[ad_1]

تصویر یک مقاله با عنوان شما باید پیتزاهای خانگی بپزید

عکس: کلر پایین

وقتی به پیتزاهای کبابی فکر می کنم ، به نمایش HBO Girls فکر می کنم. من واقعاً از این موضوع در مورد خودم متنفرم ، اما هر وقت که در پیتزا کبابی سرو می کنم ، می خورم یا مراقبه می کنم ، می شنوم که آلیسون ویلیامز می گوید “ما مواد اولیه را برای تهیه پیتزاهای کبابی خریداری کردیم ، و ما قصد داشتیم پیتزاهای کبابی درست کنیم و روزی که مجبور شدیم این کار را بکنیم ، او مرا ترک کرد. “

من نمی دانم این انجمن Dunham است یا تاریکی دنیایی این خط خاص ، اما این نمایش گنگ مفهوم پیتزای کبابی را برای سالهای زیادی برافروخت. این واضح است که بسیار احمقانه است ، زیرا تهیه و خوردن پیتزاهای کبابی بسیار سرگرم کننده است. (ای کاش می توانستم مغز خود را کنترل کنم ، اما تنها کاری که می توانم انجام دهم محدود کردن مصرف HBO است ، که این کار را نمی کنم).

اگر قبلاً چنین کاری نکرده باشید ، کباب کردن پیتزا می تواند کمی استرس زا باشد. بهترین پیتزاهای کبابی با گریل بسیار داغ درست می شوند و خمیر پیتزا خیلی سریع قهوه ای می شود. اما از آنجا که دیگر اجازه نمی دهم نمایش “دختران” HBO مانع لذت بردن از پیتزاهای گرم و تازه از کوره شود ، اجازه نمی دهید ترس شما را متوقف کند. شما. برخی از عادت های خوب درست کردن پیتزا را اکنون بپذیرید و برای سالهای آینده با پیتزاهای کبابی زیبا پاداش خواهید گرفت.

اجازه دهید خمیرتان کمی گرم شود

تصویر مقاله ای با عنوان شما باید پیتزاهای خانگی بپزید

عکس: کلر پایین

من دوست دارم خمیرم را – که صادقانه بگویم ، معمولاً از فروشگاه خریداری می شود – حدود نیم ساعت قبل از زمان کباب کردن از یخچال بیرون بیاورم تا کشش و شکل گرفتن آن بدون شکستن راحت تر شود. (من اولین باری که پیتزاهای کبابی درست کردم این کار را نکردم و آن پیتزا ها با سوراخ های کوچک پخش شدند.) اگر بیش از یک پیتزا درست می کنید ، حدود 15 دقیقه بعد از اولین پیمانه ، دومین گلوله خمیر را از یخچال خارج کنید یکی ، در غیر این صورت بیش از حد گرم می شود ، که سر خوردن روی کوره را بسیار دشوار می کند.

وقتی خمیرتان کمی گرم شد ، آن را به آرامی کشیده و با هر کشش بچرخانید و اگر شروع به لکه زدن به لکه ها کرد ، آن را متوقف کنید. عجله نکن! از خمیر خوشحال باشید! این پشت استاستخوان کل این عمل

با دقت هر تکمیل را در نظر بگیرید

تصویر مقاله ای با عنوان شما باید پیتزاهای خانگی بپزید

عکس: کلر پایین

به استثنای پنیر و گوشت های پخته شده از قبل (که به طور کامل درمان می شوند) ، هر نوع پوششی که باید توسط حرارت پخته ، بو داده یا طعم دار شود باید از قبل پخته یا بو داده شود. به عنوان مثال ، قارچ ها در فرآیند پخت پیتزا وقت کافی برای از دست دادن رطوبت و قهوه ای شدن ندارند و سیر نرم نمی شود.

سوسیس ، مرغ و سایر پروتئین های حیوانی خام بدیهی است که باید پخته شوند ، اما همین طور سبزیجات ، قارچ ها و – اگر مثل من عجیب هستید – آناناس. آناناس پخته به آن کیفیت دودی و کاراملی می بخشد و طعم های عمیق تری می بخشد که واقعاً از کل تجربه پیتزای کبابی لذت می برند. به طور متناقضی ، گوشتی را که با آناناس جفت کردم کباب نمی کنم. در عوض ، برشهای نازک پروشیوی سرد را روی پیتزای گرم بپاشید ، که طعم بسیار خوبی دارد اما از سقف دهان شما نیز محافظت می کند.

تصویر مقاله ای با عنوان شما باید پیتزاهای خانگی بپزید

عکس: کلر پایین

واقعاً به طعم هایی که می خواهید از هر روکش آن استخراج کنید فکر کنید و قبل از اینکه آنها را با خمیر تند بپاشید ، آنها را آرام کنید. (یا در مورد چیزی مثل پروشیو ، آن را کاملا خارج از مراحل پخت و پز بگذارید.)

همچنین مراقب باشید در این کار زیاده روی نکنید. دو چاشنی ، به علاوه پنیر بسیار زیاد است – موارد دیگر پیتزای شما را سنگین و مرطوب می کند.

تعهد مآتری

من نمی خواهم شما را استرس بدهم ، اما پیتزاهای کباب شده (حداقل تا حدی) پخته شده را دوست دارند. تنظیم یک تنظیم کردن در واقع ، این باعث می شود روند به طور کلی کمتر استرس زا باشد. علاوه بر آماده سازی هرگونه مواد افزودنی ، باید مطمئن شوید که سس ، پنیر ، روغن زیتون و تمام مواد روکش شده کنار کوره خود را دارید. شما همچنین به یک ملاقه یا قاشق بزرگ (مخصوص سس) ، شیرینی یا قلم موی مخصوص بنر (مخصوص کره) و یک کفگیر (یا پوسته پیتزا) واقعاً بزرگ و چند انبر نیاز خواهید داشت. من همچنین دوست دارم یک کاسه کوچک پودر آرد ذرت را در پایین پیتزا به نمایش بگذارم.

همه چیزهایی که آماده شده اند به این معنی است که شما می توانید سریع و کارآمد کار کنید ، اما اگر هنوز کمی احساس دیوانگی می کنید ، یک صفحه را از آن تهیه کنید وبلاگ دب پرلمن بعد از اینکه قسمت اول آن قهوه ای شد از کوره جدا کنید:

یکی از رایج ترین چیزهایی که در مورد پیتزای کبابی خوانده ام ، و آنچه که مورد علاقه کمترین چیز من بود ، این است که شما باید بسیار منظم باشید و آماده کار سریع باشید. من موافق نیستم؛ سپس روی یک استیک سرخ کنید ، اگر فضای کافی برای پخش شدن ندارم ، دوباره آن را داخل آن قرار دهید ، تمام پیتزا ها را با سرعت نرم اضافه کنید – میز را مرتب کنید ، سالاد را بریزید و …و وقتی آماده خوردن شد آنها را روی کوره تمام کنید.

هنگامی که به سرعت خود عادت کردید ، می توانید همه کارها را در کوره انجام دهید یا برای همیشه در سبک Deb آن را انجام دهید. هیچ کس در مورد شما قضاوت نخواهد کرد ، به خصوص اگر به آنها پیتزا بخورید.

فروشگاه خوب است

می توانید خمیر و سس درست کنید –آشپزخانه Smitten دستورالعمل های عالی برای هر دو وجود دارد – اما شرم نکنید که آن را به خارج از کشور واگذار کنید ، به ویژه هنگامی که وارد کار می شوید. من معمولاً هر دو را در Trader Joe گیر می آورم ، اما تقریباً همه فروشگاه های بزرگ مواد غذایی خمیر تازه پیتزا می فروشند (اگر در یخچال پیدا نکردید آن را در قسمت فریزر جستجو کنید).

این کوره را داغ بگیرید

تصویر یک مقاله با عنوان شما باید پیتزاهای خانگی بپزید

عکس: کلر پایین

یکی از نکات جالب در مورد تهیه پیتزای کبابی این است که شما می توانید در مدت زمان کمی به دمای فوق العاده بالایی برسید و بیرون باشید ، بنابراین مجبور نیستید خانه خود را با حرارت اجاق گاز خود منفجر کنید. گریل خیلی سرد خواهد شد پیتزایی درست کنید که شیرین باشد و هیچ کس چنین چیزی را نمی خواهد ، پس آن را قارچ بزنید. شما می خواهید دو منطقه گرمایی – مستقیم و غیرمستقیم – با انبوهی از ذغال داغ و درخشان در یک طرف کوره تنظیم کنید (یا در صورت استفاده از گاز مشعل ها از یک طرف بالا می روند).

برای جستجوی سریع در دو طرف خمیر ، از طرف مستقیم استفاده خواهید کرد ، که این فرآیند پخت را شروع می کند ، به شکل گیری چند حباب کمک می کند و در خارج کمی ذره ای خواهید داشت. (شما نمی خواهید کل پوسته متورم شود ، اما می توانید مرکز پیتزا را زودتر از موعد با چنگال سوراخ کنید یا حباب ها را به محض تشکیل آنها خاردار کنید.)

بیا پیتزا درست کنیم عزیزم!

تصویر مقاله ای با عنوان شما باید پیتزاهای خانگی بپزید

عکس: کلر پایین

برای تهیه پیتزاهای کبابی ، به موارد زیر احتیاج دارید:

  • خمیر پیتزا (1 توپ 1 کیلویی پیتزا)
  • سس پیتزا (5 اونس برای هر پیتزا)
  • پنیر (من بیشتر قدرت رنده شده را دوست دارم ، اما سایر پیشنهادات ما را ببینید اینجا.)
  • مواد افزودنی اختیاری (موارد دلخواه من آناناس کبابی ، شیشه خام ، سرخ کن عمیق ، سیر بو دادهو سوسیس تند ایتالیایی.)
  • آرد برای خمیر نورد یا کشش
  • پودر آرد ذرت (اختیاری)

حدود نیم ساعت قبل از زمان پخت ، خمیر خود را از یخچال خارج کرده و روی سطح آردپاشی شده قرار دهید. من از یک ورق بزرگ پخت وارونه استفاده می کنم زیرا حمل آن به راحتی در خارج صورت می گیرد و می توانم خمیر را مستقیماً از ورق مستقیم روی کوره بلغزانم. (همچنین می توانید از پوسته پیتزا یا صفحه پخت بدون هیچ اثری استفاده کنید.)

اگر از منقل ذغالی استفاده می کنید ، دودکش خود را پر کرده و آن را اجرا کنید. پس از سوزاندن ذغال سنگ تا حدی ، آنها را در یک طرف کوره دور بریزید ، رنده گریل را روی آن قرار دهید و سوراخ های بالا و پایین را کاملا و کاملاً باز کنید. دمای حدود 500 ℉ ایده آل است و 450 ℉ خوب است ، اما به خاطر داشته باشید که هنگام پختن پیتزا دما کاهش می یابد ، از سمت بالاتر شروع کنید. اگر از گریل گاز استفاده می کنید مشعل های خود را متناسب تنظیم کنید. (از دماسنج خارجی برای کنترل دما ، مهم نیست که از چه کوره ای استفاده می کنید.)

تصویر مقاله ای با عنوان شما باید پیتزاهای خانگی بپزید

عکس: کلر پایین

خمیر خود را به شکل گرد 10-12 اینچی باز کنید و اگر این شکل کاملا گرد نیست نگران نباشید. پیتزاهای من معمولاً کلیه یا آلاباما هستند و این بخشی از جذابیت آنهاست. (داشتن پوسته پیتزا احتمالاً به حفظ شکل در حین انتقال کمک می کند ، اما من هنوز یکی از آنها را به دلایل ناشناخته خریداری نکرده ام.)

یک طرف خمیر را با یک لایه نازک روغن زیتون پهن کنید ، سپس اسلاید کنید و خمیر را (به سمت پایین پخش کنید) روی کوره ها روی ذغال سنگ (یا شعله های آتش) بچرخانید. گریل را بدون روکش بگذارید و اجازه دهید حدود یک دقیقه بپزد تا شروع به حباب زدن کند و احساس سوختگی جزئی کنید (که خوب است). در حالی که در حال پخت است ، روغن زیتون را روی آن پخش کنید (که در شرف تبدیل شدن به زیر آن است) و آن را با آرد ذرت پودر کنید.

بعد از حدود یک دقیقه (حداکثر) خمیر را برگردانید و روی آن را با ملاقه خمیر مزه دار کنید (مقدار بیشتری باعث خیس شدن پیتزا می شود) ، پنیر و سایر مواد اضافی را بپاشید ، سپس با حرارت غیر مستقیم کل چیز را به سمت کنار بکشید در ظرف را ببندید و بگذارید تا پخته شود تا پنیر کاملا ذوب شود ، حدود پنج دقیقه. (اگر عصبی هستید می توانید چند دقیقه دیگر آن را بررسی کنید ، اما بینی شما قابل اطمینان ترین ابزار است – اگر بوی سوختگی داشته باشد ، احتمالاً چنین است).

اگر می خواهید کمی بیشتر شخصیت در پایین فقط یک دقیقه دیگر آنرا روی ذغال ها برگردانید. اگر پنیر را کمی قهوه ای می خواهید – یک چیز کوره خیلی خوب کار نمی کند –با مشعل آشپزخانه به او ضربه زد. (شما همچنین می توانید از مرغ گوشتی خود استفاده کنید ، اما این امر مقداری از گرما را در داخل به وجود می آورد ، که من مطمئن هستم که شما نمی خواهید ، حداقل در حال حاضر نه.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir