[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان شما تازه محافظت بیشتری از وام دهندگان بی پروا که سعی در دسترسی به خانه شما دارند ، دریافت کرده اید

عکس: استودیو MIA (شاتر استوک)

با توجه به عقب افتادن میلیون ها صاحبخانه در پرداخت وامها و توقف قریب الوقوع سلب مالکیت ، که در 31 ژوئیه منقضی می شود ، دفتر حمایت از مالی (CFPB) مقداری اضافه کرده است حمایت های جدید برای کمک به وام گیرندگان در نگهداری خانه هایشان. با این حال ، sوام دهندگان همیشه از قوانین پیروی نمی کنند ، شما می خواهید بدانید این حمایت های جدید چیست ، بنابراین می توانید برای خود ایستادگی کنید.

در صورت تأخیر در پرداخت ، وام دهندگان باید این مراحل را دنبال کنند

CFPB برای سهولت سقوط آبگیری در اواخر این تابستان ، قوانین جدیدی را برای صورتحساب های معوقه 120 روزه وضع کرده است. موثر از 31 آگوست تا 31 دسامبر، وام دهنده نمی تواند ادامه دهد مراحل سلب مالکیت تا یکی از این شرایط برآورده شود:

  • وام گیرنده تمام اقدامات بازپرداخت را به عنوان بخشی از تلاش صادقانه برای دور زدن سلب مالکیت به پایان رسانده است. این شامل تکمیل شده است برنامه کاهش ضررکه یک برنامه بازپرداخت است که شما می توانید بر اساس مشکلات مالی ادعا کنید. در قانون جدید آمده است که “سرویس دهنده باید تشخیص دهد که وام گیرنده شرایط کاهش ضرر را ندارد و آن را به وام گیرنده اعلام کند” ، که به وام دهنده دستور می دهد تا اطمینان حاصل کند که این گزینه به پایان رسیده است.
  • طبق تعریف قوانین محلی و ایالتی ، این ملک رها می شود.
  • وام گیرنده به دامنه خدمات پاسخ نمی دهد. اگر صاحب خانه بیش از 90 روز پاسخ ندهد ، این روند می تواند ادامه یابد.

علاوه بر این ، برای سرعت بخشیدن به روند ، CFPB به سرویس دهندگان وام مسکن اجازه می دهد اصلاحات وام ساده را ارائه دهند ، که وام گیرندگان نیازی به ارسال مجدد اسناد ندارند ، به شرطی که این تغییرات در وام باعث افزایش پرداخت های وام نشده باشد.

از حقوق خود به عنوان صاحب خانه آگاه باشید

با این تغییرات سیاست ، وام دهندگان وام مسکن باید بررسی کنند که شما شرایط نرخ بهره کمتری یا برنامه استهلاک متفاوت را دارید که بازپرداخت را آسان تر می کند. با این حال ، برخی از وام دهندگان اینگونه نبودند به طور مداوم از قوانین خاص برای کاهش COVID پیروی کنیدبنابراین بهتر است از حقوق خود به عنوان یک صاحب خانه آگاهی داشته باشید ، نه اینکه به یک ارائه دهنده وام مسکن اعتماد کنید تا به شما بگویید چه هستند.

اگر قبلاً می دانید که پس از پایان تحمل نمی توانید وام خود را پرداخت کنید ، با خدمات اعتباری خود تماس بگیرید تا گزینه های خود را بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه ها ، این پست Lifehacker را ببینید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir