانم ، اما من ترجیح می دهم از طبیعت با لکه های بلور ، چدار پیر و سیب لذت ببرم تا یک نوار پروتئین خشک و بی روح.)

البته همه پنیرها برای نقش یک صبحانه توریستی مناسب نیستند. به عنوان مثال استفاده از یک چرخ کمبره گریان در جنگل غیرعاقلانه است. پنیر نرم و پفک نه تنها عملی نیست بلکه از ایمنی کمتری نیز برخوردار است.

همانطور که آدام بروک ، مدیر ایمنی مواد غذایی ، کیفیت و انطباق در دامداران ویسکانسین توضیح دادن به نوش جان، پنیر در صورت مصرف در طی چهار ساعت پس از خارج شدن از یخچال ، بی خطرترین است ، اما همه پنیرها از رطوبت یکسانی برخوردار نیستند و رطوبت نقش اصلی را در رشد باکتری و فساد دارد.

اگر تا به حال به فروشگاه های مواد غذایی مراجعه کرده باشید ، احتمالاً تکه های پارمزان را که بدون کنترل دما در بیرون نشسته اند ، مشاهده کرده اید. براک توضیح داد: “پارم ، رومانو یا پنیر سفت تر بعید است که در کل مهمانی رشد میکروبی یا مقادیر بسیار کمی داشته باشد.” (بروک در مورد پنیر مهمانی در کنار پنیر توریستی با Bon App صحبت کرد ، البته اگر کاملاً یکسان نباشد.) “آن نوع پنیرها را اغلب می بینید که در بازارهای ایتالیا حلق آویز می شوند و یا به دلیل نمایش نرسیدن به قطعه قطعه شده در فروشگاه های مواد غذایی ، وی به خنک سازی مداوم نیاز دارد. “

USDA همچنین ایمنی را بین پنیرهای سخت و نرم تفکیک می کند ، بیان می دارد که “پنیرهای نرم مانند پنیر خامه ای ، پنیر خامه ای ، پنیر خرد شده و پنیر بز برای ایمنی باید در یخچال نگهداری شوند. به عنوان یک قاعده کلی ، پنیرهای سفت مانند پنیر چدار ، پنیرهای فرآوری شده (آمریکایی) و همچنین پارمسان بلوک شده و رنده شده برای ایمنی به یخچال نیاز ندارند اما اگر در یخچال نگهداری شوند ماندگاری بیشتری دارند. “

همانطور که من می گویم ، شرط گرفتن پنیر در پیاده روی بی خطر است ، به شرطی که پنیر مناسب را انتخاب کنید. پنیرهای فرآوری شده با رطوبت کم ، مانند بسته بندی موم Babybel و پنیر رشته ای ، بهترین گزینه های شما به نظر می رسند هستند جهانگردی من چیست- و یک دوست برای علاقه مندان به اردو ، ویکتوریا ، اغلب بسته های سفرهای روزانه –اما سخت تر ، چدارهای قدیمی و گودا حتی رطوبت کمتری دارند و در دمای گرمتر طعم فوق العاده ای دارند. احساس و طعم درست پنیر سرد و یخچال دار نسبت به عطر در دمای اتاق (یا دمای مناسب کوله پشتی) بسیار دشوارتر است. چربی برای جابجایی و شیار دادن به این گرما نیاز دارد – چربی سرد از نظر بافت دلپذیر نیست و گرمای هوا برای دسترسی به طعم های متنوع تری که پنیر شما می تواند برای زبان شما دشوار کند.

اگر نمی خواهید چاقو و تخته برش بیاورید ، فقط پنیر خود را به صورت مکعب برش داده و درون کیسه ای با زیپ یا ظرف مهر و موم دیگر ، همراه با یک خلال دندان یا سه عدد بیاندازید (فقط در صورت کثیف شدن دست ها و شما نمی خواهید پنیر را لمس کنید). یک سیب یا میوه خشک را به همراه یک کیسه کوچک آجیل در کیف خود بیندازید ، یک پیاده روی خوشمزه و مغذی خواهید داشت که لذت بیش از هر نوع طعم Clif Bar را برای شما به ارمغان می آورد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes