طرز تهیه و پخت با شیر ذرت


تصویر مقاله ای با عنوان شما می توانید شیر ذرت را خودتان تهیه کنید (و با آن بپزید)

عکس: itaci (Shutterstock)

اگر من را بشناسید ، می دانید که من ذرت را دوست دارم. امسال من برای اولین بار ذرت خودم را پرورش دادم و اگرچه کمی کوچکتر از گوش هایی است که در خواربارفروشی می بینید ، اما هنوز شیرین و آبدار است و می خواستم به همان اندازه طعم این لپه های شیرینم را بدست آورم. بنابراین من شیر ذرت درست کردم.

من همیشه انجام میدهم لپه ها را دوشید با چاقو و هر از گاهی آنها را در آب می جوشاندم تا درست شود آبگوشت ذرت طلاییاما من اخیراً از شیر به عنوان روشی برای استخراج طعم ذرت استفاده کردم و بسیار خوب عمل می کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که لپه های خرج شده خود را در قابلمه بریزید و شیر کامل به آن اضافه کنید تا بتواند آنها را بپوشاند (حدود یک فنجان لپه باید این کار را انجام دهد ، اما اندازه گیری های دقیق را قطع نکنید). من همچنین 1/4 قاشق چایخوری نمک برای هر لپه اضافه می کنم تا شیرینی را متعادل کرده و بر طعم ذرت تأکید کند. شیر را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید تا شروع به پخته شدن و شروع به تشکیل حباب کند ، سپس حرارت را کم کنید (و اگر اجاق گاز برقی دارید آن را از روی مشعل منتقل کنید) ، قابلمه را بپوشانید و اجازه دهید با رسیدن به دمای اتاق ، شیب دار شود. در نهایت ، همه چیز را یک شب در یخچال قرار دهید. لپه ها را روز بعد بردارید و شیر آغشته به ذرت خواهید داشت (نباید با آن دیگر اشتباه گرفته شود ، شیر ذرت بسیار شیرین ترکه یک جانور بسیار خوب اما کاملاً متفاوت است).

طعم شیر ذرت دقیقاً همانطور است که انتظار دارید – خامه ای و لطیف. این شیرین است اما فقط به اندازه ذرت شما شیرین است و برای پخت و پز ایده آل است (اما فقط در صورتی که چیزهایی که می پزید و می پزید می توانند از کمی دانه اضافی بهره مند شوند)

می توانید همانطور که از شیر کنسرو معمولی استفاده می کنید از شیر ذرت در دستور العمل ها استفاده کنید – نیازی به تغییر مقدار نیست. استفاده از شیر ذرت بسیار زیاد و دور است ، اما اولین انگیزه من این است که بستنی ذرت تهیه کنم ، طعم بستنی فوق العاده دست کم گرفته شده. همچنین در پودینگ نان ، نان تست فرانسوی ، تخم مرغ پخته و سرخ شده ، نان های سریع یا کیک شیر داغ قدیمی خوب است. اگر می توانید این کار را با شیر ساده انجام دهید ، می توانید آن را با شیر ذرت انجام دهید (و احتمالاً باید انجام دهید).


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes