[ad_1]

تصویری برای مقاله با عنوان شما بیش از حد علامت تعجب استفاده می کنید !!!

عکس صفحه: جردن کالحون

شناخته شده است که اندازه گیری لحن هنگام برقراری ارتباط نوشتاری دشوار است. به همین دلیل ، مردم معمولاً از علامت تعجب برای تزریق نثر خود با سهولت استفاده می کنند ، اما تحمل آن آسان است: از علامت تعجب زیاد استفاده کنید و بیش از حد غیرت پیدا خواهید کرد ، اما اگر به هیچ وجه نمی توانید از آنها استفاده کنید ، من جدا خواهم شد پیام متنی منفعل-تهاجمی یکنواخت تحقیر می شود

ما می توانیم در سیاست گرامر مشارکت داشته باشیم – چگونه چیزی به اندازه علامت تعجب پیش پا افتاده می تواند بسیار بحث برانگیز باشد – اما بیایید دریابیم که چگونه از این ابزار دستوری به طور مناسب استفاده کنیم.

برای شرایط مختلف از شگفت انگیزها به روش های مختلف استفاده کنید

بهتر است هنگام نوشتن ایمیل یا نوشتن ، مزایای علامت تعجب را تشخیص دهید. متن را با یک “امن” مبهم یا آرام “خوب” پاسخ دهید متن معادل انگشت میانی است. اما درعوض ، “مطمئن شوید!” یا “خوب!” به گیرنده اطمینان می دهد که شما از او متنفر نیستید و می خواهید او بمیرد. این تابعی از لحن است و آگاهی از تنظیم خوب چیز مثبت است! (آیا می بینید که من در آنجا فقط چه کردم؟ می دانید؟!؟!)

اما شما هم نمی خواهید زیاده روی کنید. بهم ریختن پیام های خود با علامت تعجب عجیب ترین چیز در تنظیمات دفتر است ، زیرا شما باید مرز بین اشتیاق واقعی و سطح را طی کنید! برانگیخته! در باره! همه چيز!

همانطور که توسط Grammarly پشتیبانی می شود، اگر برای همکاران دفتر خود نامه نوشتید ، تعجب های مربوط به خلق و خوی مثبت را حفظ کنید. هنگام بحث در مورد مسئله جدی تر ، نیازی به استفاده از آن نیست ، زیرا ممکن است همکاران شما تصور کنند که شما بر سر آنها “فریاد می کشید”.

آنها توصیه می کنند:

هنگام نوشتن یک ایمیل طولانی تر ، ارزش این را هم دارید که تصور کنید که اگر آن را با صدای بلند بخوانید نوشتار شما چگونه به نظر می رسد. حتی اگر واقعاً از یک گزارش آینده بسیار هیجان زده شده باشید ، ممکن است سه جمله را با یک علامت تعجب پشت سر هم بشنوید! خیلی زیاد! برانگیخته! سعی کنید به یک علامت تعجب برای یک پاراگراف بچسبید.

این ممکن است کمی سخت به نظر برسد ، بنابراین یک قاعده کمتر سختگیرانه این است که صفت ها را از هر سه جمله به یک مورد محدود کنید. حداقل من اینگونه می بینم. شما باید امتحان کنید! (لطفاً روش من را در عمل دنبال کنید).

وقتی صحبت از دوست یابی می شود متفاوت است

برای هر علامت تعجب که می توانید به یک ایمیل اداری ارسال کنید ، تأثیر فقط زمانی افزایش می یابد که بخواهید شخصی را به صورت آنلاین فریب دهید یا متن معمولی بفرستید – به ویژه وقتی که یک غریبه است. مردیت گلدن، یک متخصص روابط ، که پروفایل های دوست یابی را از افراد نوشته است ، به Lifehacker در مورد نکات دقیق تر برای مرور زمین می گوید.

او می گوید که “همه چیز بیش از حد با یک غریبه زیاد است. مهم است که به خاطر داشته باشید که بازی در سریال متفاوت از پیام رسانی در برنامه دوست یابی است. “یک چیز خوب که باید هنگام گفتگو با شخصی که ملاقات کرده اید به خاطر بسپارید این است که بدانید علامت تعجب” در تعویض خوب است ، اما آنها نیازی به تکمیل هر جمله ندارند “.

در اصل ، همه چیز زمینه ای است. این چیزی است که باید هنگام دوست یابی به خاطر بسپارید ، بلکه باید ارتباط گسترده تری در زندگی روزمره داشته باشید.

طلایی می گوید:

به عنوان مثال ، اگر کسی در طی مراحل فرار از یک ساختمان در حال سوختن و نجات چهار نفر زندگی کند ، و این یک حکایت مشترک در ازای استفاده از برنامه ها است ، استفاده از بیش از [exclamation point] اما کسی که می گوید از بیست کشور بازدید کرده واجد شرایط نیست.

وقتی صحبت از ناامیدی از چیزی می شود ، احتمالاً بهتر است که به طور کلی از حیرت و شگفتی خودداری کنید. به هر حال ، نقطه انتهای یک جمله در متن ، نشانگر خوبی برای آزار شما است. اما وقتی صحبت از همه حالات دیگر می شود ، وقتی صحبت از تعجب متعال است ، میانه روی کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir