بهترین روشی که در چند سال اخیر پرکاربرد بوده است استفاده از اینترنت جهت بررسی و شناخت قطعات اصلی و یافتن قیمتی مناسب است. بهتر است چند روز را به تحقیق بپردازید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. با این کار خیال شما از کیفیت محصول ارائه شده و قیمت آن راحت خواهد بود.

برای اینکه خودرو شما بهترین عملکرد را داشته باشد، بهتر است از قطعات با کیفیت استفاده کنید. همیشه در هنگام خرید لوازم یدکی خودرو ها قبل از قیمت به کیفیت آن اهمیت دهید. فشنگی دنده عقب مدل قدیم لیفان ایکس 60 بر روی گیربکس خودروی لیفان ایکس 60 نصب می شود و با قرارگیری دنده در محل عقب فعال شده و جریان برق را از خود عبور میدهد و موجب روشن شدن چراغ (که در چراغ های عقب خودرو قرار دارد) لوازم یدکی لیفان در یزد میگردد.

از دنده 6 سرعته در این مدل استفاده شده است. کمپانی کرمان موتور از اولین شرکت هایی بود که دست به همکاری با لیفان زد و خودروهایی مثل لیفان 620، لیفان 520، لیفان X60، لیفان X50، و لیفان 820 را به ایران وارد و مونتاژ کرد. ولی در داخل به تولید دوچرخه و موتور سیکلت مشغول است.

شایت جالب باشد بدانید که بیش از یک دهه می باشد که از واردات خودرو چینی به داخل کشور می گذرد. در نیمی از این خودرو از فولاد مقاوم تشکیل شده است تا در صورت تصادفات، کمترین آسیب به سرنشینان وارد شود. این خودرو با یورو 5 روانه بازار شده و تا 180 کیلومتر نیز سرعت دارد. یکی از خودرو های معروف لیفان که طرفداران زیادی دارد مدل X50 است. در همان سال لیفان X50 دنده ای و اتومات نیز وارد ایران شد.