[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان تقریباً 1000 دلار در ماه به عنوان کارآموز کارآموز علف های هرز درآمد کسب کنید

عکس: میچ م (شاتر استوک)

همه دوره های کارآموزی یکسان نیستند. برخی از آنها شامل کار در یک شرکت یا سازمان مهیج است … اما فقط دسترسی به پاکت نامه ها یا به روزرسانی لیست های ایمیل. دیگران عنوان پر زرق و برق یا ارتباط تجاری ندارند ، اما تجربه عملی بسیاری را در اختیار شما قرار می دهند که در واقع می توانید از آنها استفاده کنید.

اما یک فرصت کارآموزی جدید در هیچ رده ای قرار نمی گیرد. این یکی به جای سازماندهی پرونده های قدیمی ، شامل این پرونده ها می شود آزمایش انواع محصولات علفهای هرز، و تقریبا پرداخت می کند ماهیانه 1000 دلار. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

کارآموزی یعنی چه؟

سرویس تحویل حشیش امجی یک کارآموز تابستانی استخدام می کند تا هر محصول جداگانه ارائه شده در وب سایت خود را بررسی کند. این یک شوخی یا تمرین نیست. دوره کارآموزی سه ماه طول خواهد کشید و شامل موارد زیر است: طبق یک پست وبلاگ در وب سایت شرکت:

این شخص مسئول نوشتن یک نسخه توصیفی ، منحصر به فرد و خلاقانه و بررسی طیف گسترده ای از محصولات شاهدانه خواهد بود. غذاهای خوراکی ، بخار ، گل و سایر موارد – انواع محصولات طیف را کنترل می کنند. فرد در این نقش باید فرهنگ حشیش را درک کند ، آنچه باعث می شود مصرف کنندگان علامت گذاری کنند و بتوانند منوی پیشنهادی محصولات Emjay را که همیشه در حال پیشرفت است توصیف کنند.

به طور خاص ، تعهدات دوره کارآموزی شامل موارد زیر است:

  • مشاهده هر محصول در heyemjay.com (بیش از 600 محصول وجود دارد.)
  • ارتباط با سردبیران
  • نکات دقیق ، قابل اسکن و در دسترس برای محصولات حشیش و همچنین بررسی های طولانی تر بنویسید

چقدر می پردازد؟

چه زمانی Thrillist ابتدا خبر را اعلام کرد از روز کارآموزی در اول ژوئن ، اعلام شد که او ماهیانه 1000 دلار می پردازد. سپس ، سه روز بعد ، Emjay به پست وبلاگ خودش رسید برای موقعیتی که حقوق ماهیانه 1000 دلار ذکر نشده است. در عوض گفته می شود که شغل در هر ساعت 15 دلار پرداخت می کند به 16 ساعت در هفته – این بدان معناست که اگر کسی حداکثر 64 ساعت در ماه کار کند ، 960 دلار درآمد کسب می کند (که صادقانه بگویم ، تقریباً نزدیک به 1000 دلار).

موقعیت از دوشنبه تا جمعه با مزایای سنتی همراه نیست مانند بیمه درمانی ، اما شامل تخفیف برای کارمندان و فرصت کار است زمانبندی انعطافپذیر.

چه کسی باید اقدام کند

مطابق با امجی، نامزد ایده آل باید:

  • شما بیشتر از indica ، sativa و ترکیبی می دانید. در مورد بیمار چطور؟ رنگین کمان کانابینوئیدهایی که هر سویه را منحصر به فرد می کند ، چطور؟
  • به موقع و مراقب جزئیات باشید
  • اشتیاق و گرسنگی را داشته باشید تا نوآورترین محصولات شاهدانه موجود در بازار را امتحان کنید
  • با روحیه همکاری یکی از اعضای عالی تیم باشید

چگونه درخواست شود

برای درخواست کارورزی تابستانی Emjay ، شما باید حداقل 21 ساله ، ساکن کالیفرنیا باشید و در مناطق لس آنجلس یا سن دیگو مستقر باشید ، زیرا اجزای شخصی این شغل وجود دارد.

بکار گرفتن، این برنامه را پر کنید، و یک نمونه 1 صفحه ای برای نوشتن ، یا فیلم در کمتر از 4 دقیقه و 20 ثانیه برای شرکت ارسال کنید ، به آنها اجازه می دهد بدانید چرا برای کنسرت عالی هستید می توانید این کار را تا زمانی انجام دهید بارگذاری آن را به Google Drive یا YouTube ارسال کرده و سپس یک ایمیل ارسال کنید آن را به internships@heyemjay.com ارسال کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir