قیمت گرماتاب به چه عواملی بستگی دارد؟

 

قیمت گرماتاب به چه عواملی بستگی دارد؟

همان طور که می دانید گرماتاب ها سیستم های گرمایشی هستند که برای گرم شدن فضای سالن ها و سوله های خیلی بزرگ استفاده می شوند. انتشار گرما از این نوع سیستم های گرمایشی به میزانی است که بتواند تمام فضا را گرما بخشد البته که گرما در تمام نقاط سالن با وجود آن هم دما و یکسان است پس این طور که به نظر می رسد یکی از بهترین سیستم ها برای گرمایش است که مصرف انرژی آن به مراتب کم تر از سیستم های دیگر است و انتشار گرمای آن نیز از بقیه سیستم ها بیش تر می باشد. اکنون در خدمت شما هستیم تا عوامل موثر بر قیمت گرماتاب را بررسی کنیم زیرا گرماتاب امروزه یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای ایجاد گرما مخصوصا در سالن های مرغداری است اگر با ما همراه باشید انواع این عوامل را نام می بریم و به طور کامل شرح می دهیم تا به راحتی آن ها را تحلیل کنید و تخمین بزنید که قیمت گرماتاب مورد نظر شما چه قدر است پس لطفا تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

عوامل موثر بر قیمت گرماتاب

بازار ایران بسیار آشفته است و قیمت ها همواره در حال بالا و پایین شدن هستند از طرفی هم عواملی وجود دارند که بر قیمت گرماتاب اثر می گذارند و موجب بالا و پایین شدن آن ها می شوند سعی نمودیم که این عوامل را در پایین گرد آوری کنیم و در پاراگراف های بعدی به طور کامل توضیح دهیم پس به موارد زیر خوب دقت کنید:

·         مدل گرماتاب یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت آن است.

·         یکی از عوامل آن دقت زیاد در مونتاژ گرماتاب است.

·         استفاده از بهترین مواد اولیه برای ساخت گرماتاب از تاثیر گذار ترین عوامل بر قیمت آن است.

·         استفاده از تیم های مهندسی قبل از فروش و یا بعد از فروش

·         دوره های مختلف گارانتی و خدمات پس از فروش

·         خدمات نصب برای مشتریان

·         وسعت فضا در استفاده از گرماتاب

·         و عواملی از این دست….

حتما بخوانید:
3 روشی که فیس بوک میز اسنوکر من را بدون توجه من خراب کرد

تمام عواملی که در بالا نام بردیم همگی در مقدار قیمت گرماتاب موثر هستند و هر کدام از آن ها تعیین می کند که قیمت آن بالا تر برود یا پایین تر البته که عوامل دیگر هم در گرماتاب و قیمت آن تاثیر گذارند مانند برند گرماتاب هر چه برند آن معتبر تر و با اصالت تر باشد قطعا قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. برای بررسی عوامل دیگر ادامه این مطلب را مطالعه فرمایید.

تاثیر مدل گرماتاب بر قیمت آن

هر چه مدل یک گرما تاب بالا تر باشد قطعا کیفیت آن نیز بالا تر می رود و همین سبب افزایش قیمت آن می شود و هرچه مدل گرماتاب پایین تر باشد کیفیت آن پایین تر می آید و در مقابل قیمت آن نیز کاهش می یابد، اما بهتر است یک گرماتاب با کیفیت با قیمت بالا تر خریداری کنید در این صورت گرماتاب شما به سادگی خراب نمی شود و هر زمان که بخواهید می توانید برای خرید چنین محصولی اقدام کنید. دقت بالا در مونتاژ گرماتاب هم بر قیمت آن اثر گذار است در ادامه این مبحث از اثر انتخاب مواد اولیه در گرماتاب خواهیم گفت تا پایان ما را همراهی کنید.

تاثیر مواد اولیه گرماتاب بر قیمت آن

برای ساخت گرماتاب ها از مواد اولیه و مختلفی استفاده می کنند هر چه مواد اولیه انتخابی مرغوب و با کیفیت تر باشند محصول بهتر و عالی تری حاصل می شود که استفاده از چنین مواد اولیه ای هزینه زیادی می برد که همین عامل مهمی در افزایش قیمت گرماتاب است زیرا در این صورت گرماتاب با کارایی بهتر خواهید داشت که مواد اولیه آن آکبند و نو و درجه یک هستند و به سادگی خراب نمی شود. اما اگر مواد اولیه ساخت گرماتاب مرغوب و درجه یک نباشند گرماتاب پس مدت کوتاهی خراب شده و کارایی خود را از دست می دهد بنا براین می ارزد که هزینه زیادی متقبل شوید و در ازای آن محصول درجه یکی خریداری کنید.

تاثیر دوره گارانتی بر قیمت گرماتاب

بهترین گرماتاب ها دارای گارانتی معتبر هستند اما مدت دوره گارانتی گرماتاب بر قیمت آن تاثیر می گذارد، به این صورت که دوره های گارانتی بین 6 تا 48 ماه متغییر هستند پس در این صورت هرچه میزان مدت گارانتی گرماتاب شما بیش تر باشد قیمت آن به طبع بیش تر خواهد بود هم چنین اگر مدت آن کم تر باشد قیمت آن هم ارزان تر خواهد بود. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت گرماتاب استفاده از تیم های مهندسی قبل و بعد فروش است که به طور کامل درباره گرماتاب و استفاده از آن و هم چنین نصب آن به طور کاملا تخصصی اطلاعاتی در اختیار شما می گذارند که قطعا در این صورت متحمل هزینه خواهید شد. هم چنین خدمات نصب هم از جمله عوامل موثر در تغییرات قیمت گرماتاب ها است به این صورت که اگر شما از تیم های متخصص بخواهید نصب گرماتاب را برای شما انجام دهند باید هزینه ای را بابت آن بپردازید که این هزینه هم بر روی قیمت خرید گرماتاب می پردازید که در کل سبب بالا رفتن قیمت گرما تاب می شود. در ادامه و در پاراگراف آخر درباره وسعت محل نصب گرماتاب خواهیم گفت لطفا ما را همراهی نمایید.

حتما بخوانید:
واقعا "شش هفته باردار" به چه معناست

تاثیر وسعت فضا در قیمت گرماتاب

اگر برای خرید گرماتاب مراجعه کرده اید باید به فروشنده اطلاع دهید که وسعت سالن و یا سوله شما چه قدر است زیرا انتخاب گرماتاب مناسب برای محیط مورد نظر مهم است برای این که باید ظرفیت گرم کردن وسعت آن را داشته باشد بنابراین هرچه سالن و یا سوله مورد نظر شما عزیزان بیش تر باشد ظرفیت گرماتاب نیز باید بیش تر باشد و همین سبب افزایش قیمت گرماتاب مورد نظر شما می شود. پس تمام مواردی که در بالا گفته شد به نحوی در قیمت گرماتاب اثر گذاراست پس سعی کنید هنگام خرید به فروشگاه ها و یا نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید و مراقب باشید که گرماتاب اصل و نو باشد زیرا نمونهوهای تقلبی و دست دوم در بازار زیاد شده است که باید حواس تان را جمع کنید.

اطلاعات بیشتر درباره گرماتاب با کلیک بر روی لینک