[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان کشیدن مجدد به سطل زباله قبل از همه گیری & amp؛  Gitters

عکس: دختر

صبح چهارشنبه ، سوار یک ماشین اجاره ای شدم و از مونترال (محل زندگی من) به سمت نیویورک حرکت کردم ، پس از آنکه اخیراً تصمیم گرفتم انگشت خود را در آب های ادغام مجدد اجتماعی فرو کنم. 17 ماه از خروج من از مونترال می گذرد. یعنی 75 هفته. یعنی 527 روز. این 45،499،949 ثانیه است که کاری را که من با نظم فوق العاده انجام دادم انجام ندهم: سفر.

به عنوان فردی که راه اصلی برخورد با زندگی این است که … اما من محاصره را جدی و جدی گرفتم و خوشبختانه به لطف دومین شیوه اصلی برخوردم با زندگی – تنهایی و اجتناب از خود ارضایی – اقامت در داخل آنقدرها هم بد نبود.

رانندگی به خودی خود بدون هیچ رویدادی آشنا و راحت بود – حتی بسیار لذت بخش. موارد کمی آزادی را برای من پوشش می دهد مانند یک ماشین با مخزن پر ، یک جاده باز و یک لیست پخش آماده صدا. (این احتمالاً آمریکایی ترین چیز برای من است.) من از این مسیر واقعی و استعاری ، عاری از دست انداز و خندق ، دلگرم شدم. شاید ورود مجدد تمدن در نهایت چندان دلسرد کننده نباشد. شاید درست مثل دوچرخه سواری (یا ام ، رانندگی با ماشین) باشد.

اوه ، خوش بینی شیرین ، چرا من با تو برخورد می کنم؟ به محض ورود به پارکینگ و شروع به فرود در جهنم ، جایی که سوار اتومبیل های Avis است ، متوجه شدم که در اشتباه هستم.

بنابراین اکنون در نیویورک هستم ، به عنوان موجودی که تازه به دنیا آمده است و سعی می کند اولین قدم های اولیه خود را در دنیایی آشفته و سلطه گر برداشته باشد. یا مانند عصر یخبندان برندن فریزر هنگام ذوب شدن در انفجار از گذشته. آیا نیویورک همیشه اینقدر قوی بوده است؟ این یکی با عجله؟ اینقدر داغ؟ آیا چراغها همیشه اینقدر روشن بودند؟ آیا پیاده روها همیشه اینقدر شلوغ بودند؟ این یک تاری استروئیدی غوطه وری حسی است ، به عنوان تلاشی برای سوار شدن به قطار در حالی که با سرعت حرکت می کنید.

البته ، پاسخ مثبت است – نیویورک همیشه اینطور بوده است ، اما در حال حاضر من این احساس را دارم که انگشتان پای خود را تنها فرو نکرده ام ، بلکه ناخواسته به انتهای عمیق فرو رفته ام.

بلافاصله وارد اتاق هتل شدم و از آن به بعد دیگر آنجا را ترک نکردم. من معمولاً کوکتل را به عنوان وسیله ای برای شجاعت مایع تجویز نمی کنم ، اما برای اهداف و مقاصد خود می توانم در حال حاضر واقعاً از Bin & Gitters استفاده کنم. درست کردن آن آسان است ، لعنت آور است و مقدار مناسب الکل برای آرام کردن سیل دارد.

برای Bin & Gitters شما نیاز دارید:

  • 1 اونس آب لیمو
  • ½ اونس شربت ساده
  • 2 اونس جین
  • خطوط سخاوتمندانه Angostura

آب لیمو ، شربت ساده و جین را در یک لیوان مخلوط کنید و خوب مخلوط کنید تا مواد تشکیل دهنده را شامل شود. یک لیوان را با یخ خرد شده پر کنید و یک چهارم مخلوط آهک و شربت و جین را درون آن صاف کنید ، سپس کف لیوان را روی یخ قرار دهید. (مایع یخ را کمی آب می کند و فضای بیشتری را در شیشه ایجاد می کند تا به حداکثر ظرفیت یخ خرد شده برسد.) یخ بیشتری اضافه کنید و مایع باقی مانده را درون لیوان پر از یخ صاف کنید. Angostura را اضافه کنید ، که یک شناور ایجاد می کند – تا جایی که می خواهید استفاده کنید … من آن را بسیار دوست دارم – و سپس یخ خرد شده بیشتری را روی آن بریزید. نفس عمیق بکشید و بنوشید. بازدم لذت بردن. همه چیز خوب خواهد شد. (شاید.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir