[ad_1]

طبق CDC ، تصویری برای مقاله ای با عنوان بسیاری از ما باید دوباره ماسک زدن را شروع کنیم

عکس: دیوید کارپیو (شاتر استوک)

CDC امروز اعلام کرد دانش آموزان و معلمان در مدارس K-12 باید ماسک بزنند ، خواه واکسینه نشده باشند یا نه. و افرادی که واکسینه شده اند اگر در منطقه ای با انتقال “قابل توجه” یا “زیاد” از جامعه هستند ، باید در داخل خانه به ماسک استفاده کنند.

چه کسی باید دوباره ماسک زدن را شروع کند؟

از جمله تغییرات برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها:

  • اگر کاملاً واکسینه شده اید ، اگر انتقال موضعی قابل توجه یا زیاد است ، باید خود را در داخل خانه مستقل کنید.
  • اگر کاملاً واکسینه شده اید و شما افراد واکسینه نشده یا آسیب پذیر در خانه دارید ، ممکن است بخواهید خود را مستقل کنید ، صرف نظر از سطح انتقال از جامعه.
  • همه افراد در مدارس K-12 ، از جمله معلمان ، کارکنان ، دانش آموزان و بازدیدکنندگان ، باید واکسینه شوند یا نه ، از ماسک استفاده کنند.
  • افرادی که کاملاً واکسینه شده اند ، اگر می دانند در معرض این بیماری قرار گرفته اند ، باید آزمایش COVID را نیز انجام دهند.

برای بررسی اینکه انتقال در منطقه شما قابل توجه است یا زیاد ، از این ابزار از CDC استفاده کنید و شهرستان خود را جستجو کنید. (قابل توجه به معنای 50 مورد جدید در هر 100000 نفر در روز ، و بالا – 100 است.) بیشتر ایالت های جنوب شرقی و غربی در این گروه قرار می گیرند. از شمال شرقی عمدتا در قلمرو انتقال “معتدل” است. با این حال ، با توجه به مسیر دلتا ، ممکن است موارد به زودی افزایش یابد ، بنابراین به بررسی اعداد در منطقه خود ادامه دهید.

چرا تغییر؟

این تغییرات به دلیل داده های جدید در است گزینه دلتا. واکسن ها هنوز وجود دارند اغلب در برابر Delta م effectiveثر است و آنها هنوز هم از مرگ و بستری شدن در بیمارستان محافظت می كنند ، اما كارمندان موارد موفقیت آمیز را مشاهده كرده اند (كمتر از 3٪ موارد COVID ، طبق داده های قبلی) مقامات امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی عنوان کردند افرادی که کاملاً واکسینه شده و با نسخه دلتا COVID-19 قرارداد دارند ، به همان اندازه افراد واکسینه شده بار ویروسی دارند. این بدان معنی است که ممکن است به همان اندازه یک فرد بیمار و واکسینه نشده ویروس را به دیگران منتقل کنند.

این مورد در مورد نوع Alpha وجود ندارد ، که مسئول بیشتر موارد COVID در ایالات متحده در اوایل سال جاری بود ، و نه در مورد گونه های اصلی ویروس. مقامات CDC گفتند که وقتی توصیه های قبلی کردند که همه – از جمله دانشجویان – می توانند بدون ماسک از جای خود بلند شوند ، انتظار داشتند موارد کاهش یافته و میزان واکسیناسیون افزایش یابد. با تشکر از دلتا ، مجدداً موارد شروع به جریانی شدن می کند و به نظر می رسد حدود 30٪ از آمریکایی ها علاقه ای به تزریق واکسن علیه COVID ندارند.

آن وقت آیا برای همیشه ماسک می زنیم؟

مقامات CDC در یک کنفرانس خبری گفتند: “نقاب زدن اقدامی موقتی است.” “آنچه برای کاهش انتقال باید انجام دهیم ، واکسیناسیون افراد است.”

افرادی که کاملاً واکسینه شده اند بیشتر در برابر ویروس و بروز علائم محافظت می شوند. اگر افراد کافی در منطقه شما واکسینه شوند ، موارد کم خواهد بود. و اگر موارد کم باشد و اکثر افراد واکسینه شوند ، به ندرت با کسی مواجه می شوید که بتواند شما را آلوده کند.

در همین حال ، ماسک ابزاری مفید برای کاهش انتقال است. بله ، وقتی ما فقط عادت به راه رفتن بدون آنها داریم ، باید دوباره آنها را روشن کرد ، اما این یک ترمز است که می تواند مفید باشد تا زمانی که افراد بیشتری واکسینه شوند – با فرض اینکه افراد کافی برای واکسیناسیون آماده هستند.

در حال حاضر ، کودکان زیر 12 سال واکسیناسیون ندارند و فقط 30٪ از نوجوانان واجد شرایط واکسیناسیون هستند ، بنابراین بازگشت نیاز ماسک به مدارس اقدامی منطقی است. اکنون این ایالت ها ، مدارس ، شهرداری ها و م institutionsسسات هستند که تصمیم می گیرند که آیا دستورالعمل های جدید را دنبال و یا اعمال کنند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir