[ad_1]

هفته گذشته همه چیز در اینترنت وحشی بود. در YouTube شلوارهای وحشی ، مسابقات بوکس وحشی و مجرمان وحشی وجود داشت ، بنابراین بیایید غواصی کنیم. اوه ، و لوکی دوباره زنده است.

هفته گذشته با اختلال در کمد لباس: مشکلات موجود پلوتوکرات ها را عذاب می دهد

یک هفته بزرگ برای مشکلات شلوار در اینترنت شروع شد ، با شروع عجیب و غریب شلوار دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق. قدرتمندترین مرد سابق روی زمین در یک رویداد جمهوری خواهان در کارولینای شمالی صحبت می کند ، یک رویداد ورزشی شلوار عجیب و غریب، کیف اینترنتی شروع به تعجب کرد که آیا او برای بزرگسالان پوشک پنهان می کند یا خیاط خود را کشته است؟ اما مشهورترین نظریه این بود که ترامپ شلوار خود را دوباره به تن کرد ، شاید به احترام کریس کراس شگفتی های یک بار دهه 90.

متأسفانه ، این شایعه احتمالاً درست نیست. با توجه به اینترنت بررسی حقایق در Snopes.com“عکس هایی که در این مراسم گرفته شده و توسط شرکت رسانه های تصویری گتی ایماژ منتشر شده است ، به وضوح نشان می دهد که رئیس جمهور سابق صحنه شلواری با زیپ در جلو پوشیده است.”

این واقعا سر و صدا را از بین می برد ، اما هنوز هم بسیار خنده دار است که هواداران با گفتن “می بینید؟ او درست بدانید که مگس از جلو حرکت می کند. “

دومین شیر اینترنتی هفته مربوط به شلوار ، آدام آرون ، مدیرعامل AMC است که به نظر می رسد در طول مصاحبه ویدیویی اخیر. در هنگام حضور مهمان در نمایش یوتیوب Trey Collins ، وب کم آرون به نظر می رسید که سقوط می کند ، و نگاهی کوتاه به پیراهن و کراوات مرتب خود می اندازد و پاهای برهنه ، پیر ، سفید و شخصیتی را نشان می دهد. هنوز مشخص نیست که آرون شلوارک کوتاه ، لباس زیر یا کلاً چیز دیگری پوشیده است و تاکنون مدیرعامل از اظهار نظر در این باره خودداری کرده است

شخصاً فکر می کنم سقوط “تصادفی” وب کم برای جلب توجه بیشتر اینترنت به AMC محاسبه شده است. آرون کاملاً مشتاق شرکت خود بود ورود پول اخیر به حمایت از الگوهای رفتاری، و چه راهی بهتر از این که خودتان به یک الگو رفتاری تبدیل شوید ، برای جریان دادن به دلارهای میمونی بهتر است؟

هفته گذشته در ورزشهای میانه: لوگان پل در مقابل فلوید می ودر جونیور

لوگان پل این هفته با فلوید می ودر جونیور قهرمان بازنشسته و بدون شکست بوکس وارد یوتیوب شد و 20 میلیون دلار بابت رقصیدن بیش از هشت دور در یک مسابقه نمایشی درآمد کسب کرد. اگرچه پاول با 40 پوند از می ودر پیشی گرفت و تقریباً دو دهه از او کوچکتر است ، اما این مسابقه با تساوی به پایان رسید زیرا هیچ داوری یا گلزنی نداشت و هیچ کس ناک اوت نشد.

می ودر ، که ادعا می کند 100 میلیون برای “مبارزه” جمع کرده است ، رکورد شکست ناپذیری خود را حفظ می کند ، هرچند که چه مقدار از میراث او به عنوان یک بوکسور بزرگ همچنان سالم است ، قابل بحث است.

بوکس سابقه طولانی در مبارزات مضحک در تجارت نمایش دارد – محمد علی علیه یک کشتی گیر حرفه ای ژاپنی آنتونیو اینوکی ، راکی بالبوا در مقابل کلاببر لنگ– اما این یکی هم از نظر مقیاس قابل توجه است (بیش از یک میلیون نفر مبارزه با حقوق را پخش می کنند ، احتمالاً به این امید که پاول ناک اوت شود) و هم به دلیل گستاخی بدبینی. هیچ کس حتی اذیت نمی کند وانمود کردن این چیزی جز پول گرفتن بود. می ودر خلاصه بهترین آن در مصاحبه پس از جنگ وقتی گفت ، “آنها می گویند ،” این همه چیز در مورد پول نیست. ” خوب ، بچه های شما نمی توانند ارث بخورند … تکه های تنه من [earned me] 30 میلیون دلار به تنهایی. “

وی افزود: “در مورد سرقت قانونی بانك ، من بهترین هستم.”

این هفته در جریان: لوکی به دیزنی + می آید

مارول و دیزنی با انتشار نسخه کامل ، حمله کامل جبهه ای خود را به تمام سرگرمی ها ادامه می دهند لوکی، مجموعه ای از MCU با حضور خدای حقه باز ، با همدستی گروهی از پلیس های متافیزیکی برای گرفتن یک مجرم موقت که خط زمان جهان را می شکند.

لوکی مفهوم عالی – قرن ها پیش خدایان بی نام و نشان ، یک بوروکراسی کاملاً مسلح و قادر مطلق را برای مجازات هر کسی که جدول زمانی اصلی را تغییر داد ، ایجاد کردند – به شما در توضیح چگونگی بازگشت شخصیتی که چند فیلم قبل فوت کرده است ، کمک می کند و رنگ روشن برای لوکی مناسب است. من حتی یک فیلم ابرقهرمانی عظیم نیستم ، اما تماشای لوکی غیرقابل پیش بینی لوکی ، که با ستم پیش پا افتاده یک بوروکراسی قدرتمند روبرو است ، تلویزیون عالی می سازد. این مانند رفتن به یک DMV مسلح به سنگی بی پایان است.

این هفته در بازی های ویدیویی: Battlefield 2024 تریلری را فاش می کند

گیمرها در همه جا فیلم را برای تیرانداز آینده تحویل می دهند میدان جنگ 2042. این تریلر کاملاً مهندسی شده است و لیزرها ، لباس های بالدار ، سگهای ربات ، تانک های شناور با تکنولوژی پیشرفته ، هواپیماهای جنگی ، هلی کوپتری را که از ATV رانده شده از آسمان خراش کشیده شده و نبردی را نشان می دهد. داخل یک گردباد. نمی توانم فقط به او نگاه کنم.

میدان جنگ 2042 شامل نبردهای آنلاین با 128 بازیکن خواهد بود که می توانند در سیستم عامل های مختلف ، محیط های مخرب و آب و هوای پویا مانند طوفان های شن و ماسه بازی کنند گردباد. فکر می کنم به یک حوله و یک نوشیدنی سرد احتیاج دارم. درست در زمان تعطیلات ، در 22 اکتبر ، روی کنسول های PC ، PlayStation و Xbox راه اندازی می شود و همه چیز را می خرد.

ویدیوی ویروسی هفته: ظاهراً دیوانه بودن به نظر می رسد

الگوریتم بسیار قدرتمند یوتیوب تقریباً همه ویدیوهای جذاب روانشناسی روانشناختی JCS به نام “دیوانه بودن به نظر می رسد. “این مستند یک ساعته جنایی فیلم مداوم از بازجویی با حداقل روایت را نشان می دهد ، و اگر تا به حال فکر کرده اید وقتی مظنونان با اقدام جنون آمیز تلاش می کنند تجاوزات خود را شکست دهند چه شکلی است و به نظر می رسد ، آماده شوید تا در بازجویی قرار بگیرید اتاق های سه مظنون ، که در نهایت مشخص شد یکی از آنها از نظر قانونی دیوانه است و دو نفر دیگر که کسی را فریب نمی دهند ، حداقل از بازجویان آنها. این یک فرو رفتن عمیق در یک سوراخ خرگوش بسیار خاص است و به عنوان یک طرفدار واقعی جرم من برای این کار کاملاً اینجا هستم. اگر 20 ساعت یا بیشتر وقت اضافی دارید ، بقیه موارد را ببینید JCS – روانشناسی جنایی. اینها بهترین چیزهای YouTube هستند ، دست پایین.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir