[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: آلنا هاوریلیک (شاتر استوک)

اگر برنامه های آخر هفته شما یک صبحانه آرام در خانه با تعداد زیادی ماهی دودی و / یا ماهی ترشی گرفته است ، می خواهید برچسب آنها را بررسی کنید و ممکن است لازم باشد با یک منوی پشتیبان تهیه کنید. این به این دلیل است که بیش از 80 محصول مختلف شیلاتی به دلیل نگرانی در مورد آلودگی احتمالی با لیستریا مونوسیتوژنز ، طبق گفته سازمان غذا و دارو (FDA) در اینجا آنچه شما باید در مورد بارگیری بدانید و اینکه در صورت خرید هر یک از ماهی های مورد نظر چه کاری باید انجام دهید ، آورده شده است.

آنچه در بارگیری قرار دارد

در مجموع 84 محصول ماهی بخشی از یک تشنج داوطلبانه صادر شده توسط سازنده آنها ، بنر دودی ماهی ، شرکت است. از بروکلین ، نیویورک ، شامل ماهی دودی ، ماهی شور ، ماهی در سس خامه و ماهی سالادها. این محصولات به صورت آنلاین و در خرده فروشان واقع در نیویورک ، نیوجرسی ، ایلینوی ، پنسیلوانیا ، کالیفرنیا ، فلوریدا ، نبراسکا ، آریزونا ، ماساچوست ، مریلند ، ویرجینیا ، اوهایو ، نوادا ، اورگن ، ویسکانسین ، واشنگتن و میشیگان ، کارولینای جنوبی به فروش رسید. و جورجیا

بنابراین دلیل فراخوان چیست؟ در طی بازرسی معمول FDA ، مشخص شد که فرآورده های شیلاتی تحت شرایط غیربهداشتی پردازش می شوند – به ویژه محصولاتی که می توانند منجر به آلودگی غذایی توسط لیستریا مونوسیتوژنز شوند.

از دیروز ، هیچ گزارشی از بیماری های مرتبط با خوردن ماهی های موجود در بارگیری گزارش نشده است ، اما شما نمی خواهید اولین باشید: لیستریا شوخی ندارد – به خصوص برای کودکان خردسال ، سالخوردگان و هر کسی سیستم ایمنی بدن به خطر افتاده همچنین برای همه افراد پیک نیک نیست و باعث علائم کوتاه مدت مانند تب ، سردرد شدید ، سفتی ، حالت تهوع ، شکم درد ، و اسهال ، گزارش های FDA.

محصولات ماهی در اندازه های مختلف در بسته های هوا و خلا موجود است و با مارک های مختلفی از جمله بنر ، مارشال بهترین ، محصولات عالی ماهی خوب ، بنز ، بنگو ، Westside Market NYC ، استیل هد نیویورک و طلای طعم به فروش می رسد. میتونی پیدا کنی لیست کامل محصولات بارگیری شده در اینجا، و تصاویر بسیاری از آنها برچسب ها و نام های تجاری در اینجا.

در صورت خرید محصولات بارگیری شده چه باید کرد

این بار تعیین این موضوع نیست که آیا اقلامی را از یک محموله یا دسته خاصی دارید: بنر تماس می گیرد همه چيز از محصولات آنها که هنوز به تاریخ انقضا نرسیده اند (که در پشت بسته موجود است).

هرکسی که اقلام ماهی برداشت شده را خریداری کرده است باید آن را برای بازپرداخت کامل به محل خرید برگرداند. اگر می خواهید مستقیماً با شرکت تماس بگیرید ، می توانید این کار را با شماره تلفن 449 – 718) – 1400 دوشنبه تا جمعه از ساعت 8:00 تا 16:00 EST انجام دهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir