[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان طرز تهیه شربت ساده در کمتر از یک دقیقه

عکس: Seva_blsv (Shutterstock)

شربت ساده داشتن آن برای مواقعی که می خواهید کوکتل در خانه درست کنید خوب است – اما خرید آن از فروشگاه به نظر می رسد نوعی هدر دادن است زیرا چیزی بیش از شکر و آب نیست. تهیه شربت شخصی روی اجاق گاز معایبی دارد (یعنی باید منتظر گرم شدن آن باشید و دوباره خنک می شود ، که این کوکتل را بیشتر کند می کند). خوشبختانه من راهی بهتر و سریعتر برای تهیه شربت فقط در خانه پیدا کردم.

به عنوان تیشخصake sپیاده سازیyrup in کمتر از من هستمپشتیبانی

برای انجام یک یک سری شربت ساده برای کمتر از دقیقه، همه شما باید انجام دهید این است:

  1. مخلوط 1: 1 شکر و آب را در یک شیشه شیشه ای بریزید ، و درب را ببندید
  2. حدود 20-30 ثانیه مخلوط را خیلی شدید تکان دهید.

پس از تکان دادن مخلوط به حدی که شکر بیشتر حل شده است ، بگذارید چند دقیقه روی اجاق گاز بماند تا هر چیزی ممکن است مستقر شدن در اگر چند گرانول آزار دهنده باقی مانده باشد ، همیشه می توانید آن را برای چند ثانیه در مایکروویو قرار دهید تا شکر باقی مانده حل شود.

این تنها کاری است که باید انجام دهید. فقط هم بزنید ، تکان دهید و بعد از چند دقیقه آن را به آن اضافه کنید هر نوشیدنی که مخلوط کنی. اگر می خواهید یک گزینه بدون حرارت با کمی صدای جیر جیر داشته باشید ، می توانید این کار را نیز انجام دهید شربت زنجبیلکه آب زنجبیل تازه را با شکر فوق العاده خوب ترکیب می کند برای یک طعم روشن و تند بهتر از هر چیزی که می توانید در فروشگاه خریداری کنید.

برای سایر شربت های کوکتل ، از مایکروویو استفاده کنید

اگرچه این روش بدون گرم کردن برای تهیه شربت دمیرا کاملاً جواب نمی دهد ، اما می توانید با استفاده از مایکروویو به راحتی یک دسته درست کنید، که نیاز به حرارت و برش کمتری دارد در کل کاهش می یابد پاک کردن. روش مایکروویو برای شربت های کوکتل دیگری که ممکن است بخواهید درست کنید ، مانند شربت عسل

مزیت این روش ها این است که علاوه بر اینکه سریع و آسان هستند ، اجازه می دهند همچنین شما انجام دهید دقیقا مقدار مورد نیاز شما ، بنابراین شما نخواهد بود زین دار با شربت باقیمانده ، که در نهایت در پشت یخچال قرار می گیرد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir