قلاب صندوق عقب شما خیلی بلند است؟


پایه هالتر

عکس: والری__ دکس (شاتر استوک)

این یکی به بالابرهای مبتدی که چمباتمه می زنند و می نشینند می رود ، اما هرگز به اندازه بالابر با تجربه در چنگک بعدی احساس ثبات نمی کنند. اگرچه ممکن است فرم شما به کمی کار احتیاج داشته باشد (و احتمالاً از آن بهره مند خواهید شد) کفش اسکات) ، چیز دیگری وجود دارد که احتمالاً از دست داده اید: ارتفاع قلاب های صندوق عقب.

قلاب ها البته هنگام بارگیری میله ، آن را نگه می دارند و برای بلند شدن آماده می شوند. ابتدا در مورد پایه اسکات صحبت کنیم: احتمالاً قلاب ها را طوری تنظیم می کنید که هالتر در جایی از ارتفاع شانه باشد. سپس وارد زیر هالتر شوید ، زانوها را کمی خم کرده و پاها را صاف کنید تا بایستید تا هالتر به پشت شما باشد. سپس یک یا دو قدم از قفسه برمی گردید و شروع به چمباتمه زدن کنید.

در اینجا نحوه تشخیص غلط بودن قلاب ها آمده است: اگر هنگام عقب رفتن مجبور شوید شانه های خود را به سمت بالا ببرید ، آنها خیلی بلند هستند. اگر روی نوک پا بایستید ، خیلی بلند هستند. اگر بعضی اوقات هنگام قدم زدن به عقب ، نوار را روی لب قلاب می تراشید یا به آن ضربه می زنید ، خیلی بلند است. اگر در حین پیاده روی حتی یک سلول مغزی اختصاص دهید تا بررسی کند که آیا هر یک از این موارد ممکن است اتفاق بیفتد ، خیلی زیاد هستند. اوه ، و اگر شانه ها یا انگشتان پا را همانطور که هستید بردارید عودت نوار به پایه ، که همچنین مهم است.

چرا مهم است

اگر قلاب ها خیلی بلند باشد ، مجبورید شانه ها یا انگشتان پا را بالا بیاورید تا بیرون بیاید و این هنگامی که اهرم سنگینی به پشت دارید خطرناک است (و حداقل آزار دهنده است). این یک مشکل است.

اگر قلاب ها خیلی کم است ، فقط باید کمی بیشتر زانوها را خم کنید تا در وهله اول زیر میله قرار بگیرید. این مشکلی نیست.

چگونه می توان قد مناسب پیدا کرد

هنگام انجام حرکت اسکات در هنگام نزدیک شدن به صندوق عقب ، یک دقیقه وقت بگذارید تا هالتر را بر پشت خود قرار دهید. با او روبرو شوید (تصور کنید که مجموعه برتر خود را انجام می دهید و واقعا سنگین است.) اگر حتی یکنواخت باشد بستن برای لمس قلاب ها ، میله را برداشته و قلاب ها را در یک یا دو مرحله پایین بیاورید. به یاد داشته باشید که در قلاب ها خیلی کم هیچ اشکالی وجود ندارد.

در بیشتر قفسه ها می توانید بچرخید و بکشید فنجان های J تا آنها را جابجا کند. برخی از انواع پایه های اسکات ممکن است دارای یک پایه باشند که با یک سنجاق یا اهرم به سمت بالا و پایین حرکت می کند. دیگران فقط یک سری قلاب ثابت دارند و شما بسته به نوع احساس درست بودن نوار را قرار می دهید. اگر هر یک از این قلاب ها یا سوراخ ها شماره گذاری شده است ، شماره را در دفترچه یادداشت خود یادداشت کنید (یا روی تلفن خود یا هر چیز دیگری یادداشت کنید) تا بتوانید دفعه بعدی را به سرعت تنظیم کنید.

اگر شما و یک شریک با هم کار می کنید و در ارتفاعات مختلف هستید یا ترجیحات مختلفی دارید ، نوار گزینه زیر را تنظیم کنید. بنابراین اگر سوزی 5’2 “و تیمی 6’0” است هر دو در حال آماده شدن برای چمباتمه زدن همان 300 پوند هستند میله ، قلاب باید در ارتفاع سوزی باشد و تیمی برای تنظیم باید فقط زانوی خود را کمی بیشتر خم کند. گزینه دیگر این است که قلاب ها را برای سوزی خیلی بلند قرار دهید ، که برای او خطرناک است.

همه چیز در مورد کاناپه است ، هم

چیزهای کمی غم انگیزتر از تماشای یک بالابر ابتکاری است که با دقت تنظیم شده است پا، تیغه های خود را زیر خود جمع کنید و یک قوس مناسب قرار دهید ، و سپس همه چیز را خراب کنید ، به یک نوار خیلی بالا برسید.

مشکل همان چمباتمه زدن است و علائم هشدار دهنده نیز مشابه است: اگر آرنج خود را با دستانتان در چسب دلخواه خود صاف کنید و شانه ها هنوز زیر شما جمع شده باشند و نتوانید لب خود را روی قلاب پاک کنید ، میله این است خیلی بالا. در صورت نیاز به گرفتن چنگال باریک تر از آنچه شما ترجیح می دهید ، همان است. همانطور که قبلاً اشاره کردم، من یک زمان شرم آور (با نگاه به عقب) را روی یک نیمکت با چسب خیلی محکم گذراندم ، زیرا به عنوان یک مبتدی هرگز به ذهنم خطور نکرد که بتوانم میله را پایین بیاورم و دستانم را بازتر بگذارم.

یک بار دیگر ، پایین آمدن خیلی کم نقصی ندارد ، مگر اینکه در آن صورت مشکل بتوانید بند را از قلاب جدا کنید تا آسانسور خود را راه اندازی کنید. در این صورت ، از یکی از دوستان بالابر مجاور بخواهید که شما را تحویل دهد. (این یک تعامل مشابه است ، مثل اینکه شما باشید درخواست توجه شدناما اگر فقط یک پخش اولیه می خواهید و نه مکانی ، فقط این را بگویید.)

برخی از سالن های ورزشی فقط به چند قلاب برای هر نیمکت یا ایستگاه اسکات مجهز هستند که می تواند آزار دهنده باشد ، اما به ندرت یک مشکل غیر قابل حل است. برای بررسی گزینه های خود وقت بگذارید: آیا یکی از نیمکت ها قلاب کمتری نسبت به بقیه دارد؟ شاید قلابی که خیلی کم به نظر می رسد در واقع کامل به نظر می رسد؟ آزمایش کنید و ببینید.

و اگر به قلاب خاصی می چسبید زیرا نمی دانید چگونه صندوق عقب را تنظیم کنید ، کمک بخواهید. خوب است که پیچیدگی وسایل خود را بیاموزید و هیچ کس که نظر او ارزش هر چیزی را دارد ، شما را به خاطر آن قضاوت نمی کند.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes