[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان شما باید کمی نمک به بوته بعدی خود اضافه کنید

عکس: کلر پایین

من خیلی اهل نانوایی نیستم ، بنابراین راه های مورد علاقه من است به “استفاده کنیدیک میوه یا دو میوه معمولاً شامل می شود آنها را با خامه سنگین بدون شکست یا آب آنها را با یک دسته کامل قند خارج کنید و سپس درست کنید بوته (همچنین به عنوان “نوشیدن سرکه” نیز شناخته می شود) از این شربت که به شدت روکش شده است.

من برای هر پوند میوه معمولاً از نسبت 2 فنجان شکر و 2 فنجان سرکه استفاده می کنم ، اما دیروز یک قاشق نمک به بوش او با کلاه اضافه کردم و کشف شده بلافاصله بهبود یافت نه اینکه بوش را دوست نداشته باشد شرایط بدون نمک. این تمام چیزی بود که باید بود –زیاد ترش و زیاد وقتی با یک لیوان بلند کرفس سرد (یا شراب گازدار که رقیق شود) شیرین ، خارق العاده است من از آن لذت بردم دیروز بعد از ظهر).

این کمی نمک از شیرینی بوته ها کم نمی کند یا روشنایی اسیدی آن را کاهش می دهد. فقط کاری کنید که نمک بهترین نتیجه را می دهد: منتی با فشار دادن توت فرنگی – در نهایت ستاره – به پیش زمینه ، کیفیت وسوسه انگیزتر قند را نرم کرده و برخی از گزش های خام و اسیدی سرکه را آرام کنید.

تنها چیزی که در مورد من است تعجب آور است که قبلاً فکر نمی کردم به نوشیدنی ها نمک اضافه کنید– مخصوصاً در ماههای تابستان – این یک عمل تکریم شده در اینجا در Lifehacker است. نمک عطر فوق العاده ای است ، تولید کننده قدرتمند کنتراست است – نمک بهترین غذاها را می دهد و باعث می شود طعم آنها مانند آنها باشد.

میزان نمکی که درختچه های شما نیاز دارند به میوه بستگی دارد و چه مقدار سرکه اضافه می کنید. من همیشه با نیم کیلو میوه شروع می کنم ، آن را با 2 فنجان شکر (در این مورد 1 فنجان سفید و 1 فنجان قهوه ای) مخلوط می کنم ، اجازه می دهم چند روز بماند ، سپس صاف کرده و آب شربت را اندازه می کنم. سپس آن را دور می اندازم حدود نیمی از این حجم سرکه را بچشید و در صورت لزوم مقدار بیشتری اضافه کنید. یک بار که دارم اسیدیته جمع شده ، اکنون خواهد شد یک نمک اضافه کنید ، هم بزنید ، امتحان کنید و تکرار کنید تا بوش مزه بگیرد بهتر، اما نه کاملاً شور. اگر به نظر مبهم می رسد ، نگران نباشید. این را خواهید فهمید وقتی به این مکان “بهتر اما نه شور” برخورد کنید ، زیرا متوجه خواهید شد که به دنبال کرفس (یا حباب بسته به ساعت روز) می روید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir