[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: پرونده 404 (شاتر استوک)

بعضی اوقات می خواهید عمیق تر از حد معمول شیرجه بروید کتابهایی در مورد رمز و راز ، عاشقانه ، هیجان انگیز ، داستان علمی و داستان علمی. اگر هر یک از این پنج ژانر اصلی ادبی را دوست دارید اما آنها هنوز خسته شده اند – یا شما فقط تفاوت این برچسب های ادبی را نمی دانید –وقت آن است که شبیه با برخی بیرون کف طاقچهژانرها… و بسیاری وجود دارد برای انتخاب کردن. اینجا برخی از علاقه مندی های ما وجود دارد.

اگر می خواهید یک رمان عاشقانه را در زیر مشاهده کنیدژانرها

شاید دیگر “عاشقانه” های قدیمی دیگر خردل را نمی برد. عاشقانه های زیادی تحتژانرها در یک زمان یا زمینه خاص ریشه دارند ، بنابراین داستان شامل مضامین و تصاویر بیشتری است.

 • عاشقانه وابسته به عشق شهوانی: اوه ، جنسیتر از نرخ متوسط ​​شما خواهد بود. آیا می خواهید یک زبان گرافیکی توصیفی یا – به جرات بگویم – در سراسر صفحه اجرا شود؟ سپس می تواند تشنگی شما را تصور کند که تصور می کنند دو شخصیت خیالی با زشتی برخورد می کنند. در اینجا لیستی از برخی وجود دارد داستان های وابسته به عشق شهوانی.
 • عاشقانه غربی: چیزی برای گاوچران های سالم و دختران مشکل دار دارید؟ عاشقانه های غربی در غرب وحشی واقع شده است (یا شاید در غرب مدرن ، اگر این سرعت شما بیشتر باشد) و می توانید هر از گاهی در یک تفرجگاه یا تیراندازی از آن لذت ببرید. در اینجا لیستی از رمان های عاشقانه غربی برای شروع.
 • عاشقانه ماوراal الطبیعه: در مورد یک طاقچه صحبت کنید به دنبال داستانی در مورد پیدا کردن عشق در یک مکان خالی از سکنه هستید؟ این باید با صورتحساب مطابقت داشته باشد. ممکن است ارواح و شیاطین ، ارواح و امثال اینها وجود داشته باشند ، اما عاشقانه ها نیز وجود خواهند داشت. در اینجا یک لیست انتخاب.

اگر می خواهید رمان رمز و راز را در زیر مشاهده کنیدژانرها

رمان های مرموز همیشه درمورد حل یک معما یا یک جرم هستند ، اما داستان های متفاوتژانرها شامل روشهای مختلف تحقیق ، و اغلب انواع مختلفی از قوانین و قوانین هستند.

 • رمز و راز تاریخی: رمز و راز مبتنی بر زمان های بسیار دور را امتحان کنید. ممکن است دریابید که پیروی از جک چاک دهنده کمی جذاب تر از تحقیقات جنایی است که امروز ایجاد شده است. در اینجا یک لیست مثالها.
 • رمز و راز دنج: اگر رمز و راز را دوست دارید اما خون ، روده ، خون و سایکوپات را دوست ندارید ، این همان محتوای PG است که شما هوس می کنید. رمز و راز دنج چیزی شبیه تماشای یک قسمت از آن است قتلی که او نوشت به جای یک هیجان ترسناک تر. در اینجا یک از نقطه پریدن.
 • راز بازپرس خصوصی: اگر کلاهبرداری را دوست دارید که تمایل خود را در حل جرایم دارد ، ممکن است بخواهید راز چشم خصوصی را انتخاب کنید. شرلوک هولمز یک نمونه کلاسیک است که با توجه به انتشار اصلی آن در سال 1893 ، در طبقه بندی تاریخی نیز جای می گیرد. در اینجا برخی از شخصیت های انتخابی.

اگر می خواهید رمان هیجان انگیز زیر را بررسی کنیدژانرها

بیشتر تریلرها حول فاجعه قریب الوقوع می چرخند. اما متن این عذاب تعیین شده نوع تریلری را که می خوانید تعیین می کند.

 • تریلر قانونی: آیا شما درام در دادگاه با سهام بالا دوست دارید؟ آیا شما از لگالسی ها ناراضی هستید؟ تریلرهای قانونی تا زمان صدور حکم شما را دچار تنش می کنند که اغلب در داستان ثابت است. آنها اینجا هستند ده را انتخاب کنید.
 • تریلر ترسناک: این از بیشتر هیجان انگیزها ترسناک است ، اما از بیشتر رمان های ترسناک هیجان انگیزتر است. یک مثال خوب نویسندگان امداد اشاره می کند، e سکوت بره هاکه مبتنی بر یک زمینه نسبتاً وحشتناک است ، اما شامل جستجوی کارآگاهی برای گرفتن قاتل قبل از اینکه خیلی دیر شود. وجود دارد گزینه های تن.
 • هیجان سیاسی: درامی با مخاطرات بالا ، اما در میان رهبران قدرتمند جهان آزاد ، MO این گروه است. اگر مثالی می خواهید به راحتی فراخوانی شود ، در نظر بگیرید خانه کارتها آنها اینجا هستند برخی محبوب هستند.

اگر می خواهید یک رمان علمی تخیلی را در زیر ببینیدژانرها

طبقه علمی تخیلیژانرها کلیسایی کاملا گسترده هستند ، بنابراین بیایید برخی از محبوب ترین انواع را بررسی کنیم.

 • علمی تخیلی steampunk: این ژانر عمدتا مربوط به زیبایی شناسی است و بیشتر الهام خود را از فناوری مجهز به بخار قرن نوزدهم می گیرد. فناوری ارائه شده در این زیر بخشژانر به همان اندازه مدرن است – اگر نه بیشتر – از جامعه مدرن ، اما همه چیز توسط بخار تأمین می شود. همانطور که خیابان استیمپانک خاطرنشان می کند: “فناوری Steampunk ظاهری یکپارچه به خود گرفته و یادآور دوران انقلاب صنعتی است.” برخی از عناوین زیر ژانر تعریف شده است.
 • داستان علمی تخیلی جایگزین: اگر ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم پیروز نبود چه؟ این نوع تغییر جهت مجدد شدید جهان همانطور که می دانیم یک پیش فرض مشترک برای تاریخ جایگزین است. اگر به دنبال مقدمه ای هستید که از این موضوع جنگ جهانی دوم استفاده کند ، Phillip K Dick’s را امتحان کنید مردی در قلعه عالی.
 • داستان علمی علمی: همه نبردهای حماسی در فضا رخ می دهد. کمتر شبیه است جنگ ستارگان– این یک حماسه فنی است که طرفداران آن را “اپرای فضایی” می نامند – و به عبارت بهتر سربازان ستاره، که به طور خاص بر روی جنگ ستارگان و همه چیز همراه آن متمرکز شده است. آنها اینجا هستند چند گزینه برای شروع.

اگر می خواهید یک رمان فانتزی را در زیر ببینیدژانرها

فانتزی همیشه مربوط به جادو و تنظیمات جادویی است ، اما همه آن جادوها به یک شکل نشان داده نمی شوند.

 • تخیل کم: این رمان ها عرفانی را با زندگی روزمره و عادی ترکیب می کنند ، مانند زمانی که یک شخصیت عادی انسان با یک شعبده باز یا اژدها با یک منزل دوست می شود. همانطور که Book Riot خاطرنشان می کند: “[M]عناصر چرک در جهان آشنا نفوذ می کنند ، نه نشان دهنده یک جهان خیالی کاملا متفاوت. “پیشنهاد Reddit این لیست از توصیه ها.
 • خیال حماسی: داستان های بزرگ و گسترده ای به ذهن می آیند ، مانند ارباب حلقه ها یا بازی تاج و تخت. آنها در دنیاهای کاملاً متفاوتی واقع شده اند و غالباً شامل شخصیت هایی می شوند که عملکرد آنها سرنوشت محیط نزدیک آنها و اغلب همه آنها را می شناسد.
 • فانتزی سیاه: این یک فا استساده ، یا در هسته دنیای واقعی ، یا یک جهان داستانی که تاریکی و مضامین دردناک غالب است. ممکن است شما استیون کینگ را استاد این سبک بدانید (گرچه بسیاری از کتابهای وی به سادگی تومورهای وحشت ساخته شده اند). آنها اینجا هستند برخی گزینه ها.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir