[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان

عکس: استودیو (Shutterstock)

احتمالاً شنیده اید که هنگام فرسوده شدن کوسن باید کفش های دویدن خود را عوض کنید ، که طبق نظر اکثر سازندگان معمولاً بعد از 300 تا 500 مایل است. اما معلوم می شود که یک مشکل دیگر در مورد کفش های قدیمی وجود دارد ، حتی اگر با آنها نرفته باشید.

کوسن کفش های دویدن پایدار نیست ، حتی وقتی این کفش ها روی قفسه می نشینند. Fleet Feet ، فروشگاه کفش در حال اجرا ، یادداشت لاستیک و فوم تشکیل دهنده پوشش کفش با افزایش سن از بین می رود و حتی ممکن است کف شکافته شود. سایر اجزای کفش مانند درزهای بالایی ممکن است در طول زمان شکسته شوند ، همچنین.

Fleet Feet کفش می فروشد ، بنابراین بخشی از بدبینانه من فکر می کند این دقیقاً همان چیزی است که شما دوست دارید باور کنید. دوندگان نظرات و تجربیات متفاوتی دارند (اینجا یک پست انجمن است که شامل تنوع است). برخی گزارش می دهند که کفش های سالانه مانند نو هستند ، در حالی که برخی دیگر به اندازه کافی متوجه تفاوت کفش های قدیمی شده اند.

کفش ها متفاوت هستند ، و ترجیحات افراد برای بالشتک نیز متفاوت است ، بنابراین هیچ فرصتی برای پاسخ عمومی وجود ندارد. حتی در همان مدل کفش (نایک رایگان) من جفت هایی داشتم که سالها با خوشحالی آنها را می پوشیدم و سایرین که قبل از زمان خود احساس عدم تعادل می کردند. در نهایت ، شما باید خودتان تصمیم بگیرید که در مورد آن چه احساسی دارید.

چقدر قبل از دویدن وقت دارید کفش شروع به ریزش می کند؟

Fleet Feet می گوید کفش ها تقریباً یک سال پس از خرید آنها نو هستند و سپس ممکن است کمی از هم بپاشند. آنها کاملاً خراب نخواهند شد ، اما ممکن است تا آنجا که می توانید از یک کفش جدید استفاده نکنید.

شرکت Brooklyn Running نیز برای کسب اطلاعات بیشتر با چندین شرکت کفش تماس گرفت پیدا شد که اکثر می گویند فوم آنها برای حدود پنج سال خوب است. این خبر خوبی است! اما سایر اجزای کفش ، از جمله چسب هایی که آنها را به هم می چسباند ، ممکن است زودتر خراب شوند.

شرایط ذخیره سازی بر طول عمر کفش تأثیر می گذارد ، از جمله دما. یک جفت کفش در یک مکان خشک و خنک ، مانند یک قفسه در کمد لباس شما ، بیشتر از یک جفت که در معرض گرما ، رطوبت و نور خورشید قرار می گیرد ، ماندگاری بیشتری دارد.

از این گذشته ، اگر برای صرفه جویی چند دلاری مدل های قدیمی کفش خریداری کنید ، ممکن است آنقدر که فکر می کنید پس انداز نکنید. اگر یک جفت با 40 درصد تخفیف دارید ، اما فقط 300 مایل از آن به جای 500 فاصله دارید ، این همان قیمت در هر مایل است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir