[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان

عکس: کلر پایین

حتی قبل از دیدنش مقاله خوردن برای عظمت سیب زمینی شیرین یخ زده ، می دانستم که باید یکی را امتحان کنم. من سرآشپز جورج لی را دنبال می کنم اینستاگرام برای ماهها ، و مشخصات او پر از نکات مبتکرانه و خوشمزه ، از جمله چیزهای دیگر ، دستور العمل های گیاهی است. (فقط دیدن در این نمایش خیره کننده کلم.)

اما یک پست اخیر در مورد سیب زمینی شیرین منجمد و پخته ، برخی از پیروان او را کمی گیج کرد. من فقط می توانم برای خودم صحبت کنم ، اما سیب زمینی شیرین پخته شده یخ زده چیزی نیست که من در حدود 35 سال زندگی ام در ایالات متحده با آنها روبرو شده باشم. در تایوان اما این کاملاً رایج است و برای لی این یک درمان نوستالژیک در تابستان است. وی به Eater گفت: “این طعم و بافت بستنی کاراملی را دارد.” سبزیجات ریشه منجمد در تایوان همه جا رواج دارد به طوری که می توانید آن را در فروشگاه های گوشه و کنار پیدا کنید ، اما لی از زمان انتقال به کالیفرنیا مجبور شده خود را تهیه کند.

همانطور که از فیلم مشاهده می کنید ، تهیه یکی از این سیب زمینی های شیرین آسان است. تمام آنچه شما نیاز دارید یک سیب زمینی شیرین کوچک و نازک ژاپنی با گوشت زرد و یک کیسه با فریزر است. آن را خیلی خوب مالش دهید ، سپس آن را بپوشید –نفوذناپذیر“روی کوره در فر 450 درجه.” حدود یک ساعت بپزید تا پوست کاملاً جدا شود و قندها شروع به تخلیه کنند.

اجازه دهید سیب زمینی ها کاملاً در دمای اتاق خنک شوند ، سپس آنها را در کیسه فریزر ببندید و در فریزر قرار دهید. لی به Eater گفت: “حدود 5 ساعت زمان مناسب برای یخ زدن است.” “هنگامی که سیب زمینی شیرین را احساس می کنید ، می توانید احساس کنید که مانند گرفتن بستنی با پوست روی آن سخت است ، اما هنوز هم نرم است. مانند میله بستنی Häagen-Dazs. “

خودم ظرافت را امتحان کردم و – گرچه کمی در این کار زیاده روی کردم – اما چقدر غده منجمد شیرین و گوارا از من دور شد. طعم های کارامل وعده داده شده توسط لی این بود آنجا و خوشمزه – لذیذو من خیلی سریعتر از سیب زمینی شیرین دیگری که بشقاب من را آراسته است ، استنشاق می کردم. (و من به لحاظ تاریخی دیر نمی خورم سیب زمینی شیرین)[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir