قفل مقابل برقی را چگونه نصب کنیم؟

قفل لادری درب ورودی ساختمان
قفل مغزی برقی

 

برای هر کسی که به دنبال مدرن سازی از روش های دسترسی ساده قفل و کلید است ، قفل برقی مکانی عالی برای مراجعه به آن است. آنها قابل اطمینان تر و قابل تنظیم تر از روش های خرید قفل برابری الکتریکی سنتی هستند و می توانند با یک کنترل دسترسی مدرن برای یک راه حل بسیار انعطاف پذیر تر ادغام شوند.

یک سیستم کنترل دسترسی ممکن است به اعتصاب گره خورده باشد یا دهانه ممکن است یک سیستم مستقل باشد. روش های دیگر برای ارائه کنترل دسترسی ممکن است شامل استفاده از قفل برقی باشد که نیاز به یک آمادگی در لبه لولای قاب و همچنین یک پیش آماده از طریق درب دارد.

متناوباً ، می توانید مستقیماً با استفاده از زنگ ورود به عنوان یک وسیله ساده برای کنترل ترافیک ، یک حمله برق را کنترل کنید. استحکام – قدرت. قفل مغناطیسی متوسط ​​می تواند تا 1200 پوند نیرو را تحمل کند. تطبیق پذیری. جریان را افزایش دهید تا نیروی نگهدارنده آهنربا افزایش یابد.

همچنین ممکن است در برخی از موقعیت های “شدید” ، مانند باز کردن در هنگام محکم کردن در ، تلاش برای باز کردن آن بدون باز کردن قفل ، آزمایش تعداد انگشت قفل را امتحان کنید. در صورت قطع برق یا وضعیت اعلام حریق درب فقط با فشار دادن و کشیدن باز می شود. مسئولیت دستی در خانه ها همیشه به مردان محول شده است.

قفل برقی درب ضد سرقت و تفاوت آن با قفل برقی درب چوبی

نصب آن ساده است ، محکم است و اگر در حالت ایمن خرابی سیم کشی شود می تواند به عنوان مسیر خروج اضطراری عمل کند. با این حال ، کدهای ایمنی اضافی ممکن است تعیین کنند که کدام حالت قفل قابل استفاده است.

بسته به نوع برنامه ، ممکن است یکی بیشتر از دیگری استفاده کنید. با این وجود ، بسته به نوع کاربرد ، اکثر هشدارهای برق را می توان با استفاده از یک سوئیچ انتگرال در حالت ایمن از خرابی یا ایمنی از کار انداخت. رایج ترین (و گرانترین) اشتباه استفاده از ضربات الکتریکی در درهای راه پله داخلی است.

یک قطعه کشویی برای ایجاد بریدگی و ناهمواری در مشخصات موجود است. ضربات الکتریکی خطی MEDIATOR® موتور محرک است و تمام الزامات استفاده در درهای آپارتمان شلوغ را برآورده می کند.

ضربات الکتریکی خطی MEDIATOR® مخصوصاً برای این محلول قفل ساخته شده است. ساخته شده با استانداردهای كیفیت بالا و ساخته شده توسط افف ، با تنظیمات ثابت و صفحه های ضربه گیر ، زاویه دار ، قوس یا بازسازی در دسترس است. صفحات فاصله دار مختلف برای هم ترازی فاصله تخلیه با صفحه قابل استفاده استفاده می شود.

جریان باعث ایجاد بار مغناطیسی می شود ، که صفحه آرماتور را به سمت آهنربای الکتریکی جذب می کند و از عملکرد درب جلوگیری می کند. سازوکار این دستگاه به قدری راحت است که می تواند بدون جریان الکتریکی نیز قابل اجرا باشد.

قیمت قفل مقابل برقی در شهرستان های مختلف

وقتی این دو جز touch لمس می شوند و جریان الکتریکی از مغناطیس الکتریکی عبور می کند ، درب قفل می ماند. دو پیکربندی اساسی وجود دارد.

https://en.wikipedia.org/wiki/Electric_strike

مالکان می توانند به راحتی تعیین کنند که چه کسی به فضا وارد و خارج می شود ، دیگر مرتباً کلیدهای گمشده را جایگزین نمی کند و نیازی نیست که هر بار که تغییر کارکنان ایجاد می شود ، کلیدهای گفته شده را تعویض کند.

مجبور نیستید با داشتن دانش یا تجهیزات تخصصی به دنبال یک پیمانکار باشید. Pongee ، یک تولید کننده باتجربه سیستم شناسایی خودکار ، قفل های ضربه ای برقی را ارائه می دهد که یک تجهیزات کنترل دسترسی است که برای فریم درها استفاده می شود.

یک خواننده اعتبار برای کنترل اعتصاب متصل خواهد شد. ابتدا باید میله زیرین را از هر دستگاه خروجی که در اثر برخورد برق آزاد خواهد شد خارج کنید. اعتصاب برقی که انتخاب می کنید باید به خوبی با پیچ قفل درب شما کار کند.

ضربات الكتریكی بر روی اصل در كنترل قفل های درب مكانیكی بر روی قاب درب یا روی آن نصب می شوند و این بر اساس اصل كنترل الكترونیكی چرخش نگهدارنده است. نظارت بر وضعیت قفل مکانیکی با مجموعه سوئیچ ، زبان قفل مکانیکی را در نگهدارنده ضربات الکتریکی کنترل می کند.

نکاتی که در مورد خرید قفل برقی مقابل باید بدانیم

قفل مقابل برقی چیست؟
قفل برقی برای درب ضد سرقت

این اجازه می دهد تا درها بدون عقب کشیدن قفل مکانیکی درب باز شود. ما انواع مختلفی از قفل های اعتصاب برقی با کیفیت بالا را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان و درب های متنوع داریم.

ما کارشناسان آتش نشانی و سیستم های امنیتی تجاری فصلی را در اختیار شما قرار داده ایم که می توانند به شما کمک کنند بهترین راه حل را برای تأمین نیازهای امنیتی خود تعیین کنید و در عین حال شما را با تمام کدهای مربوطه مطابقت دهید.

مقررات اضافی در مورد استفاده از قفل بر روی درهای دارای درجه حرارت را می توان در فصل 6 استاندارد NFPA 80 برای درهای ضد حریق و سایر محافظ های بازشو یافت. همچنین برق مداوم می تواند باعث گرم شدن قابل توجه حمله برق شود. در این پیکربندی ، اعمال قدرت در اعتصاب باعث قفل شدن آن می شود.

در این پیکربندی ، اعمال قدرت در اعتصاب باعث باز شدن قفل آن می شود. نمونه هایی از سیستم های رهاسازی در برابر ضربات الکتریکی شامل دکمه های انتشار گیرنده ، صفحه کلید برای ورود رمزهای عبور ، کارت کلید الکترونیکی یا دستگاه های خواننده fob و غیره است. پس از فعال شدن سیستم رهاسازی ، یک قطعه فلزی لولایی در داخل ضربه برق متمرکز می شود تا درب بتواند باز کنید بدون اینکه دستگیره در را بچرخانید.

در مورد قفل برابری برقی بیشتر بدانیم

این پست بر روی قفل های مغناطیسی (“قفل های ماگ” و قفل های ضربه ای الکتریکی (“ضربه های الکتریکی”)) متمرکز است ، که دو نوع مختلف قفل الکترونیکی هستند و از دستگاه های سخت افزاری الکتریکی برای حفظ امنیت باز شدن درب استفاده می کنند. امیدوارم که این پست ارائه شده باشد.

شما با اطلاعاتی که می توانید استفاده کنید برای تعیین اینکه آیا قفل هایی که در حال حاضر برای کنترل دسترسی استفاده می کنید به اندازه کافی پاسخگوی این نیازها هستند یا با تمام کدهای مربوطه مطابقت دارند یا خیر.

به دلیل اهمیت آنها برای ایمنی و امنیت ، ما فکر کردیم که می خواهیم مدتی را صرف بررسی کنیم دو نوع متداول از قفل های کنترل دسترسی که امروزه در ساختمان ها استفاده می شوند – قفل های ضربه ای و قفل های مغناطیسی – و در مورد ویژگی های مختلف ، مزایا و اشکالات احتمالی آنها بحث می کنند.

قفل های کنترل دسترسی درها در 30 سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است روش های زیادی برای توصیف حمله برق وجود دارد ، اما ساده ترین راه برای درک اینکه فکر کردن در مورد آن مانند یک زنگ درب در یک ساختمان آپارتمانی چیست ، آسان است. تقریباً دقیقاً به همان روش.

بهترین قفل برقی برای درب ضد سرقت کدام است؟

ضربات الکتریکی در ترکیب با شکل دیگری از دستگاه های قفل مانند مجموعه قفل یا میله وحشت استفاده می شود. ضربات الکتریکی دستگاه های قفل درب الکترومکانیکی هستند ، به این معنی که آنها قفل های مکانیکی با دستگاه های الکترونیکی هستند که عملکرد اضافی را فراهم می کنند.

در جدول زیر خلاصه ای از برخی ویژگی های هر نوع قفل و برخی از مزایا و معایبی که ممکن است بخواهید هنگام انتخاب مکانیزم قفل درب های خود در نظر بگیرید ، آورده شده است. ممکن است به یک یا هر دو نوع قفل درب های مختلف ساختمان خود احتیاج داشته باشید.

میله فشار به ساختمان این امکان را می دهد تا ضمن کنترل سیستم ایمنی و آتش نشانی ، از سیستم کنترل دسترسی مدرنی که درهای آن را نیز کار می کند ، استفاده کند و در بسیاری از موارد آن را به گزینه مناسبی تبدیل کند. از دستگاه کنترل دسترسی برای قطع برق آهنربا استفاده می شود تا باعث آزاد شدن قفل شود.

برای استفاده در مکانهای تجاری و تجاری امن ایده آل است ، حملات الکتریکی می تواند همراه با سیستمهای کنترل دسترسی ، از جمله خوانندگان معتبر مانند fobs و کارتهای دسترسی ، مورد استفاده قرار گیرد. قفل های ضربه ای برقی از جریان الکتریکی برای جابجایی قفل و قفل یا قفل درب استفاده می کنند.

قفل برقی آپارتمانی و قلق هایی که حین نصب باید رعایت شود

مغزی قفل برقی
قفل مقابل برقی ارزان

در صورت قطع برق ، از کار افتادن با ضربه برق این است که درها قفل می مانند ، اما می توان با چرخاندن قفل درب یا استفاده از کلید فیزیکی به صورت دستی باز کرد. هنگام فعال شدن انرژی ، قفل ماگ می تواند نیروی نگهداری بیشتر از 1000 پوند را ایجاد کند و آن را به یک قفل بسیار مثر تبدیل کند. برای نصب قفل برقی درب اتاق از این قسمت اقدام کنید.

باز کردن قفل ماگ به طور مداوم قفل شده می تواند دشوار شود. از آنجا که قفلهای ماگ به دلیل طراحی نیاز به برق رسانی مداوم دارند تا قفل شود ، قفلهای مغناطیسی فقط در برابر خرابی ایمن نیستند – عملکرد آنها برای قفل نگه داشتن درب از دو طرف هنگام قطع شدن برق نیست.

آنها شامل دسته و قفل (پیچ کوچک فلزی است که هنگام باز شدن از کنار در خارج می شود) که با هم قفل را تشکیل می دهند و ضربه. هنگامی که لچ در داخل دهانه قرار گرفت ، لبه مستقیم قفل کشیده نمی تواند به عقب بر روی فک بلغزد.

بجای یک دهانه ثابت برای ورود و گیر افتادن قفل ، یک فک یا نگهدارنده متحرک در جلوی صفحه ضربه قرار دارد. نیروی الکتریکی به ضربه وارد می شود ، که قفل یا پیچ قفل را در جای خود نگه می دارد ، درب را قفل نگه می دارد تا زمانی که سیستم رها سازی فعال شود.

قفل برقی درب ورودی ساختمان را بیشتر بشناسیم

ما کارشناسان آتش نشانی و سیستم های امنیتی تجاری فصلی را در اختیار شما قرار داده ایم که می توانند به شما کمک کنند بهترین راه حل را برای تأمین نیازهای امنیتی خود تعیین کنید و در عین حال شما را با تمام کدهای مربوطه مطابقت دهید.

چه کسی می داند شما ممکن است در نهایت چیزهای جدیدی را نصب کنید که می توانند در خانه شما نصب شوند که ارزش قیمتی دارند و عملکرد خوبی هم در آن دارند. وقتی اثاثیه ای دارید که برای دوام آوردن برای مدت طولانی ساخته نشده است ، اثبات می شود که این یک اتلاف پول است ، مگر اینکه هر چند سال یا حدوداً بخواهید ظاهر خانه خود را تغییر دهید.