[ad_1]

زنی در رختکن سالن ورزشی که در آینه نگاه می کند

عکس: KeyStock (شاتر استوک)

ورزش صبحگاهی می تواند احساس خوبی برای بقیه روز داشته باشد ما نکاتی در مورد چگونگی ایجاد انگیزه در خود داریم خواستن صبح آموزش دادن. اما بعد باید با موانع عملی کنار بیایید: Do آیا شما مستقیم از ورزشگاه به مطب می روید؟ با لباسهای معطر خود چه کار می کنید و چگونه لوازم بهداشتی مورد نیاز خود را چگونه بسته بندی می کنید؟ خوشبختانه Reddit پاسخ هایی دارد.

برای لباسهای تناسب اندام معطر یا مرطوب خود کیسه ای به همراه داشته باشید

خوب ، سوال اول: Wآیا با اتمام تمرین صبحگاهی خود کلاه می کنید و عرق خود را می پوشانید؟ البته از این لباس ها عوض شوید و شاید دوش بگیرید.

“من همیشه دو کیف پلاستیکی مواد غذایی را در کوله پشتی خود نگه می دارم.” not_my_legal_name می گوید“بنابراین اگر زیاد عرق کنم ، لباسهای خیس خود را به آنجا بریزم (کیف دیگر مخصوص صندل های دوش من است)”.

نگهداری لباس های تمیز چیز دیگری است که باید به آن فکر کنید. مکعب های بسته بندی یک راه حل محبوب است. همچنین کیف های تناسب اندام با محفظه های ضد آب برای لباس های خیس یا کثیف وجود دارد. کاربری که حذف شده است نوشتن: “من از یک کیف تناسب اندام با دو محفظه استفاده می کنم. محفظه بزرگ لباس تمیز ، محفظه کوچک لباس بدبو. “

چندین سردبیر ذکر کرده اند که در صورت رانندگی حوله ای را در صندلی عقب اتومبیل خود خشک می کنند یا در محل کار آن را به یک قفسه یا قلاب آویزان می کنند. اگر فضای کافی دارید ، این می تواند یک روش عالی برای اطمینان از اینکه قالب حوله قبل از شستن آن قالب نیست ، باشد.

یک سالن ورزشی اجاره کنید کمد ، اگه میتونی

برخی از سالن های ورزشی خدمات اضافی را با پرداخت هزینه ارائه می دهند. دو موردی که در اینجا مفید هستند: Lاجاره و سرویس حوله.

با سرویس حوله می توانید از حوله ها در سالن بدن سازی استفاده کنید و اجازه دهید آنها بشویند به جای اینکه هر بار لباس خود را بپوشید. “برای اجاره حوله 50 سنت پرداخت کنید” می گوید Pigeonofthesea8. برخی از سالن های ورزشی حوله ها را به صورت رایگان اجاره می کنند ، برخی دیگر با پرداخت هزینه (یا برای حوله یا با چند دلار در ماه) و برخی دیگر آنها را به هیچ عنوان ارائه نمی دهند. اگر به دنبال سالن های ورزشی نزدیک محل کار خود هستید ، در مورد آن س itال کنید و آن را عاملی برای تصمیم گیری خود بدانید.

به همین ترتیب ، برخی از سالن های ورزشی به تخلیه کمدهای شبانه نیاز دارند ، اما بعضی دیگر اجازه نگهداری طولانی مدت را می دهند ، معمولاً با پرداخت هزینه. یک کمد اجاره کنید و می توانید وسایلی مانند لوازم بهداشتی را در آنجا نگه دارید. ویلوتینف می نویسد: “شما همچنین می توانید گچ و سایر موارد تناسب اندام غیر عرقی را در آنجا قرار دهید ، به علاوه می توانید کفش های خود را به جای کشیدن در قفسه نگه دارید.”

بسته هوشمند

“چندین مکعب بسته بندی ، کیسه های مش و / یا کیسه های زیپ دار بردارید و برای هر کدام یک عدد نشان دهید”گروه از چیزهایی که شما نیاز دارید ، ” Trackerbait می نویسد. “یک کیف لوازم بهداشتی ، یک کیف بالابر ، یک کیف لباس کار و غیره. سپس شما فقط باید مطمئن شوید که هر واحد شما در کیسه است.

وسایل مناسب سفر همچنین کار را راحت تر کرده و کیف تناسب اندام شما نیز کوچکتر خواهد بود. “آ یک حوله خشک سریع نسبت به یک معمولی فضای کمتری را اشغال خواهد کرد ” vicariousgluten می نویسد.

در بطری های کوچک آمده است: “لوازم آرایش را همانطور که برای پرواز آماده می کنید آماده کنید.” aaantoniaaa_. می توانید بطری ها را در صورت نیاز از بطری های معمولی خود در خانه پر کنید.

سیستمی برای لباس های تمرینی خود داشته باشید

Aaantoniaaa_ پر از ایده های خوب است و من عاشق رویکرد آنها به چرخه لباسشویی هستم. “روز دوشنبه (یا یک روز به انتخاب خودتان) لباس های تمرینی را برای یک هفته کار به همراه داشته باشید و آنها را در میز کار یا در کمد خود بگذارید. من در محل کارم عوض شدم (چون اگر این کار را نمی کردم ، به ورزشگاه نمی رفتم هههه) و جمعه لباسم را تمام خانه ام می پوشم. “

آنها همچنین توصیه می کنند هنگام سفر به محل کار خود کفش های بدنسازی خود را بپوشید (اگر سالن ورزشی شما اجازه کفش در فضای باز را می دهد) و از همکاران خود در مورد نحوه مدیریت امور در صورت تمرین زودهنگام می خواهند.

سرانجام ، آنها این توصیه عالی را دریافت کردند: “لباس های اضافی + کفشی که در محل کار زندگی می کنند داشته باشید. هرگز به این لباس که استفاده می کنید اعتماد نکنید. این فقط برای موارد اضطراری و تصادفات یا “اوه ، فراموش کردم” است. “

روال زیبایی خود را کوتاه کنید

در حالی که شما من میتوانم برای دستیابی به آرایش کامل یا یک مدل موی وقت گیر در رختکن سالن بدن سازی (یا در حمام محل کار) ، چندین ویراستار یادداشت کرده اند که ظاهر پیچیده تر خود را برای روزهایی که می توانند در خانه آماده شوند ، ذخیره می کنند. “روزهای بدنسازی روزهایی نیستند که یک کانتور کامل را بدست آورند یا با تکنیک های پیچیده و جدید اشتباه بگیرند. پوشیدن بیش از حد بی معنی است ” او می گوید از آن زمان کاربر حذف شده است. به نظر می رسد ظاهری که می توانید با پنج یا شش محصول در اندازه سفر تهیه کنید ، اتفاق نظر است.

برای شادابی موهایتان ، شامپوی خشک یک انتخاب محبوب است. حتی می توانید قبل از عرق کردن آن را در موهای خود قرار دهید ، Babyumbry می نویسد. اگر می خواهید کمی بیشتر درگیر شوید ، اژدها و دیگران فقط شستن را توصیه می کنند بخش موهای خود را در سینک ظرفشویی قرار دهید ، اطراف آن را بگیرید و از جمله موی چتری ، و سپس سشوار بکشید و حالت دهید. “شستن و خشک شدن از این طریق 5 دقیقه طول می کشد در حالی که خشک شدن کل سرم نیم ساعت طول می کشد.”

آخرین نکته توسط ویراستاری که نامش در تاریخ گم شده است: کیسه های پلاستیکی با زیپ. “هنگامی که شستشوی بدن شما منفجر می شود ، شما نمی خواهید آرایش و بلوز شما حمله کند.”

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir