[ad_1]

تصویری برای مقاله با عنوان این ضد آفتاب های یادآوری شده حاوی ماده سرطان زا را کنار بگذارید

عکس: استودیو MIA (شاتر استوک)

درجه حرارت در سراسر کشور همچنان در حال افزایش است و مردم وقت بیشتری را در خارج از خانه می گذرانند – بنابراین به طور طبیعی یک ضد آفتاب از غول دارویی Johnson & Johnson ضبط می شود. به طور خاص ، این برای پنج محصول ضد آفتاب آئروسل این شرکت از مارک های Neutrogena و Aveeno است ، گزارش سازمان غذا و دارو (FDA). دلیل؟ مقادیر کم سرطان زایی هنگام آزمایش داخلی J&J یافت می شود. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

سازمان بهداشت جهانی جانسون و جانسون با ضد آفتاب از خود محافظت می کنند یادته؟

دبلیوبسیاری از محصولات ضد آفتاب که توسط مارک های تجاری تحت چتر جانسون و جانسون به فروش می رسند ، تشنج داوطلبانه شامل پنج محصول از دو مارک – Neutrogena و Aveeno – همه آنها اسپری های آئروسل هستند و به خرده فروشان در سراسر کشور توزیع شد.

مطابق با بیانیه جانسون و جانسون، آن ها هستند:

  • نوتروژنیک محافظت از ساحل ضد آفتاب آئروسل
  • نوتروژنیک ضد آفتاب آئروسل Cool Dry Sport
  • نوتروژنیک هر روز نامرئی ضد آفتاب آئروسل محافظ
  • نوتروژنیک فوق العاده خالص ضد آفتاب آئروسل
  • AVEENO ضد آفتاب آئروسل محافظت + تازه سازی کنید

چرا محصولات ضد آفتاب نامیده می شوند

J&J هنگام انجام آزمایش محصول داخلی ، مقادیر کمی از بنزن – ماده سرطان زا – را در این پنج ضد آفتاب یافت. در بیانیه این شرکت آمده است: “اگرچه بنزن جز component هیچ یک از محصولات ضد آفتاب ما نیست ، اما در برخی از نمونه های محصولات نهایی ضد آفتاب آئروسل موجود است.” “ما در حال بررسی علت این مشکل هستیم که محدود به برخی از ضد آفتاب های آئروسل است.”

در صورت خرید محصولات ضد آفتاب به نام چه کاری باید انجام دهید

اگر هر یک از محصولات بارگیری شده را در خانه دارید ، استفاده از ضد آفتاب را متوقف کنید و آنها را دور بریزید. می توانید با تماس با مرکز مراقبت از مشتری JJCI 24/7 به شماره 1-800-458-1673 درخواست بازپرداخت کنید. برای هرگونه س questionsال یا نگرانی در مورد استفاده از ضد آفتاب ، با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود تماس بگیرید.

اگر هرکدام از محصولات ضد آفتاب را خریداری یا استفاده کرده اید و عوارض جانبی یا مشکلات کیفی داشته اید ، می توانید به FDA یا برخط، از جانب پست عادی، یا از طریق نمابر (1-800-FDA-0178).

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir