[ad_1]

مردی با ماسک در هواپیما

عکس: تاناکورن (شاتر استوک)

اگر برنامه های تعطیلات شما را به پرجمعیت ترین کشور در کشور ما می کشاند ، وقت آن است که دست از تلاش بردارید. تقریباً کل sبیش از نیمی از کالیفرنیا است تحت حکم قفل منع سفر غیر ضروریو احتمالاً برای بقیه سال ادامه خواهد داشت.

چرا کالیفرنیا سفرهای غیر ضروری را ممنوع می کند؟

این دستورالعمل براساس ظرفیت واحد مراقبت های ویژه بیمارستان ها است. پس از سقوط به زیر 15٪ ، منطقه وارد قفل می شود و قفل ادامه می یابد تا اینکه ظرفیت دوباره شروع به باز شدن کند. بیماران کرونا ویروس برای بیمار شدن زمان می برند و اغلب قبل از تختخواب خود هفته ها را در بخش مراقبت های ویژه می گذرانند بهبودی یا مرگ. دولت اذعان داشت که ارقام فعلی بدین معنی است که در هفته های آینده اوضاع بدتر خواهد شد.

در سالهای عادی ، یک بخش مراقبت های ویژه ممکن است بیماران را به بیمارستان های دیگر بفرستد یا پرستاران دوره گرد را به عنوان کارگر موقت استخدام کند. اما در حال حاضر ، موارد COVID در سراسر کشور به قدری زیاد است که هیچ شکافی در سیستم وجود ندارد. و حتی در صورت وجود تختخواب ، تعداد فزاینده موارد COVID به این معنی است که تعداد بیشتری از کارکنان بیمارستان با بیماران تماس می گیرند یا باید قرنطینه شوند.

هتل شما ممکن است امتناع کند

در مناطق قفل شده ، اردوگاه ها بسته است و هتل ها مجاز به “پذیرش یا احترام به خارج از رزرو ایالت برای مسافرت های غیر ضروری” نیستند ، مگر اینکه بخواهید در آنجا 14 روز قرنطینه کنید. ناچیز به عنوان جهانگردی و تفریح ​​توصیف شده است.

شورای سفر ایالتی همچنین از هرگونه مسافرت بین مناطق مختلف کالیفرنیا دلسرد می شود.

در صورت عدم علائم ممکن است نتوانید آزمایش شوید

اگر باید سفر کنید ، CDC توصیه شده گرفتن آزمایش ویروس تا سه روز قبل از سفر و سه تا پنج روز بعد (آنها مشخص نمی کنند که “بعد” چه چیزی در نظر گرفته می شود ، اما اگر در کالیفرنیا قرنطینه کنید در صورت لزوم ، انجام آزمایش پس از رسیدن به آنجا منطقی است.)

متخصص اپیدمیولوژی کالیفرنیا به واشنگتن پست گفت آزمایش های COVID به قدری کم است که در صورت عدم علائم امکان انجام آن وجود ندارد ، زیرا دولت در تلاش است این گزینه های آزمایش را برای بیماران علامت دار ذخیره کند.

همین معضل ممکن است در مورد ایالتی که از آن سفر می کنید اعمال شود. در صورت حضور در سایت با بسیاری از موارد COVID – که اکنون تقریباً در همه جا وجود دارد ، بدست آوردن آزمون قبل از سفر دشوار است.

واقعاً اگر می توانید انصراف دهید

به یاد داشته باشید شکرگذاری چگونه بود زمان وحشتناک برای سفر، یا حتی بله با افراد خارج از خانه خود شام بخورید؟ این توصیه هنوز معتبر است. با بالا رفتن موارد در منطقه ، شانس شما برای بردار شدن COVID افزایش می یابد. می توانید ویروس کرونا را تهیه کنید و حتی اگر عواقب آن برای خودتان اهمیتی نداشته باشید ، می توانید آن را به دیگران انتقال دهید: خانواده ، محل زندگی شرکای هواپیما ، افرادی که در اوقات فراغت با آنها روبرو می شوید در بزرگراه و فراتر از آن متوقف می شوند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir