شما باید مقداری فلفل شوشیتو را سرخ کنید


تصویر مقاله ای با عنوان شما باید مقداری فلفل Shoshito را سرخ کنید

عکس: کلر پایین

سیخ فلفل یک فلفل بسیار سرگرم کننده است. بیشتر آنها نرم و روشن هستند ، اما هر از گاهی بسیار تند می شوید و این تنش باعث می شود بطری ایجاد شود وسوسه انگیز. اینها و غواصان بسیار خوبی هستند.

تهیه فلفل شیشی هرگز یک چالش بزرگ آشپزی نبوده است. می توانید آنها را بپزید ، بسوزانید ، کباب کنید یا در یک قالب داغ باد کنید. به محض دیدن حباب های کوچک سوخته ، آنها آماده خوردن هستند. اما در حالی که جشستن فلفل بطری هرگز دشوار نبوده است ، طبخ آنها در یک سرخ کن عمیق تقریباً آسان است.

ده ها فلفلی که در عکس بالا مشاهده می کنید فقط یک و نیم دقیقه پس از پایان حرارت دادن سرخ کن کوچک من آماده بودند. آنها را در یک سبد خنک و گرم نشده با روغن زیتون کافی انداختم تا روی آنها را بپوشاند ، سپس دما را روی 400 set تنظیم کردم و اجازه دادم با اجاق کوچک همرفت گرم شوند. فقط یک دقیقه پس از رسیدن اجاق گاز به دمای هدف ، همه به جز چند فلفل تاول عالی بودند و 30 ثانیه دیگر از دو مورد آخر مراقبت کردند.

سرعتی که اکنون می توانم فلفل شیشی را بپزم و بخورم تقریبا خطرناک است ، اما خوشبختانه آنها سبزیجات هستند وخوردن سبزیجات “بیش از حد” دشوار است.

چالش واقعی در تصمیم گیری در مورد غوطه ور کردن آنها است. همه چیز با سویا و زنجبیل خوب است ، اما من دوست دارم در صورت برخورد به یک زبان سوخته ، چیزی خامه ای و خنک نگه دارم. درست این سس مایونز به سبک یک دوک با فلفل قرمز اضافی و فکر می کنم با چکش این فلفل ها کاملاً جفت شود ، اما من همیشه از پیشنهادات کوتاهتر سس استقبال می کنم.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes