قبل از برنامه ریزی برای فرار واکسینه شده ، لیست به روز شده Do Do Not سفر وزارت امور خارجه را بررسی کنید


یک مرد نقابدار که از پنجره فرودگاه بیرون می رود

عکس: Hananeko_Studio (شاتر استوک)

وزارت امور خارجه ادامه می دهد لیست توصیه های سفر برای کشورهای جهان تا همین اواخر ، فقط حدود 30 نفر از آنها در سطح 4 بودند: “مسافرت نرو”. به روزرسانی امروز بیشتر آنها را به این سطح می آورد ، دلیل اصلی این امر همین است خطر ویروس کرونا.

رویترز گزارش می دهد وزارت امور خارجه انتظار دارد که حدود 130 کشور را در این کشور مشارکت دهد لیست سطح 4. تاریخ ها نشان می دهد که امروز حدود 60 کشور به سطح 4 به روز شده اند و چندین کشور دیگر با هم برخورد کرده اند به سطح 3 (“بازبینی سفر”) و سطح 2 (“احتیاط کنید”). اگر گزارش رویترز صحت داشته باشد ، باید انتظار تغییرات بیشتری را داشته باشید.

براساس بیانیه وزارت امور خارجه ، رویترز می گوید افزایش رایزنی ها به این دلیل نیست که طرفین خطرناک تر شده اند ، بلکه به این دلیل است که وزارت خارجه تصمیم گرفت رتبه بندی های خود را “تنظیم” کند تا رتبه بندی CDC را در نظر بگیرد.

CDC لیست توصیه های سفر COVID-19 را براساس کشور حفظ می کند، با حدود 150 کشور در سطح 4 (“COVID-19 بسیار بالا”).

علاوه بر این ، U.اس ورود به کشور غیر شهروندان را که اخیراً به چین ، ایران ، منطقه چند جانبه شینگن اروپا “سفر کرده اند ، متوقف کرده است انگلیس ، ایرلند ، برزیل و آفریقای جنوبی. اطلاعات بیشتر در مورداعلامیه ها و استثناهای این قوانین را می توان یافت در صفحه سفر بین المللی CDC.

CDC هنوز هم توصیه می کند آمریکایی ها برای جلوگیری مسافرت رفتن در سطح بین المللی ، مگر اینکه واکسینه شود. آو اگر در حال واکسیناسیون کامل در سفر هستید ، باید سه تا پنج روز پس از بازگشت به خانه آزمایش COVID را انجام دهید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes