[ad_1]

تصویر مقاله ای تحت عنوان فریزر خود را برای این محصولات ماکارونی یادآوری شده بررسی کنید

عکس: ماشین آلات (شاتر استوک)

هنگام خرید مواد غذایی در فروشگاه مواد غذایی ، با اطمینان اطمینان از بررسی و وجود آن اقدام به این کار می کنید از این رو شاید امن برای شما البته ، تولید و توزیع غذا مراحل مختلفی را شامل می شود – هرکدام پتانسیل خطای خاص خود را دارند – بنابراین همیشه این احتمال وجود دارد که چیزی از شکاف ها بلغزد. در حال حاضر ، این چیز ماکارونی منجمد ساخته شده توسط Avanza Pasta، LLC است. مستقر در Evanston ، ایلینوی.

در روز شنبه، فراخوان شده توسط این شرکت تقریباً 2،237 پوند ماکارونی گوشت و مرغ ، همانطور که آنها – همانطور که وزارت کشاورزی آمریکا با ظرافت بازرسی مواد غذایی (FSIS) آن را گفته است – بدون بهره مندی از بازرسی فدرال تولید شده است. در اینجا مواردی است که باید درباره بارگیری بدانید ، از جمله مارک های خاصی که تحت تأثیر قرار گرفته اند و جایی که فروخته شده اند.

آنچه یادآوری می شود

ماکارونی مورد بحث گوشت و مرغ ، راویولی و تورتلینی است که از 5 اکتبر 2019 تا 12 مارس 2021 تولید می شود. محصولات ماکارونی آوانزا نیز برای دیگران محصولات ماکارونی منجمد تولید می کند مارک های تجاری ، از جمله Ambrosino’s، Conte De Savoia، Frank’s Deli، Frankie’s Deli، Gene’s، Nature’s Best، Prisco’s Family Market، Tony’s Italian Deli & Subs، and Vesuvio Bakery & Deli، و دیگران.

طبق FSIS ، ماکارونی را به خاطر آورد به رستوران ها ، توزیع کنندگان و خرده فروشان در ایلینوی ، ایندیانا ، و ویسکانسین ایناهاش لیست کامل محصولات در بارگیری شامل بهترین آنها در تاریخ / استفاده بر اساس تاریخ. و برای اینکه بررسی فریزر خود را کمی آسان تر کنید ، FSIS این سند را روی برچسب ها جمع آوری کرد از تمام محصولات ماکارونی که بخشی از بارگیری هستند.

در صورت داشتن این محصولات چه باید کرد

خبر خوب این است که تاکنون (یا حداقل) از شنبه ، 20 مارس) ، هیچ گزارش تأیید شده ای مبنی بر اینکه کسی از خوردن این ماکارونی های آزمایش نشده بیمار می شود وجود ندارد. اما اگر هر یک از راویولی ها و / یا تورتلینی های موجود در لیست را مصرف کرده اید و از واکنش خود در برابر غذا نگران هستید ، FSIS شما را تشویق می کند تا با یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی تماس بگیرید.

اگر متوجه شدید که برخی از محصولات ماکارونی در فریزر شما وجود دارد که بخشی از بارگیری هستند ، آنها را نخورید. در عوض ، یا آنها را دور بریزید یا آنها را به محل خرید برگردانید. هر کسی که در مورد فراخوان سوالی دارد می تواند با پاولوس لومبروکوس ، مدیر عملیات Avanza Pasta ، LLC ، در (847) 584-2891 تماس بگیرید

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir