[ad_1]

به گزارش Reddit ، تصویر مقاله ای با عنوان بهترین مشاوره والدین است

عکس: آلاچیق (شاتر استوک)

اینترنت می تواند یک گودال سمی ناامیدی باشد ، شامل افرادی می شود که رفتار خود را دارند بدترین دلیل فقط این است که آنها می توانند. اما هر از گاهی موفق می شوید در یک گوشه کوچک گیر بیفتید که قلب شما را با قلب شما گرم می کند مهربانی صادقانه – و این است “آیا شما یک دقیقه به پدر احتیاج دارید؟“subreddit احساس می کند

این جامعه با بیش از 30000 عضو این را می گویداین برای شما وجود دارد “هنگامی که شما به درک ، تبریک ، ستایش یا توصیه یک شخصیت پدر احتیاج دارید ، اما هیچ IRL ندارید که ممکن است بخواهد آن را به شما بدهد یا نباشد … ما از شما حمایت می کنیم و بی قید و شرط شما را دوست داریم!”

و آنها واقعاً برای شما هستند. کاربران هنگامی که نیاز به مکالمه قبل از مصاحبه شغلی دارند ، وقتی می خواهند اخبار هیجان انگیز را با شخصی که علاقه مند است ، هنگامی که می خواهند کسی به آنها ابراز افتخار کند ، وقتی از یک قرار اول ملاقات عصبی دارند یا وقتی ” خودت انجامش بده “پروژه به تنهایی” اشتباه است. اینجا یکی از این پست ها این واقعا با من ماند:

سلام ، بابا ، من در چند سال گذشته از کار خارج شده ام ، همه 2021/2020 به دلیل COVID و برخی از سال 2019 به دلیل افسردگی ام. امروز من موفق شدم با یک شرکت تخمگذار بتن مصاحبه کنم ، این شرکت نزدیک است و هزینه خوبی هم دارد. در ابتدا ، من واقعاً هیجان زده شدم ، در چند هفته گذشته روی سلامت روان خود سخت کار کردم و حتی دوباره تمرینات را شروع کردم. در طول روز اما اضطراب من بدتر و بدتر شد. اگر نتوانم کار کنم چطور؟ اگر من به اندازه کافی قوی نباشم چه؟ اگر افرادی که با آنها کار می کنم مرا دوست ندارند یا آنها را دوست ندارم چه می شود؟ می دانم که باید به خودم ایمان داشته باشم و به بهترین ها امیدوار باشم ، اما خیلی طولانی شده است … چه کاری می توانم انجام دهم؟ و آیا شما چیزهای انگیزشی برای گفتن دارید؟

شما فقط می خواهید او را در آغوش بگیرید و به او بگویید که خوب خواهد شد ، درست است؟ این دقیقاً همان کاری است که سه پدر مختلف انجام داده اند ، با تشویق و مشاوره. در اینجا یکی از این پاسخ ها وجود دارد:

پسر ، تو می دانی که من تمام عمر در ساخت و ساز بوده ام و به شما افتخار می کنم که این مصاحبه را گرفتید و آماده انجام این نوع کارها هستید. این کار پیچیده ای نیست ، اما همینطور هم هست سخت کار کردن کارهای بدنی خوب در فضای باز که ذهن شما را پاک می کند و روحیه شما را مانند هیچ چیز دیگر بالا می برد. شماره را در صفحه گسترده فشار نخواهید داد و در یک غرفه خسته کننده پنهان نمی شوید ، به این امید که رئیس شما تلفن شما را جلب نکند. شما یک کار واقعی خواهید کرد چیزی ملموس شما هر روز به خانه خواهید رفت و می دانید که به ایجاد چیزی محکم و معنی دار کمک کرده اید که صدها سال دوام خواهد داشت. خسته خواهید شد و عضلات شما درد می گیرند و مانند یک کودک می خوابید. روزی فرزندان شما نوه های شما را به این سایت می برند و می گویند “پدربزرگ به شما کمک کرد تا آن را بسازید” و آنها افتخار می کنند.

در ابتدا قادر به انجام کار نخواهید بود. هیچکس نمی تواند. هیچ کس اهمیتی نخواهد داد. آنها انتظار این را ندارند. تمام انتظار آنها این است که هر روز با نگرش خوب ، تمایل به تلاش و تمایل به یادگیری ظاهر شوند. باور کنید ، اگر این مورد را در کنار خود داشته باشید ، در حال حاضر بسیار بالاتر از اکثر افراد جدیدی هستید که می بینند. توانایی های جسمی به موقع خواهد آمد. میدونی چیه؟ آنها می خواهند شما موفق شوید. آنها نیاز به کمک دارند. آنها می خواهند بچه های جدیدی را ببینند که در حال معاشرت و کارهای خوب هستند. آنها شما را پراکنده می کنند و کمی شما را گیج می کنند ، اما این کار ساختمانی است. اینگونه است که می دانید آنها شما را دوست دارند. به مرور ، شما همین کار را با شخص جدید بعدی انجام خواهید داد.

حالا پنجشنبه وارد آنجا شوید و مستقیم با آنها باشید. سخت کار خواهید کرد شما هر روز آنجا خواهید بود – مهم نیست که چه باشد. شما می خواهید یاد بگیرید ، می خواهید موفق شوید و می خواهید بالا بروید. آنها به دنبال جادوگران یا دانشمندان موشک نیستند. آنها به دنبال افرادی مانند شما هستند ، بنابراین فقط به این مصاحبه بروید و اجازه دهید آنها ببینند شما کی هستید. آنها آن را خواهند خورد.

به عنوان یک پاداش ، یک پدر در جامعه (u / dailyanewday) وجود دارد که میزبان آنهاست “صبح بخیر عزیزم“سریالی که او در آن درباره زمان صحبت می کند ، آنچه برای صبحانه می خورد و توصیه های زندگی می کند.

کل روحیه یادآور “بابا ، چطور این کار را بکنید؟ “مردی که سال گذشته به دلیل فیلمهایی که خودتان انجام داده اید و دوست دارید از پدرتان یاد بگیرید ، در یوتیوب ویروسی شده است ، اما به هر دلیلی نمی توانید. اکنون تقریبا سه و نیم میلیون مشترک و کتابی منتشر کرد که ثابت می کند در زندگی (دیجیتال) ما به یک شخصیت خوب و پدرانه احتیاج داریم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir