[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان اطمینان حاصل کنید که برای افزایش سقف اعتبار خود قبل از درخواست تأیید شده اید

عکس: ایوان کروک (شاتر استوک)

در مورد درخواست برای افزایش سقف کارت اعتباری شما ، چند Catch 22 وجود دارد: الف محدودیت بالاتر ممکن است اعتبار شما را افزایش دهد ، اما درخواست افزایش ممکن است به طور موقت به اعتبار شما آسیب برساند. و اگر وام دهنده درخواست شما را رد کند؟ شما فقط بی اعتبار درجه اعتبار خود را اختراع کرده اید – که می تواند دقیقاً برعکس آنچه برای اولین بار انجام داده اید باشد. در اینجا چگونگی اطمینان از تأیید افزایش میزان مجاز آورده شده است قبل از شما درخواست می دهید

صبر کنید ، افزایش سقف اعتباری من چگونه رتبه اعتباری من را بهبود می بخشد؟

دفاتر اعتباری 30٪ از اعتبار شما را بر اساس خود تنظیم می کنند نسبت استفاده از اعتبارکه معیاری برای میزان اعتبار شماست انجام ندهید استفاده کنید (هرچه کمتر استفاده کنید ، بهتر است). با درخواست سقف اعتباری بالاتر ، به راحتی می توانید امتیاز خود را افزایش دهید ، به نوبه خود صلاحیت وام ها را تسهیل می کند.

برای درخواست افزایش سقف اعتبار ، با وام دهنده خود به صورت آنلاین یا تلفنی (با استفاده از شماره پشت کارت خود) تماس بگیرید. نکته منفی این است که این فرآیند اغلب شامل یک درخواست محکم برای وام شما می شود ، که می تواند اعتبار شما را در حدود 5 امتیاز ، معمولاً در چند ماه ، بشکند.

چگونه می توان فهمید که صلاحیت افزایش سقف اعتبار را دارم یا خیر؟

متأسفانه وام دهندگان در مورد صلاحیت شما کمی مبهم هستند. با این حال ، روش هایی وجود دارد که می توانید شانس خود را برای افزایش حد افزایش دهید:

  • میزان درآمد یا اعتبار شما اخیراً افزایش یافته است: اگر درآمدتان بیشتر است یا اعتبار بهتری نسبت به اولین باره درخواست کارت دارید ، این اغلب همان چیزی است که برای دریافت درآمد لازم دارید.
  • وضعیت مالی خود را بشناسید (و دقیق باشید): وام دهنده شما ممکن است اطلاعاتی از جمله درآمد کل سالانه ، وضعیت اشتغال و پرداخت ماهانه رهن یا اجاره را از شما بخواهد. در برخی موارد ، آنها این مورد را قبل از تأیید افزایش بررسی می کنند ، بنابراین مطمئن شوید اطلاعاتی که ارائه می دهید دقیق است.
  • حرص نخورید: آ معمولاً این قاعده است که درخواست افزایش 10 تا 25 درصدی در سقف اعتبار خود را دارید.
  • مانده ماهانه خود را به موقع پرداخت می کنید: شما حداقل چند ماه پرداخت متوالی می خواهید تا مانند یک وام گیرنده قابل اعتماد به نظر برسد.
  • هنگامی که میزان اعتبار شما کم است درخواست دهید: یشما نمی خواهید بیش از آنچه قبلاً بدهکار هستید ، ناامید به نظر برسید ، بنابراین سعی کنید هنگام درخواست استفاده از بدهی خود را به زیر 30٪ برسانید.
  • زمان خود را به طور استراتژیک تعیین کنید: آ اگر یک تحقیق محکم در طی چند ماه به اعتبار شما آسیب برساند ، اما هنوز هم می تواند به شما آسیب برساند توانایی واجد شرایط بودن برای وام هایی با نرخ بهره مطلوب. بنابراین ، اگر قصد دارید خرید گسترده ای مانند خانه یا اتومبیل را تأمین کنید ، توقف افزایش سقف اعتبار را در نظر بگیرید. همچنین ، همزمان برای بسیاری از وام ها و کارت های اعتباری اقدام نکنید ، زیرا این می تواند یک پرچم قرمز برای وام دهندگان باشد.

شما هم می توانید من می پرسم در صورت درخواست محکم در مورد درخواست شماادعاهای Ome فقط به بررسی نرم اعتبار شما نیاز دارد ، به این معنی آنها به درجه اعتبار شما آسیب نمی رسانند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir