[ad_1]

تصویری برای مقاله ای با عنوان شما باید ماهی قزل آلا را سرخ کنید

عکس: ژاکک چابراشفسکی (شاتر استوک)

من از یک خانواده گربه ماهی خوار ، تا زمانی که به شمال غربی اقیانوس آرام نرفتم ، هرگز از ماهی قزل آلا سود زیادی نبردم. این دو ماهی از نظر ساختار ، طعم و سبک پخت و پز متفاوت نیستند ، اما سرانجام ، تقریباً در 35 سالگی ، من من به روش مورد علاقه خودم برای پخت ماهی قزل آلا پی بردم ، و شامل سرخ کن عمیق است.

من شما را جبران می کنم ، سرخ کن لزوماً کار “بهتری” نسبت به اجاق بزرگ و معمولی شما انجام نمی دهد – یعنی.فقط سریعترش کن و با انرژی کمتری اگر برای یک خانواده 5 نفره ماهی قزل آلا درست می کنید ، بهتر است به یک اجاق بزرگ سایز بچسبانید ، اما اگر مقداری ماهی قزل آلا برای آن می خواهید ، این روش برای شماست.

آنچه که باعث شده این ماهی قزل آلا واقعاً عالی باشد ، ترکیبی از یک سرخ کن عمیق کارآمد با آب نمک خشک و سریع پخته شده است. من صحبت کردم این روش قبل از این ، اما فقط 15 دقیقه در مخلوط شکر و نمک مشت را با عطر و طعم تزریق می کند و رطوبت اضافی را استخراج می کند ، به آن بافتی محکم تر و تندرست می دهد. این یک ربع ساعت به زمان آماده سازی شما می افزاید ، اما زمان آماده سازی هندزفری است ، بنابراین چه کسی اهمیت می دهد.

نحوه پختن ماهی قزل آلا در سرخ کن

تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک فیله ماهی قزل آلا را روی پوست بگیرید و روی آن را با مخلوط دو درخشان بپوشانید قطعات نمک: یک بخشی از شکر. بگذارید این حالت به مدت 15 دقیقه آویزان شود ، سپس ماهی را زیر آب سرد و آبکشی کنید و خشک کنید. کمی روغن زیتون را به دو طرف مشت بمالید – به اندازه ای که بتواند آن را بپوشاند – و بسته به اندازه فیله در سرخ کن هوا در دمای 385 درجه به مدت 7-10 دقیقه بپزید (وقتی ماهی تمام شد پایان آن باید به راحتی پوست کنده شود) .

ممکن است خیلی ساده به نظر برسد اما آب نمک خشک ادویه مورد نیاز شماست. در صورت تمایل می توانید چند ادویه را نیز در آن قرار دهید، فقط مطمئن شوید که آنها را قبل از روغن استفاده کنید ، زیرا این لایه چربی می تواند باعث سوختن آنها نشود. من معمولاً این کار را با آب نمک خشک آسان تر می کنم ، سپس از طریق گیاهان تازه ، لیمو فشرده یا این روغن مرکب، که شب گذشته با آن ماهی خود را تمام کردم. در واقع ، من اصرار می کنم که روغن مخلوط شده را قبل از هر چیز امتحان کنید. (اگرچه من در اصل چربی نهایی را با کاپیر تولید کردم تا به استیک بروم ، اما فکر می کنم روی یک قطعه ماهی حتی بهتر است.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir