شما باید سرکه امبوشی را به خامه اضافه کنید


تصویر مقاله ای با عنوان شما باید سرکه امبوشی را به کرم خود اضافه کنید

عکس: کلر لاور

من معمولاً یک خالص کننده خامه زده هستم. کرم سنگین نیازی به طعم دادن ندارد ، زیرا قبلاً طعم دارد – عطر خامه. من به ندرت قبل از شلاق زدن خامه سنگین را شیرین می کنم ، به خصوص اگر برای چیزهای شیرین در نظر گرفته شود. (بگذارید کرم غنی ، چرب و خامه ای باشد!) اما یکی از دوستان اخیراً اشاره کرده است که او کمی سرکه امبوشی به خامه زده شده خود اضافه کرده است و من نمی توانم علاقه ای نداشته باشم.

سرکه امبوشی چیست؟

سرکه امبوشی سرکه واقعی نیست ، اما می تواند باشدبقایای مایع آمبوشی سخت کننده نمک (آلو ژاپنی ترش شده). این شور و ترش است و فقط کمی بد بو ، با نکات میوه تخمیر شده از سنگ. دوستش دارم. این یکی از من است 10 سرکه برتر.

می توانید از آن به عنوان ادویه (چیزی مانند سس سویا) استفاده کنید و آن را در نوشیدنی های تابستانی مخلوط کنید ، اما در خامه زده شده به طرز تکان دهنده ای سرگرم کننده است. ویژگی های نمکی و ترش سرکه با خامه چرب بسیار خوب بازی می کند و سطح آن را غیر قابل مقاومت تر می کند. شکر را اضافه کنید و در یک لقمه شیرین ، خامه ای ، شور و ترش می شوید.

طرز تهیه خامه فرم گرفته با سرکه امبوشی

با یک لیوان خامه سنگین شروع کنید و در صورت تمایل چند قاشق غذاخوری شکر به آن اضافه کنید. من وقتی شکرم را درست کردم شکر را کنار گذاشتم ، زیرا می دانستم که آن را روی میوه های بسیار شیرین می گذارم ، اما خامه ترش شیرین و ترش مزایای خود را دارد. خامه را بزنید ، یک قاشق چای خوری سرکه امبوشی را اضافه کنید و آن را با دقت تا کنید. آن را امتحان کنید و اگر فکر می کنید لازم است کمی بیشتر اضافه کنید. دوباره امتحان کنید. وقتی به اندازه کافی اضافه کنید ، متوجه خواهید شد ، زیرا بلافاصله یک قاشق دیگر می خواهید.

خامه زده شده امبوشی واقعاً رویای میوه های آب نبات تازه ، کیک کبریت یا هر نوع کیک است. من نان کدو سبز ندارم ، اما فکر می کنم برای آن نیز مفید باشد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes