[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه ساخت & # 39؛  کره استیک هاوس & # 39؛  در خانه

عکس: کلر پایین

وقتی به غذاهایی فکر می کنم که مفید هستند دکمه روغن بزرگ قدیمی ، ماهی در این لیست زیاد نیست –حداقل معمولاً. اما آیا می دانید چرا طعم غذاهای رستوران اغلب بسیار بهتر از غذایی است که در خانه تهیه می کنید؟ تعداد بیشتری داردalt و دیگران چربی – دو چیزکره استیک “ پر است از.

کره استیک چیست؟

کره استیک هاوس در واقع فقط ترکیبی است که شما روی آن استیک می گذارید. این است یک حرکت تسلیم کننده که به استیک شما غنای اضافی و چربی دهان شما را می پوشاند و که بسیار شبیه است سس تخته– همه چیز را مرطوب و معطر نگه می دارد ، حتی اگر به طور تصادفی کمی استیک خود را تست کنید. شما می توانید هر آنچه را که می خواهید به کره استیک خود اضافه کنید ، اگرچه رایج ترین موارد مورد علاقه شامل سیر ، پنیر آبی ، کاپیر و سس Worcestershire است.

تهیه کره استیک آسان است – فقط کافی است به کره نرم شده چیزهایی اضافه کنید ، همه جا را هم بزنید و له کنید ، سپس آن را درون لاشه بغلتانید و در حین ورقه شدن آن را خنک کنید. اگر این به نظر مبهم آشنا می آید ، به این دلیل است که من در مورد آن نوشته ام این نوع روغن ها قبل ، از جمله کره اردک، روغن سیر سیاه، و روغن بری. هر از اینها در استیک (یا سبزیجات به سبک steakhouse)اما اخیراً زیاد در روغن ترب کوهی با کپر ، که در بالا می بینید. آیا یک پیمانه MSG به آن اضافه کردم؟ البته. هیچ چیز تأکید بر تجربه خوردن گوشت مانند کمی نمک گلوتامات ندارد.

طرز تهیه کره استیک ترب کوهی

برای تهیه این روغن استیک فوق العاده تند ، به موارد زیر احتیاج دارید:

  • کره 1 نمک (8 قاشق غذاخوری)
  • 2 قاشق غذاخوری کرپر بدون پر
  • 3/4 قاشق چای خوری ترب کوهی پخته شده
  • 1/2 قاشق چایخوری سس Worcester
  • حدود 6 فلفل تازه آسیاب شده
  • 1 پیمانه MSG
  • 1 پیمانه شکر

اجازه دهید کره در دمای اتاق نرم شود ، سپس آن و سایر مواد را در یک کاسه مخلوط کن به اندازه متوسط ​​اضافه کنید. له کرده و با چنگال مخلوط کنید ، سپس همه چیز را خراش دهید روی مقداری پلاستیک بسته بندی کنید و بپیچید سپس به شکل یک جسد بالا می رود. حداقل خنک ساعت – یا تا سخت شود –سپس آن را برش دهید و روی چیزها بگذارید. پیشنهادی موارد شامل استیک ، اما هم سیب زمینی و مارچوبه ، و هویج بو داده و نان ترد خود را محدود به استفاده از خود نکنید کره استیک استیک، همان چیزی است که من می گویم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir