در صورتی که بعد از چند هفته اثرات کبودی در صورت از بین نرفت، این امکان وجود دارد که با استفاده از لوازم آرایشی اثرات آن را به طور کامل پنهان کرد؛ البته استفاده از لوازم آرایشی باید با اجازه پزشک باشد. لیفت شقیقه با نخ را میتوان با سایر روشهای لیفت از جمله لیفت گردن و استفاده از نخهای سلوئیت انجام داد تا بهکل ظاهری جوان در گوشهی خارجی چشمها، گونه، خط فک و گردن به وجود آید. همچنین هنگام انجام این عمل، برای حداکثر سازی نتایج و جوانسازی، میتوان از تزریق ژل پیشانی یا چربی نیز استفاده کرد.

از مهم ترین مزایای لیفت شقیقه می توان به زیباتر کردن و جوان تر کردن چهره فرد اشاره کرد. در مورد لیفت با بوتاکس باید به این نکته اشاره کرد که این روش فقط برای کسانی کاربرد دارد که نیاز به ایجاد تغییرات جزئی دارند. لیفت شقیقه در مقایسه با عمل های جراحی دیگر، جای زخم بسیار ناچیزی ایجاد میکند. برای انجام این عمل لیفت پزشک از بی حسی استفاده می کند.برای این کار از بیهوشی و یا داروهای آرام بخش وریدی استفاده می شود.بعد از بی حسی برشی در قسمتی رستنگاه مو ایجاد می شود. لیفت شقیقه هم به تنهایی و هم با لیفت پیشانی قابل انجام است و در صورتیکه این دو باهم انجام شوند، تاثیر بسزایی روی جوانسازی صورت شما دارد.

بسیاری از افراد بخصوص خانمها این افتادگی را بخصوص در ناحیه چشم و ابرو دوست ندارند و برای زیبایی و جوانسازی دست به عمل جراحی میزنند. این کار باعث جوانسازی و جذابیت بیشتر صورت شما می شود؟ ممکن است در جلسه مشاوره پزشک به این نتیجه برسد که نوع دیگری از جراحی های زیبایی پاسخگوی نیازها و انتظارات شما باشد.

قبل از جلسه حتما هدف و دلایل خود را با پزشک متخصص در میان بگذارید تا علاوه بر دریافت پاسخ پرسش های خود، دید بازی به پزشک برای لیفت صورت خود بدهید. همچنین در صورتی که افتادگی در پلکهای شما باشد، علاوه بر زیبایی، دید بیشتری نیز خواهید داشت. همچنین از ماساژ یا فشار دادن شقیقهها نیز خودداری کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لیفت شقیقه نداف کرمانی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.