[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان I & # 39؛  متر لطفا از VPN در هتل ها استفاده کنید

کارت کلید خود را با خود داشته باشید ، وسایل با ارزش را بدون مراقبت در اتاق خود رها نکنید و در را قفل نگه دارید. بسیاری از ما اقدامات اساسی امنیتی را در هتل ها دنبال می کنیم ، اما لطفاً یکی دیگر از این موارد را به لیست اضافه کنید: از WiFi هتل بدون محافظت از VPN استفاده نکنید.

چرا wifi هتل اینقدر شماتیک است؟

اتصال به یک شبکه عمومی در همه جا خطرناک است – کافه ها ، کتابخانه ها و فرودگاه ها ، اما هتل ها از بدترین هتل ها هستند زیرا هکرها با استفاده از همان اتصال اهداف بسیار زیادی دارند. شبکه های محافظت شده با رمز عبور خیلی بهتر نیستند. ممکن است ارزان ، در تلاش برای دریافت wifi عمومی اجازه ندهند ، اما کاربران دیگر اگر بدانند که چه کاری انجام می دهند ، به راحتی می توانند ترافیک وب را رهگیری کنند.

لازم نیست فقط نگران شبکه های رسمی wifi هتل باشید. بازدیدکنندگان دیگر ممکن است یک روتر یا نقطه دسترسی شخصی در اتاق خود تنظیم کرده باشند که در لیست شبکه های موجود در دستگاه شما ظاهر می شود ، اما اکثر آنها این کار را نمی کنند. احتمال این وجود دارد که آنها فقط نمی دانند چگونه تنظیمات امنیتی دستگاه خود را پیکربندی کنند ، اما ممکن است بخواهند دیگران را به اتصال به شبکه خود فریب دهند تا بتوانند از شما جاسوسی کنند. و حتی همینطور است صادقانه بگویم ، اتصال به یک شبکه ناامن هنوز هم یک خطر است (و می تواند در برنامه داده های فرد فقیر باشد) ، بنابراین مطمئن شوید که شما اتصال به شبکه اجتماعی مناسب در وهله اول

VPN چگونه کمک می کند؟

VPN ها با رمزگذاری اتصال دستگاه شما به وب سایت ها و سرورهایی که به آنها دسترسی پیدا می کنید ، از شما محافظت می کنند و با هدایت ترافیک از طریق سرور پروکسی ، از مکان و آدرس IP شما پنهان می شوند و این امر از مشاهده فعالیتهای آنلاین افراد خارجی جلوگیری می کند. اکثر افراد از VPN برای محافظت از ISP ها و ردیاب های داده در برابر اطلاعات مرور خود استفاده می کنند ، اما حتی بیشتر از چشم ها هستند که می توانند هنگام استفاده از wifi عمومی ، آنها را تماشا کنند بیشتر هنگام اشتراک شبکه مشابه با دیگران مهم است.

اما در حالی که استفاده از VPN آسان است ، اما استفاده از همه آسان نیست – خصوصاً در فای عمومی ، زیرا بسیاری از VPN های “ثبت نشده” به طور مخفیانه شما را ردیابی می کنند و ممکن است به طور تصادفی اطلاعات شما را فاش کنند. نکته اصلی این است پیدا کردن VPN صحیحاما این می تواند دشوار باشد. حداقل، از VPN رایگان استفاده نکنید. VPN های پرداخت شده نیز می توانند کلاهبرداری باشند ، اما (معمولاً) از هیچ چیز بهتر نیستند و باید محافظت کافی را برای شما فراهم کنند تا بتوانید کارهای اساسی آنلاین را انجام دهید.

EpressVPN ، NordVPN و Proton VPN اغلب نمرات بالایی کسب می کنند و من چندین سال است که از Surfshark بدون مشکل استفاده می کنم خوشحالم. احتمالاً حتی با کمک کمکی از پادکست یا کانال YouTube مورد علاقه خود کد تخفیف یکی از این سرویس ها را در اختیار دارید ، فقط قبل از اشتراک ، آن را بررسی کنید تا بررسی های آنلاین و حرفه ای را انجام دهید.

همانطور که برای تلفن های هوشمند ، برخی از برنامه ها برای مرورگرهای تلفن همراه مثل ویوالدی و اپرا VPN داخلی داشته باشید ، اما بهتر است در عوض برای یک برنامه VPN پولی ثبت نام کنید. فقط به صورت رایگان از آن استفاده نکنید برنامه های VPN از بازار برنامه های دستگاه شما.

سایر نکات برای گشت و گذار در اینترنت در فای هتل

یک VPN باید از محافظت کافی برای شرکت ایمن در اکثر فعالیتهای wifi آنلاین هتل مانند پخش ویدئو و موسیقی یا دریافت اخبار برخوردار باشد. با این حال ، شما باید از اقدامات امنیتی داده دیگری استفاده کنید ، حتی اگر همیشه از VPN امن استفاده می کنید ، مانند فعال سازی DNS از طریق HTTPS (DoH). DoH با خاموش کردن وب سایتهایی که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید ، یک لایه امنیتی اضافی به ترافیک وب شما اضافه می کند (پیچیده تر از آن ، اما نتیجه نهایی این است) و DoH فعال می شود در بسیاری از مرورگرها یا در سطح سیستم ویندوز 10.

سرانجام ، حتی با VPN و سایر تنظیمات امنیتی مانند DoH ، ما اکیداً توصیه می کنیم کارهای مهم فقط برای داده های تلفن همراه انجام دهید. پسندیدن ما قبلا توضیح دادیم، مطمئن ترین استراتژی این است که کلاً از wifi هتل صرف نظر کنید و در صورت امکان از اتصال تلفن همراه خود استفاده کنید. حداقل هنگام ورود به وای فای ، به حساب بانکی خود وارد نشوید یا به اطلاعات محرمانه دسترسی پیدا نکنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir