قبل از محو شدن برای سفر بعد از همه گیری همه گیر و سایر هزینه ها چه باید کرد


تصویر مقاله ای تحت عنوان

عکس: Rawpixel.com (شاتر استوک)

اگرچه گفتن “زیاد هزینه نکنید” پس از همه گیری آسان است ، اما حقیقت این است که کمتر از نیمی از آمریکایی ها تحت درمان قرار می گیرند مسافرت یا خریداخیراً حتی اگر به معنای گرفتن بدهی برای این کار باشد درجه سانتیگرادreditcگزارش توسط ards.com. با توجه به این نکته ، در اینجا چند نکته در مورد چگونگی انجام این کار آمده است حاوی این هزینه ها برای اینکه در بدهی ها زیاده روی نکنید.

قبل از خرید امور مالی خود را دوباره ارزیابی کنید

وضعیت مالی شخصی شما احتمالاً از آغاز همه گیر شدن ، خواه ناخواه تغییر کرده است پرداخت وام دانشجویی به تعویق افتاده یا تعداد اشتراکهای پخش جریانی تلویزیون که ممکن است به شما تعلق گرفته باشد. فقط درآمد و هزینه های خود را لیست کنید (بر اساس ماه و سالها) و ثبت اهداف مالی شما می تواند کمک زیادی به شما در به حداقل رساندن بیش از حد هزینه کند.

پس از همه ، اگر اولویت هزینه های جدید شما چند هزار دلار در سفر باشد ، ممکن است در صورت لغو یا کاهش هزینه های دیگر که پس از همه گیری ناگهان اهمیت کمتری دارند ، این مهمتر محقق می شود. این دلیل است ما حسابرسی اشتراک را پیشنهاد می کنیم به عنوان بخشی از ارزیابی مجدد ، زیرا ممکن است هزینه های مکرری وجود داشته باشد که شما آنها را فراموش کرده باشید (مانند این اشتراک Peloton که به عنوان مثال هرگز استفاده نمی کنید).

و اگر بودجه ای را حفظ نمی کنید؟ این پست توسط Lifehacker شما را از طریق آن راهنمایی خواهد کرد.

مطمئن باش از صندوق اضطراری شما مراقبت می شود اولین

صندوق اضطراری مجموعه ای از پول است که هزینه های غیرمنتظره مربوط به از دست دادن شغل یا هزینه های مراقبت های بهداشتی را پوشش می دهد. در حالت ایده آل ، شما حداقل سه ماه می خواهید (اگر نه شش) هزینه های دوره ای شما که تحت پوشش صندوق اضطراری است. اگر این صندوق توسط بیماری همه گیر تخلیه شد ، در نظر بگیرید دوباره پر کردن این صندوق اگر می توانید قبل از اینکه هزینه های زیادی را برنامه ریزی کنید ،

به هزینه های کشت فکر کنید

بین «خود ترمیم کردن» و جشن بازگشت به حالت طبیعی تفاوت وجود دارد. به عنوان مثال ، من ایده خرید یک لپ تاپ مخصوص بازی را به عنوان “پاداش” برای هزینه کمتر در طی یک بیماری همه گیر بازی کردم. اما بعد فهمیدم که چیست واقعاً انگیزه اشتیاق من برای خرج کردن نیاز به روتین کردن من است و اینکه من ترجیح می دهم بیشتر ارتباط برقرار کنم و به دنیای غیر دیجیتال بروم انجام دادن چیزها در نتیجه ثبت نام کردم ورزش های رودخانه ای لیگ بجای.

مطمئناً ، هر کس اولویت های متفاوتی دارد ، اما در مورد خودسازی – کلاس ها ، باشگاه های کتاب ، ثبت نام برای یک مربی شخصی – لاف زدن را در نظر بگیرید زیرا این فعالیت ها در طولانی مدت می توانند ارزان تر و مفیدتر باشند. در مقایسه با مسافرت یا خرید.

هزینه های خود را پس از یک بیماری همه گیر پیگیری کنید

مانند برنامه های ردیابی غذا ، گاهی اوقات پیگیری هزینه های شما می تواند به شما در شناسایی عادت های بد کمک کند ، مانند اینکه از خریدهای آنلاین ناشی از بی حوصلگی پشیمان شوید زیرا 10 است پ.متر و چند لیوان شراب نوشیدید.

در حالت ایده آل ، بودجه ماهانه شما باید فضایی را برای هزینه های اختیاری در نظر بگیرد. با پیگیری هزینه های روزانه خود ، ممکن است متوجه شوید که بیشتر از بودجه خود هزینه می کنید و به شما امکان می دهد متناسب با آن تنظیم کنید. همچنین قانون هزینه گسسته 24 ساعته را در نظر بگیرید: Iاگر واقعاً چیزی می خواهید ، یک روز انتظار نمی تواند صدمه ای ببیند.

در مورد قیمت های تورم تورم برنامه ریزی کنید

همانطور که قبلاً بحث کردیم، مشکلات عرضه و تقاضا قیمت بسیاری از اقلام ، به ویژه موارد مربوط به مسافرت (اتومبیل ، هتل ، بنزین و.) را افزایش داده است رستوران ها). قبل از شروع یک سفر مهم ، یک لیست کوتاه از مقصد ایجاد کنید و ابتدا هزینه های برآورد شده را مقایسه کنید ، زیرا اختلاف قیمت ممکن است شما را متعجب کند.

به عنوان نمونه ، تاکنون اتومبیل های اجاره ای که در فرودگاه ها رزرو شده اند دو یا سه برابر شده است. در این حالت ، انعطاف پذیری بهترین است: بلهشما می خواهید سفر خود را برنامه ریزی کنید دور و بر برای اطمینان از پایین ترین قیمت اتومبیل اجاره کنید (و کجا آن را تهیه کنید) یا حتی از اجاره اتومبیل به طور کلی اجتناب کنید. این مورد در مورد هتل ها و بلیط هواپیما نیز صدق می کند. کمی برنامه ریزی تا حد زیادی پیش خواهد رفت.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes