[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان شما باید قبل از خرید بزرگ این چهار سوال را از خود بپرسید

عکس: بادبادک_آهن (Shutterstock)

“رفتن به خرید” شامل پوشیدن لباس بیرونی ، بیرون رفتن از خانه و جستجوی وسایل مورد نیاز شما بود. مغازه هابه اما اکنون خرید یک رویداد کوچکتر است و کارهای دیگری که می توانید در مواقع حوصله با تلفن خود انجام دهید. و در حالی که خرید آنلاین قطعاً راحت تر از مرور فروشگاه های مختلف است ، سهولت آن نیز می تواند یک اشکال باشد – افراد غالب با انتخاب به ظاهر بی پایان ، از جمله ویژگی ها و محصولاتی که ممکن است قبلاً به آنها توجه نکرده باشند.به

خوشبختانه ، گزارشات کاربران هدف قرار گرفته است به زودی کمک کنید در قالب راهنمای نحوه خریدار باهوش تربه در اینجا چیزی است که باید بدانید.

سوالاتی که باید قبل از خرید بزرگ بپرسید

مطابق با گزارشات کاربرانقبل از بازدید از راهروهای مجازی ، خریداران باید پاسخ دهند این چهار سوال برای خودمان:

1. من چه می خواهم؟

گاهی اوقات شما دقیقاً می دانید که دنبال چه چیزی هستید ، در کنار نام تجاری ، رنگ و قیمت. در زمان های دیگر ، ممکن است حتی ندانید که کدام ویژگی ها به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. اگر جزء دسته دوم هستید ، پیشنهاد شده توسط ویرایشگر Consumer Reports سامانتا گوردون “بهترین” مارک ها / مدل های یک نوع محصول خاص را جستجو کنید. حتی اگر چیزی را از لیست خریداری نکنید ، حداقل به شما این ایده را می دهد که در حال حاضر در دسترس است و در حین خرید به دنبال چه چیزی هستید.

2. آیا این محصول نیازهای من را برآورده می کند؟

اگر آن را به چند محصول محدود کرده اید ، به دنبال موارد بیشتری مانند سیاست بازگشت شرکت / فروشگاه باشید (برای اینکه بدانید بعد از امتحان آن مورد را نگه داشته اید یا خیر). همچنین ، بررسی محصولات را در وب سایت های خرده فروش و شرکت بررسی کنید و صفحه رسانه های اجتماعی آنها را مرور کنید تا ببینید آیا کاربر ناراضی شکایات یا پیام های دیگری به جا گذاشته است. (فقط در نظر داشته باشید که همه نظراتی که به صورت آنلاین می خوانید مشروع نیست.)

3. هزینه آن چقدر است؟

بخشی از نحوه برآوردن نیازهای شما متناسب با بودجه شما است. بله ، شما باید قیمت ها را در سایت ها و خرده فروشان مختلف مقایسه کنید ، اما در مورد آنچه که می توانید هزینه کنید واقع بین باشید. اینکه چیزی با ویژگی های درخشان متنوعی همراه است به این معنی نیست که شما به همه آنها (یا همه آنها) احتیاج دارید.

4. اندازه آن چقدر است؟

این همیشه مشکلی ایجاد نمی کند ، اما اگر کالایی را خریداری می کنید که باید در یک فضای خاص قرار گیرد ، حتما اندازه گیری کنید و سپس آنها را با توضیحات محصول مقایسه کنید. عکس ها می توانند فریبنده باشند ، بنابراین از رولت خارج شوید و به او نگاه نکن

همچنین از نحوه تحویل کالا مطلع شوید. به عنوان مثال ، اگر مبل باشد ، کاملاً مونتاژ می شود یا قطعه قطعه می شود؟ اگر یک تکه تحویل داده شود ، آیا از درب شما عبور می کند؟ اینها مواردی است که قبل از توقف کامیون در پشت خانه شما می خواهید بدانید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir